Rozmowy Event " Karnawał Dusz 2021 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 7 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_55.jpg

    Karnawał Dusz !

    Sprawdź swoje szczęście na najlepszych targach w historii piratów! Karnawał Dusz przynosi radość wszystkim żeglarzom na morzu! Jeśli będziesz wystarczająco odważny, aby postawić swoją duszę, możesz odejść bogaty z cudownymi nagrodami! Bez względu na wynik, ciesz się pokazem. Karnawał czeka!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ ( pojawi się o 12:00 08.10.21 )

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Nie mogę zobaczyć FAQ tego eventu. Link nie działa.
     
  3. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Kto szuka ten znajdzie wszystko:D
     
  4. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Zapewne tak, było wkleić link :).
     
  5. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Jak zwykle, żeby się czegoś dowiedzieć trzeba się udać na inne forum, w tym przypadku niemieckie.
     
  6. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

  7. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

  8. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Faktycznie, no godziny pracy trzeba liczyć i tak premię obcinają.
     
  9. ρσмρєℓιυѕɀ

    ρσмρєℓιυѕɀ Okazjonalny autor

    Podpowiem w skrócie :)

    3 boty
    minigra
    1 ranking na mapy bonusowe
    Amunicja konfetti do botów i pusta do mini mapy ( największe obrażenia)
    Skrzynki: amunicja konfetti, amulety byka, korona posejdonów, amulety legba i simbi, smoczy ogień poziom 2, armaty zguby poziom 2, mojo
    WRAKI: ostatni strzał, otrzyma wiele przydatnych przedmiotów, takich jak działa zguba świata poziomu 0, amunicja konfetti, płyty pancerza, kryształy.
    MŚCIWE WRAKI: Korony, monety Yulong, miny kontaktowe i miny wizjera oraz działa zguby poziomu 2.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2021

  10. Trzeba jeszcze przetlumaczyc FAQ - potrzeba czasu :)
     
  11. ηє×us

    ηє×us Czeladnik forum

    Myślę że trzeba usunąć z FAQ eventu informację o wymianie kluczy eventowych na zwykłe bo tylko wprowadza graczy w błąd. Klucze nie zostały wymienione od trzech eventów.
     
  12. Gentleman™

    Gentleman™ Czeladnik forum

    dlaczego za postman'a dostaje tylko amunicje konfetti w smiesznej ilosci?
     
  13. żabka1

    żabka1 Czeladnik forum

    Dlaczego mnie wywala z gry nie można wejść na mapę?
     
  14. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Mnie bardziej zastanawia skąd nabić zielonych dusz w takich ilościach aby wykupić wszystko bo jak widzę po 1 sztuce z wraka albo czasami z mapki 20 sztuk to sobie można zbierać a potrzeba 1500 na sam design. Standardowo świetne wyliczenia a dusz nie wymienili i Ci co nabili 2 eventy temu mają uczciwość jak zawsze pełną parą :D
     
  15. ρσмρєℓιυѕɀ

    ρσмρєℓιυѕɀ Okazjonalny autor

    Bijąc boty wychodzi się na lekki + perłowy i spory - jeśli chodzi o walutę koron. Event zdecydowanie zarobkowo słabszy niż ostatnie dwa, ale sporo botów pływa więc można szybko sezon wybić.
     
  16. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    mnie zastanawia informacja z FAQ, czemu wprowadzacie w błąd: Oto opis trzech mini-gier:

    Na odstrzał

    Po wybraniu tej gry przeniesiesz się na mapę o tej samej nazwie. Celem gry jest odstrzelenie jak największej ilości fal w danym czasie. Na mapie mini-gry znajduje się 5 fal składających się z NPC Lucasów, każda z nich z coraz to wyższą ilością PŻ. Jedyny typ amunicji, z którego można korzystać, to amunicja pusta. Szansa na trafienie NPC Lucasa oraz szkody, które mu wyrządzasz, stale wzrastają, więc pusta amunicja będzie zdecydowanie skuteczniejsza od amunicji zwykłej. W pierwszej fali pojawi się pięciu NPC Lucasów, w drugiej czterech i tak dalej, aż do ostatniej, piątej fali, która będzie się składała z tylko jednego NPC Lucasa.< Tych botów jest więcej, pusta amunicja nie zadaje większych obrażeń co fale :v
     
  17. Krzysztof453(Poland)

    Krzysztof453(Poland) Okazjonalny autor

    Mógłby ktoś powiedzieć co trzeba zrobić w Wilk i Owca? Nie działa atak na tego bota na środku więc jak mam zapędzić?
    Czy jednak robię coś źle.
     
  18. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    I znów w sklepie eventowym są wytyczne tylko do zguba 4 i 5. A przecież już od dłuższego czasu mówi się, że wielu graczom brakuje przede wszystkim wytycznych do zguba 0. Bez nich nie da się rozwijać linii tych armat. Widać jednak, że te sugestie to jak rzucanie grochem o ścianę. Chcecie na siłę sprzedawać tylko za PLN? Bo tam w pakiecie wytyczne zguba 0 oczywiście są.
     
  19. ηє×us

    ηє×us Czeladnik forum

    W małych wrakach są zguby 0.
     
  20. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    Są, ale rzadko. A w magazynie fura materiałów do robienia zguba 0. Tylko wytycznych brak.
    Przepraszam za błąd powyżej; nawet za PLN nie ma;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.