Rozmowy Event Klasyka Pucharu Piratów – faza 1

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 12 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Email001

    Email001 Czeladnik forum

    mi gra nie chodzi, jak dla mnie jest 0 skrzynek
     
  2. LADY.EWA

    LADY.EWA Okazjonalny autor

    Bardzo rzadko wpada układanka rzadkie a epickie wcale. Tylko pospolite nawet z misji na atlantydzie. A wymiana kup działa na niektóre karty. Dziś nie można było kupić epickich. Tylko niektóre rzadkie. Raczej nie uda się ułożyć wszystkich kart
    na początku mało kart wpadało.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2024
  3. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    Dlaczego nie działa zakup puzzli epickich? Tylko zwykłe i rzadkie można kupić, ale to wszyscy już mają. I chyba podatek wzrósł 10-krotnie.
    To błędy, czy może celowe ustawienia?
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszystko działa, musisz wziąć pod uwagę iż cześci dostępne w sklepie są to częsci wystawione przez innych graczy. Jeżeli niewielu graczy wystawi na sprzedaż epickie części to będzie bardzo trudno je nabyć.
     
  5. CiemNy

    CiemNy Zaawansowany

    czemu usuwasz posty? nie maja w sobie prawdy? codziennie cos jest nie tak, ostatnia piracka bandera byla taka ze zalogowa na morze nie mozna bylo
     
  6. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    Przecież tu nie działa prawo popytu i podaży. Nikt już chyba nie kupuje kart zwykłych. nie ma popytu a zawsze można sprzedać. Kart epickich nikt wcześniej nie sprzedawał a zawsze mogłem je kupić. To teraz w miarę gromadzenia układanki powinny się pojawiać karty do sprzedaży, a więc i do kupna. Dzieje się odwrotnie niż na rynku, który się przecież nasyca. Coś tu nie gra.
     
    janrobak lubi to.
  7. SexyBoy1998

    SexyBoy1998 Okazjonalny autor

    wszystko dziala ja sam czekalem na czesc epicka 2 dni , az kupilem po prostu musisz odswiezac gielde i polowac , mnie sie udalo i tez myslalem tak jak ty ze jest to niemozliwe a jednak da sie
     
  8. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    a ja mam pytanie czy ma jakis wplyw ilosc posiadanych map gemini na szanse ich otrzymania z mapek grupowych?
     
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie ma wpływu. Liczy sie tylko szczęscie.
     
  10. _Edytka_™±™

    _Edytka_™±™ Czeladnik forum

    Do czego służy gwiazda katalizująca jest jakiś opis?
     
  11. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    To niech BP sprawdzi dobrze te niby szczescie bo zrobionych ponad 200 map i ani 1 szt gdzie niektorzy weszli moze z 20 razy z czego 15 gemini :)
     
  12. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Cześć. Wpadają mi chyba jakieś puzzle-części układanki. Ale w magazynie ich nie widzę. Poproszę o podpowiedź, gdzie ja je mam? ;) I co z nimi zrobić? :O
     
  13. Wolfman23

    Wolfman23 Czeladnik forum

    Tiker akcji specjalnej>>> Czempion piratów.... tam są
     
  14. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    z jakich map grupowych leci gemini?
     
  15. _Edytka_™±™

    _Edytka_™±™ Czeladnik forum

    Strzelaj i łup
     
    »σяρ|Dσkeя lubi to.
  16. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    No ja zrobiłem z 23 i wpadło 5 sztuk gemini oczywiście nie wspomnę że jeszcze jednio dniowe bonusy gemini primus i sekundus z ciasteczek kilkanaście sztuk.

    A teraz zrobiłem 15 mapek i żadne gemini nie wpadło.
    Wiec to jest losowe
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2024
  17. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Dziękuję. :)
     
  18. kapitanred70[M00]

    kapitanred70[M00] Okazjonalny autor

    jak masz powyżej 25 mapek to niedostaniesz gemini
    ja miałem powyżej 30 przez poł ewentu nie dostałem ani jednej,a jak zrobiłem kilkanaście gemini to zaczęło dawać gemini z grupówki.
     
  19. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    Powinni zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia kart epickich z NPC bo przy tym stanie rynku kupno ich jest i będzie niemożliwe.
     
  20. PSC10

    PSC10 Czeladnik forum

    MOŻNA PROSIC O DODANIE MOZLIWOSCI KUPNA NAJEMNIKA POZ 5 W WIEKSZEJ ILOSCI