Rozmowy Event " Klątwa Krakena "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 8 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_114.jpg

    Okręty podwodne! Przygotuj się na spotkanie z Krakatonem, ogromnym lewiatanem, który został uwolniony z głębin Atlantydy. Ci, którym uda się pokonać jej potomstwo i walczyć z Krakatonem do zwycięstwa, zbiorą nagrody bitwy i szansę na zdobycie cennych Glifów Atlantydy.

    Zapraszamy do rozmów i FAQ!

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    To teraz na siłę wpychają w Atlantydę? Mnie to nie interesuje, ponieważ nie chce mi się grać od początku. Widzę jednak, że przez to ten event (i pewnie wiele innych) jest nie dla mnie. No....ciekawe rozwiązanie.
     
    janrobak i Czesiek_Legolas lubią to.
  3. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Event bardzo dobry nagrody tak duże za npc ze powinni jeszcze o 50 co najmniej je zmniejszyć żeby za dużo nie zarobić . Ilość npc też zdecydowanie za dużo jak mogły zostać wybite w 30 minut teraz czekać 3 godzinny na nowe ;) za admirała zadać okolo 30 mln życia i dostać tylko trochę pereł .. Za całego 1 potomstwo raz się trafiło 50 Orichalkum Zrobię za to może chociaż 1 ulepszenie slotu kaszteli na 4 poziom przez cały event... Jedyne co na tym evencie im wyszło to zakupy w sklepie gry.
     
    Czesiek_Legolas lubi to.
  4. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Ta sie zapytne... Co z tym lewentem na gorze?
     
  5. pr☺m∉✞∉usz

    pr☺m∉✞∉usz Forumowy żółtodziób

    po zakupie duzego pakietu kluczy nie dodaje kluczy czy ktos tez tak miał ?
     
  6. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Zdaje się że to event widmo ..... też nie chce mi się wchodzić na tą atlantydę,więc nie ma co robić na tej grze. trzeba zakupić jakąś zwykłą do grania,bo nie ma co liczyć,że tu będzie tak jak powinno być ...

    Eeee no widzę,że jednak już tylko na Atlantydzie są npc i ten cały Kraken,więc coś mi mówi,że powoli od statków odchodzicie. Trzeba było w takim razie w ogłoszeniu od razu napisać,że event tylko pod wodą... Po co w ogóle te macki były przewidziane?
     
    Ostatnie edytowanie: 14 marca 2023