Rozmowy Event Kryształowej Czaszki i Floty Czaszek

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 6 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ςzคгภץฬเςђєг[ยק]

    ςzคгภץฬเςђєг[ยק] Naśladowca mistrzów

    baaan :D za kropki :D
     
  2. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    cóż 40 niewidek bo szkoda by było z 8k coś stracić w głupi sposób miotacze sakiewki wzięte reszte zostawiam, a jak piszesz że nikt nie atakował jak widziałem 1 lub dwie czaszki to miało się skakać i stracić więcej niż dostać to widzisz jakiś sens czy logigę
     
  3. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    KaT, cóż za słownictwo. Posty usuwam i niestety muszę przyznać Ci punkty za obrazę. Zapoznaj się proszę z Regulaminem Forum
     
    007timon i MOD_BRUTUS lubią to.
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Drogi graczu FrickyFLy sprawy banow na konta rozwiązuje pomoc techniczna. Na forum nie mamy możliwości Ci pomóc. Twój post usuwam jako że nie jest zgodny z tematem.
     
  5. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    Mało pada konkretnych informacji.

    1. Interesuje mnie możliwa ochrona przed utratą czaszek ? Tylko niewidki , chowanie się w portach i logouty? Czy np skoro czaszki są zyskiwane i tracone za hp i pv to np max obniżenie tych wartości np zakup kajaka ? :D
     
  6. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    z tego co kolega mi pisal jak masz zbite hp do 50k to jak cie ktos utopi nic nie traciles ale wystarczylo zeby ci ktos setke rzucil potem zatopil i 7% czaszek schodzilo ..
     
  7. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    Nie wiem, a ja tam swoje 14 kilo uczciwie nabiłem :)
     
  8. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Event dawno zakończony, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.