Rozmowy Event Kryształowej Czaszki i Floty Czaszek

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 6 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. john009

    john009 Koneser forum

    Topie gościa 1 dostaje 5 czaszek a on mi zbija pv i kradnie 70 czaszek.
     
  2. #DEMOLKA#

    #DEMOLKA# Czeladnik forum

    niema zadnego S_Moda czy BA zeby mugl odpowiedziec sesownie jak to jest mozliwe aby gracz ktury dostaje dno podplywa znow prubuje sie zemna topic zabiera mi zgromadzone czaszki od tak za kazdym razem okolo 250 jak policzylem
     
  3. #DEMOLKA#

    #DEMOLKA# Czeladnik forum

    topoco ja wogule mam to zbierac jak sie nieda zebrac wiecej bo co ja zbiore a nieposiadam slabego konta byle kajus kradl wiecej niz ma sam a bijac graczy i bijac te pody niepotrafie przekroczyc 1500 tysia
     
  4. {EL_MARIACZI}

    {EL_MARIACZI} Czeladnik forum

    nawet nie ma po co to przekraczac miałem 4k wylogowałem sie i ... strzelił bp nie odda a do tego jak nabijesz cokolwiek to zabieraja za dwie trzy salwy połowe z tego co sie ma jak zwykle bp zrobiło wszystko pod full elite
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 listopada 2018
  5. #DEMOLKA#

    #DEMOLKA# Czeladnik forum

    masz racje tylko ja mam na odwrut jestem fulem i oddaje slabszym jakby i wychodzi nato ze itak niema sesu ani tego klepac bo itak jak niewezmie ten to inny tylko czemu jak ja topie gracza fula daje mi tam daje przyklad 35 a inny zemnie wsumie kturys az zzedu tka bylo okolo 250
     
  6. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    totalna zenada a nie event topie goscia robie abort on mi 2 strzaly oddaje ja dostaje 5 a on mi 50 zabiera.
    Teraz zatopiłem goscia mial 3 czaszki dostalem 5 spadlo mu na 2 czaszki topie go kolejny raz i dostalem 16, jak zawsze zlepek błedow
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2018
  7. Ghosted

    Ghosted Książę forum

    Fajny event :D Gościu miał 3 czaszki obok siebie. Bijemy się on zbił mi pól hp, ja go utopiłem i wyszedłem 80 czaszek na minus :)
     
  8. #DEMOLKA#

    #DEMOLKA# Czeladnik forum

    jak to jest mozliwe ze uwalilem gracza 2 razy bez zadnego problemu i ja mu wziolem raptem 2 razy po 24 a on mi zabral nieliczylem ale ponad 1000
    2018-11-09 04:55:42
    Otrzymałeś 18 pkt. bitwy.
    2018-11-09 04:55:42
    Zatopiłeś statek pirata «гøçк_ãηgєĿ».
    2018-11-09 04:55:36
    Otrzymałeś 22 x Crystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-09 04:55:27
    Otrzymałeś 24 x Crystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-09 04:55:27
    Usunięto -1xNie do zatrzymania. Powód: Użyty
    2018-11-09 04:55:25
    Usunięto 110xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-09 04:55:24
    Usunięto 123xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-09 04:55:23
    Twój statek został trafiony przez 1 x Amunicja odmrażająca. Powód: Efekt uboczny ataku
    2018-11-09 04:55:23
    Usunięto 75xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-09 04:55:23
    Usunięto 147xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-09 04:55:20
    Usunięto 248xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-09 04:55:17
    Usunięto -1xAmulet Legby. Powód: Użyty
    2018-11-09 04:55:17
    Skorzystałeś z przedmiotu Amulet Legby.
    2018-11-09 04:55:17
    Usunięto 277xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
     
  9. #DEMOLKA#

    #DEMOLKA# Czeladnik forum

    jak ja mam sie dorobic czego kolwiek jak nieidzie i co najlepsze gracz niezjechal mi pz raptem troche pv zaznaczam troche i wziol mi ponad 1000 gdzie ja zniego raptem 46 niech jakis BA mi to wytlumaczy bo cos tu jest nietakk zamiast wchodzic na gre i sie cieszyc nia bo cos jest to tylko kazdy znas sie wkorza ze niedosc ze to chlam to jeszcze napisze jeden zdrugim ze to wlasnie tak ma byc i tak to dziala tylko wychodzi praktycznie zakazdym razem tak ze gosc odda jedna salwe i zabiera tyle to parodia i niech jeden zdrugim wielcy BA to sprawdzi a potem glupoty pisze ze tka ma byc
     
  10. KaT

    KaT Okazjonalny autor

    jest na 100% jakis bład sprawdzałem z kolega i stapiajac go gdy miał 1600 czaszek odjeło mu z konta około 500 a ja dostałem marne 32 a gdzie ta reszta ? czaszki wiec niech zaden BA nie pierniczy ze tak ma byc
     
  11. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    Bo to jest opłata manipulacyjna od walki :D
     
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    W ogłoszeniu są podane wszystkie ważne informacje, również te jak uniknąć straty dużej ilości czaszek. Czytamy czytamy :)
     
  13. MSMOSSAD

    MSMOSSAD Okazjonalny autor

    Informacje, które podane są niejasne. Nie ma nic doprecyzowanego. To o czym mówi BA_PP187 na forum jest przedstawione jako:
    "Każdy gracz może również pracować nad premią za aktywność, która działa jako mnożnik czaszek. Mnożnik działa na łup floty Czaszek, jak również na innych graczy. Aby zdobyć mnożnik oraz go zachować trzeba być aktywnym graczem podczas tego wydarzenia oraz dziennie zbierać określoną ilość czaszek."
    To nie są żadne konkretne informacje.
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    gdzie masz podana taka informacje nigdzie nie widze gdzie uniknac kradziezy duzej ilosci masz zagwarantowana bezpieczna ilosc 600 i nic wiecej jak gracz chce miec duzo ilosc czaszek na koncie to musi sie liczyc z utrata duzej ilosci nie da sie tego uniknac
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    A jednak można. Czytamy czytamy wszystko jest podane. Taktycznie trzeba podejść do sprawy ;)
     
  16. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    jezeli masz na mysli ten fragment Ilość Kryształowych Czaszek, które można skraść zależy od stanu ich posiadania przez obu graczy
    to jestes w bledzie bo nikt nie wie ile drugi gracz ma czaszek czy oplaca sie go atakowac czy lepiej uciec zeby wiecej nie stracic gdyby wartosci w ilosciach byly podane liczbowo jakos obok czaszek a tak to zgaduj zgadula dzis patrze autopilot z czaszka przy nicku wale on ma ustawionego autopilota z tym ze mial zalaczone oddawanie i zyskalem 2 czaszki stracilem ponad 100 ..
     
  17. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wielu graczy już znalazło rozwiązanie, mam nadzieję że i Tobie się uda je znaleźć;)
     
  18. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ta widze jedna mozliwosc czapka npc port czapka npc port ...
     
  19. szkielet2000

    szkielet2000 Forumowy żółtodziób

  20. ***D*R*A*G*O*N***

    ***D*R*A*G*O*N*** Okazjonalny autor

    oddajcie czaszki lub rekompensata jak napisal gracz wyżej dwa dni grania na nic w taki sposob to raczej nie zacheca sie graczy od gry!!!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.