Rozmowy Event Kryształowej Czaszki i Floty Czaszek

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 6 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _KOCUR_

    _KOCUR_ Czeladnik forum

    chlopie jak ubijesz bota z czapy i dajesz loga zeby znow czapa sie zapakowala to spoko haha
     
    Shokaku lubi to.
  2. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    "Każdy gracz może również pracować nad premią za aktywność, która działa jako mnożnik czaszek. Mnożnik działa na łup floty Czaszek, jak również na innych graczy. Aby zdobyć mnożnik oraz go zachować trzeba być aktywnym graczem podczas tego wydarzenia oraz dziennie zbierać określoną ilość czaszek."

    kto mi powie ile mam ich ubic by sie pokazal ten bonus do floty?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2018
  3. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Chyba nikt nie udzieli Ci takiej informacji, bo nikt tego nie wie, a producent nie zdradzi :)
     
  4. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    Mechanizm gry znają Ci którzy mieli go znać, a sam został wymyślony w tym celu aby można było się wytłumaczyć: czytanie ze zrozumieniem, taktyka czy jeszcze jakieś inne tłumaczenia w stylu "nie wiesz o co chodzi to się nie pytaj bo nie wiesz o co chodzi" to niestety normalność w tej grze. Bo nie może napisać ktoś z tzw. "ekipy" że jak latasz na bocie to będziesz miał jeszcze więcej niż jak nie latasz :)
    Najgorszym, najsłabszym oraz najbardziej zniechęcającym graczy do grania elementem tej gry jest fakt wszechobecnych i grających non stop kont na programach tzw. botach, zaburza to całkowicie sens grania oraz coś co ładnie nazwaliście "mechaniką gry".
    W mojej ocenie cała taktyka polega na puszczeniu bota nabiciu jak największej ilości czaszek co da Ci jeszcze bonus w postaci jeszcze większej ilości czaszek. Czyli stosując łopatologiczne uproszczenie: jak oszukałeś to dostaniesz jeszcze więcej. No to jest jakieś nowe podejście do gry ale znowu jest to cytując klasykę: MIŚ NA SKALĘ MOŻLIWOŚCI BP.
     
  5. StaWaR

    StaWaR Czeladnik forum

    w jaki sposób ktos z duża iloscia czaszek pusci bota?, jak zaraz ktos podpłynie odda pare salw i zabierze czaszki zostawiajac koledze 600 na pokładzie, w tym przypadku boty maja przerąbane :).
     
  6. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Bonus za aktywność :D ( czytaj , pływanie w niewidce parę dni i wyskakiwanie tylko na floty)
    Żadnej innej aktywności , nawet bicie automatów oddających salwy nie wchodzi w rachubę (no tych co nie oddają można bić :D)
    Znowu jakiś gniot wymyślony przez geniusza.
    Jeszcze parę dni i zobaczymy czy to będzie wartę uwagi czy może umrze śmiercią naturalną jak Pogoń
     
  7. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    Myślę że tajemniczy mechanizm gry na to pozwoli i będzie to działało :) Ale sprawdzimy to już niedługo niech tylko uzbierają więcej czaszek.
     
  8. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor


    to jade dalej hehe:) mysle ze jestem co raz blizej ;)


    100% racja nie ma opcji by ktos na bocie czaszki zbieral :D
     
  9. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ladne te patche jeden lepszy od drugiego ladne bledy ma ten event czy czaszki zdobyte za pomoca amo regnerujacej zostana odebrane lub gracze ukarani ?
     
  10. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    " Ahoj Piraci!

    Niebawem odbędzie się synchronizacja, która ma na celu:

    - Otrzymywanie ogromnej ilości czaszek - Naprawione

    Wasza Ekipa Seafight!"

    Hmmmm ..... czyli już czaszki ktoś zebrał :)
     
  11. -złodziej.botów-

    -złodziej.botów- Młodszy ekspert

    tylko szkoda ze cierpia normalnie gracze na tym , olatac sie za tym trzeba nagle przyplywa kajak bijacy po 30 k w niego wchodzi po 100 i zabiera po 100 no troche kpina
     
  12. KaT

    KaT Okazjonalny autor

    ale to jak kajak sie nalata nazbiera przylatuje full elita bije po 100 a on po 30 i zabiera mu po 200 to juz nie kpina ?
     
  13. #DEMOLKA#

    #DEMOLKA# Czeladnik forum

    dokladnie poco ja mam to klepac jak wszystko co mam trace i tak kolega wyzej napisal autopiloty lataja po mapach bija boty i boty ma ustawianie oddawanie i tak jak pisalem wczesniej niejeden koles zbil mi raptem troche pv jago ulalem calego i stracilem od tak 1000 natakim pilociku a ty BA_PP zamiast sie madzyc i pisac trzeba dobrze czytac wszystko jest napisane jesli gracze akurat niewiedza niewszyscy sa tak kumaci bo nawet mnie zdaza sie czegos nierozumiec i pisze ze niewie to jakbys byl normalny i wpozadku tobys niedroczyl sie z graczami tylko napisal jak czlowiek co trzeba zrobic jasno i klarownie dlawszystkich ale skoro ci duma nie pozwala i fakt ze ty wiesz ale sie nie podzielisz informacja lepiej splawic reszte graczy nobo BA jest od czego od pouczania i banowania niewinnych na czacie czy gdzie kolwiek a w cudzy slowiu swoim wchodzic bez wazelink
     
  14. taktak1

    taktak1 Czeladnik forum

    non stop widze jak te skull fleety leją z wybucha z jednoczesną repką
     
  15. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Okazjonalny autor

    co z tego durnego eventu jak topie kolesia i dostaje 10 a on za dwie salwy zabiera mi 50 ;/ do kitu
     
  16. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Po pierwsze BA nie ma obowiązku podawania Ci wszelkich rozwiązań na tacy.

    Po drugie nigdy żaden członek ekipy nie zbanował czy na forum czy na czacie niewinnej osoby ponieważ każdy członek ekipy kieruje się ściśle określonym regulaminem, który jest ogólnodostępny i można a nawet trzeba się z nim zapoznać.

    Po trzecie na Twoje konto zostaje nałożona kara 51 pkt za obrażanie i niekulturalny ton wypowiedzi oraz nieczytelność postu.
     
  17. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Okazjonalny autor

    1350 czaszek bije sie z graczem serduszko z bractwo Git i zabiera po 300 czaszek mimo ze ma slabsza salwe a mam 300 podstawy
     
  18. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Okazjonalny autor

    2018-11-10 01:34:04
    ❤️ dokonał/a abordażu Twojego statku.
    2018-11-10 01:34:03
    Usunięto 25xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-10 01:33:56
    Usunięto 33xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-10 01:33:53
    Usunięto 52xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej

    widzialem ze ten gracz repie bota i tez tak probowalem ale nic nie daje, mimo wiekszej salwy zabieram mu duzo mniej czaszek, nie widze sensu w tym uczestniczyc, ewentualnie przeszkadzac innym w zbieraniu bo tak to kpina
     
  19. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Okazjonalny autor

    kolejny przyklad: topie yogasa kajak jak malo kto:

    2018-11-10 01:45:11
    Usunięto 21xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-10 01:45:11
    Zatopiłeś statek pirata Yogas.
    2018-11-10 01:45:11
    Otrzymałeś 26 pkt. bitwy.
    2018-11-10 01:45:08
    Usunięto 31xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-10 01:45:05
    Otrzymałeś 5 x Crystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-10 01:45:05
    Usunięto 35xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    2018-11-10 01:44:43
    Otrzymałeś 832 x Perły.
    2018-11-10 01:44:43
    Otrzymałeś 2104 PD (punkty doświadczenia).
    2018-11-10 01:44:42
    Zatopiłeś statek pirata Widmo Bólu.


    event niedopracowany 87 mi zabral ja 5 zyskalem;/ wiec o kant tylka z takim czyms
     
  20. ^^SuperPirat^^

    ^^SuperPirat^^ Forumowy żółtodziób

    zakazu zeby tak robic niegdzie nie ma a jezeli by mieli zabrac te czaszki graczom to niech oddadza nam te czaszki które nam usunieto po wylogowaniu
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.