Rozmowy Event Kryształowej Czaszki i Floty Czaszek

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 6 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    oczywiscie ze jest zakaz uzywania bledow w grze , podpisujesz regulamin rejestrujac konto :)
    dokladnie tak! nam obiecywaliscie ze oddacie nagle sie tego nie da zrobic poniewaz naruszy to system gry ! chociaz sadze ze kazdy kto o tym wiedzial ma tego juz odpowiednia ilosc ktorej my nei osiagniemy normalnie zbierajac
     
    Cezary.1992 lubi to.
  2. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    Sama idea ok , system funkcjonowania żenada, trzeba wrócić do korzeni , czaszki powinny być zdobywane na zasadzie abordazu , ewentualnie dodatkowy bonus za zatopienie gracza , dlatego rozbudowalbym mocno "dział" abordazu np z każdym kolejnym poziomem punktów bitwy możliwe do uzyskania bonusy do abordazu :)
     
  3. taktak1

    taktak1 Czeladnik forum

    czyli rozumiem z tego co czytam, że normalnym graczom zabrali czaszki, które zostały zdobyte prawidłowo, a teraz sobie inni gracze bugują i nie zabierają im tego hehe dobre to nie dziwie się, że gracze są zdenerwowani ... ;/ Pewnie mają już tego po 100 tys albo i więcej i się nie logują nawet na morze teraz
     
    Cezary.1992 lubi to.
  4. aamanda_PL

    aamanda_PL Okazjonalny autor

    Ktoś z polskiego forum mi wytłumaczy pana dla FricyFly? oczekuje odpowiedzi w tym temacie i to tu na forum - niech się społeczność polska dowie, że jak Turek przegrywa z Polakiem, który uczciwie, przy wsparciu reszty bractwa bije go na głowę w zbieraniu czaszek to Polak dostaje bana. Jak Turek korzysta z buga to wina gry i nie można go karać, jak Polak gra uczciwie to mu się wciska, że korzysta z buga. Moje pytanie na czym ten bug polega? Bo nikt z nas niedopatrzył się takiego zjawiska. Powtarzam jeszcze raz: Gracz j/w swoje czaszki zebrał bo jak jeden mąż pomagało mu całe bractwo. Dzięki Bogu oprócz pomocy nie biorę udziału w tym pożal się Boże evencie. Róbcie tak dalej.
     
  5. Roman56

    Roman56 Okazjonalny autor

    Ten event to totalne DNO... błędy, bugi, niejasne zasady kradzieży czaszek. Znowu dorobią się kombinatorzy, oszuści i wpłacający. Kajaczki nie mają żadnych szans.
     
  6. rafcio15

    rafcio15 Czeladnik forum

    Jak dla mnie (gracza który gra juz ponad 6 lat) to jest to chyba najgorszy event jaki może być zbierasz czaszki przez 2 dni a tu jakiś kajak który pada na kilka salwa oddaje ci 1/2 salwy i zabiera ponad 100 czaszek które ciężko zbierałeś jeżeli już taki event jest wprowadzany to taka sugestia ode mnie proponuje aby czaszki były zabierane za zatopienie gracza lub abordaż a nie ze odda ci 2 salwy i zabiera wiecej niż dostajesz za bota :/ Mam nadzieje ze chociaż ten rynek nas nie zawiedzie jak projektanci tego eventu ;X
     
  7. StaWaR

    StaWaR Czeladnik forum

    co do 1/2 salw :)
    Usunięto 1022xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
     
    .yellowdragon. lubi to.
  8. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    moze po prostu powinni przetestowac wydarzenie jak inne rzeczy na becie a dopiero potem wprowadzic na zywe serwery ,tak to tylko bugi bledy i jak zwykle uczciwi gracze cierpia
     
    FrickyFLy lubi to.
  9. sirPatryk

    sirPatryk Okazjonalny autor

    jak dla mnie ... event zbieralem 3 dni i tyle mialem 4000 czaszek a tracisz po salvach gracza az 1400 jaki tu procent i z czego.chyba macie cos wy poryte swoje Czaszki bo event nie przem yslany i nie przetestowany dajcie Logiczne i Sensowne utraty czaszek a nie ponad 300procent
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2018
  10. StaWaR

    StaWaR Czeladnik forum

    Usunięto 2122xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Usunięto 1536xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Usunięto 1335xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Usunięto 852xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Usunięto 711xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Usunięto 778xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Otrzymałeś 120 x Crystal Skulls.
    Usunięto 603xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Usunięto 551xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Usunięto 503xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Otrzymałeś 180 x Crystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Usunięto 478xCrystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalnej
    Otrzymałeś 106 x Crystal Skulls. Powód: Mechanika akcji specjalne
    pozdrawiam HODL-erów
    60% czazek poszło w 2 minuty 3 dni nabijania
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2018
  11. Kajak®®

    Kajak®® Naśladowca mistrzów

    Płaczcie płaczcie zbieracze niech zbierają piraci niech rabują dobry event nie narzekam po co zbierać jak można kraść w końcu coś z jajem dali a nie tylko dla zbieraczy eventy robią:D
     
  12. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Widać da się nazbierać ale fajne to że nie można być zbyt pazernym a ty byłeś i wyszło jak wyszło ;)
     
  13. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    ***

    ticket napisany, zobaczymy co zrobią ;)

    /Podawanie nazw graczy na forum jest zabronione. Zostaje nałożona kara 31 pkt.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2018
  14. KaT

    KaT Okazjonalny autor

    Sadzac po ty ze kazdy gracz moze nzabierac 600 (bespiecznych) czaszek to BP nie da zaraz cen na rynku czaszki po 5-10 k jak to potrafia i czaszki w pakiety
     
  15. john009

    john009 Koneser forum

    Kolejna oszustwo. gorszy gracz za zbicie mi pv wzioł czaszki, lepszy wziłoł a ja za zbicie ich pv nic.
     
  16. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    ticket napisany, zobaczymy co zrobią ;)[/QUOTE]
    Co zrobia ? Nic nie zrobia moge Ci odrazu powiedzieć jedynie moga naprawić nic więcej błąd gry, a nie korzystanie z programów repać można normalnie wiec i sam tak rób
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2018
  17. kamcios12

    kamcios12 Forumowy żółtodziób

    Jak zdobyć amunicje czaszek?
     
  18. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Obecnie nie jest ona dostępna, ostatnio można było ją kupić na evencie Wojna Domowa Wspólnoty Narodów.
     
  19. bandziorno[PL]

    bandziorno[PL] Czeladnik forum

    nie zbierajcie za dużo czaszek bo dostaniecie bana
     
  20. _KOCUR_

    _KOCUR_ Czeladnik forum

    badziew ten event, mialem mniej czaszek niz koles ktory we mnie walnal on dsotal dno i zabral mi 200 czaszek ja mu nic
    pozdro ...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.