Rozmowy Event Kryształowej Czaszki i Floty Czaszek

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 6 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ς๏ร๓๏ﻮเгl

    ς๏ร๓๏ﻮเгl Okazjonalny autor

    moja opinia.
    Wystarczy zauważyć że post był edytowany... ktoś z premedytacją lub przez pomyłkę dał informację w jaki sposób zdobyć ogromną ilość czaszek,
    gdyby takiej informacji nigdy nie było mało kto by o tym wiedział,
    zresztą jak sami napisali naprawili ten "błąd.." więc reperowanie bota żeby otrzymywać PE jak widać na załączonym screenie
    nie powinno podlegać jakiejkolwiek karze, masz dowody że ci gracze robią coś co podlega jakiejkolwiek karze ??,
    wszystko było wywalone na forum.. 100% graczy miało dostęp do tego.. "błędu" ??.
    Który jak sami napisali został naprawiony.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2018
  2. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    skull fleety pływaja już od mapy 1 czy od wyższych dopiero ?
     
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    chyba nie naprawili skoro jest dalej cenzura zreszta mnie wcale to nie dziwi ze nie poradzili sobie z bledem :rolleyes:
     
  4. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    Zobaczymy co zrobią. Osoby które zostały zgłoszone do suportu powinny mieć sprawdzony dziennik pokładowy + logowanie na nieswoich kontach. Ale nie ma co ukrywać , iż 40% graczy używało błędu w grze i że nie zrobią z tym nic. Ja na czapie muszę pływać 5 dni, żeby mieć 13 kilo czaszek a inni mają po 100 tys...
     
  5. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Nic nie zrobia wiele razy tez pisalem i screeny wielkie g pomogły nic z tymi osobami nie zrobili wiec co tu ukrywać
     
  6. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    ja widzę usuwanie postów jest nagminne
     
  7. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Usuwane są jedynie i wyłącznie posty niezgodne z regulaminem forum :)
     
  8. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    to zadam pytanie tolerowanie handlarzy kontami to raz, dwa sam dobrze wiesz Zabronione jest też podawanie nicku w grze innych graczy oraz członków ekipy. pkt regulaminu o tym mówi a kolegów nie traktujesz zgodnie regulaminem.
    dodatkowo pkt 1.2 plus 2.9.

    Zadam proste pytanie ktoś wyraził zgodę na publikacje jeśli tak bardzo chowasz się za regulaminem
     
  9. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Masz racje, przepraszam, przeoczyłem. Gracz został już stosownie ukarany :)

    Nie gram w serwerze polskim ale jeżeli masz przypuszczenia, że konto zmieniło właściciela to bez problemu sprawdzą to w PT.
     
  10. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    Ale czy musi być zwrócona uwaga przez szarego gracza żeby mod znał regulamin i stosował go wegług zapisanych przymiotków a nie traktowanie wg. swojego widzimisie kto łamie zasady a kto nie. Przepraszam to za mało dostałeś fuchę za wiedzę a nie znasz podstawowej reguły do której się cały czas odwołujesz
     
  11. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Po prostu zwykłe przeoczenie, jesteśmy tylko ludźmi i każdy czasem popełnia błędy :)
    Regulamin znam na wylot i zawsze się do niego stosuje.
     
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Otwarcie specjalnego rynku dla kryształowych czaszek zostało przeniesione na dzień 13.11.2018 o godzinie 12:00. Będzie on dostępny do środy 14.11.2018 do godziny 12:00

    Wasza Ekipa Seafight !
     
  13. -złodziej.botów-

    -złodziej.botów- Młodszy ekspert

    CHYBA sobie juz zarty robicie , byl jakis event w ktorym nie zmienialscie daty i godziny ? lekka przesada juz .
     
  14. POLSKA

    POLSKA Młodszy ekspert

    hahahahahahhahahahahaha:D:D:D:D:D:confused::D:p:p:p
     
  15. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    kurde kolejny dzien mam spedzic w porcie no bez jaj poplywac sie nie da misji zrobic nie da bo zaraz sie czachy straci
     
  16. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Mi tam pasuje, że się logować nie muszę :p Niech zmienią jeszcze rok otwarcia rynku nas 2019 i bedzie gitara :p
     
  17. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    ja sie pytam z kogo BP robi idiotow z siebie czy z nas graczy ?
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2018
  18. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    a teraz jeszcze "nagrody" za korzystanie z bugu i będzie gitara.
     
  19. janusze_syfajta

    janusze_syfajta Czeladnik forum

    czy był jakis skrypt banujący graczy bugujących czaszki czy to było na standardowej zasadzie , że kolega mod mnnie nie zbanuje?


    Dziś odbędzie się kolejna synchronizacja, która ma na celu:

    - Naprawę błedu z kryształowymi czaszkami

    czyli,ze był jeszcze jeden bug? XD
     
  20. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    taaaa,a skąd. Jakie bany. Jak zawsze Ci co do naprawy błędu skorzystają na tym i narobią sobie tysiące lub więcej w tym przyadku czaszek,później okupią się dóbr na rynku i będą śmiali się z tych którzy nie korzystali,plus jeszcze ograbią ich z czaszek,o to gdzie tu sprawiedliwość. W tej grze sprawiedliwości i równych szans dla każdego nie było,nie ma i nie będzie. Nie ma nawet co się łudzić....
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.