Rozmowy Event " Lód w blasku słońca 2022 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 5 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Lód w blasku słońca

    Screenshot_56.jpg
    Akcja specjalna trwa od 7 do 19 lipca

    Przodkowie Wikingów rozpętali swój gniew na oceanach, a ich celem jest chaos! Walcz u boku Sigurda Lundgrena i Eony Norling o sławę i fortunę. Następnie pokaż swoją potęgę, walcząc ze starożytnym Fossegrimem na mapie grupowej!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ!


    Wasza Ekipa Seafight!

     
  2. ץ๏๔ค

    ץ๏๔ค Czeladnik forum

    To normalne że podwajacz skrzyń nie działa na skrzynie eventowe?
     
  3. ~Drow~

    ~Drow~ Czeladnik forum

    Mam przekreśloną Płonąca Wywerne i napis "musisz posiadać przekraczającą liczbę dusz" a cena jest w perłach. O co chodzi?
     
  4. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    tak
     
  5. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    chyba tu jest błą◘d , chyba ze jeszcze cos ddadza za pl
     
  6. Michalzwenezueli

    Michalzwenezueli Czeladnik forum

    Towarzysz i design jest za uzbieranie dusz za tysiac zielonych i pomarańczowych masz towarzyszą do kupienia a design pewnie 1500 lub 2000
     
  7. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    ja nie mam widocznego zadnego designu czy to bład? Jaka skórka jest na rynku ?
     
  8. ...AssassiN...

    ...AssassiN... Okazjonalny autor

    Czy ktoś jeszcze ma ten problem z zakupienień designu Płonąca Wywerna? O co chodzi z musisz posiadać przekraczającą liczbę dusz?
     
  9. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Mozesz wrzucic screen?
     
  10. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

  11. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    i wszystko jasne dziękuję. Miałem to już zakupione dlatego było niewidoczne :p
     
  12. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    dla skorki to moze nie koniecznie bym zbieral , ale kamyki to juz inna sprawa :)
     
  13. ~Drow~

    ~Drow~ Czeladnik forum

    No właśnie ja mam ten sam problem


    A'pro po pozostałej części na temat kupna... Ludzie o czym wogole gadacie? Tam nie ma żadnych dusz. Cena jest w perłach i koronach. A kupić nie można bo jest zablokowane i tekst że trzeba przekroczyć jakaś fikcyjną liczbę dusz. I to chciałbym wyjaśnić.

    Chociaż ze względu na uciążliwości zakupu zaczynam się zastanawiać. Skórka nie najładniejsza a płacić 1 mln pereł za kamień to chyba lepiej wydać na kasztele.
     
  14. Michalzwenezueli

    Michalzwenezueli Czeladnik forum

    Ja zakupiłem design i Towarzysza musisz poprostu uzbierać 1500 zielonych i 1500 żółtych i wtedy Ci się odblokowywuje design bo towarzysz jest jak uzbierasz po 1000
     
  15. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Nie wiem kto to wymyślił żeby zbierać żółte dusze na skóre za którą się płaci perłami i koronami... Równie dobrze mogli dać do kupienia za dusze przynajmniej nie trzeba by było wydawać pereł i koron. To tak samo jak zrobić sloty na armaty za yulki, a otworzyć można dopiero po zebraniu np 100k safanadów haha. Wgl się to by kupy nie trzymało. Czym nas to BP jeszcze zaskoczy :Do_O
     
  16. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Za calego

    2022-07-11 04:37:12
    Otrzymano 40x Sigurd Lundgren reputacji.
    2022-07-11 04:37:12
    Otrzymałeś 442206 x Korony.
    2022-07-11 04:37:12
    Zatopiłeś statek pirata Potęga Odyna.
    2022-07-11 04:37:12
    Otrzymujesz 8471740 PD (pkt. doświadczenia).
    2022-07-11 04:37:12
    Otrzymałeś 4860 x Perły.
    2022-07-11 04:37:12
    Otrzymałeś 187 x Przeklęte dusze.
    2022-07-11 04:37:12
    Otrzymałeś 62 x Przeklęte dusze.
    2022-07-11 04:37:12
    Otrzymałeś 31 x Promieniujące dusze.
     
  17. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Jednak nie jest tak miałem prawie 2000 zielonych i około 1010 zółtych, chciałem towarzysza kupić i wyskoszył błąd, że coś poszło nie tak i nie mam wystarczającej ilóści żółtych dusz czy jakoś tak. Niby towarzysz już był odblokowany, a i tak kupić nie szło...:mad:
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    1500 żółtych i 1500 zielonych
     
  19. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Wiem wiem już do supportu pisalem w tej sprawie. Tylko dziwne jest to czemu mi się odblokował po uzbieraniu 1000 żółtych o_O
     
  20. kolobolo2000

    kolobolo2000 Okazjonalny autor

    Kolejny błąd brak armatek za ranking. A sprawdzałem 2 min przed końcem i byłem w rankingu.