Rozmowy Event " Mapy Wieczności "

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -KingVictorius-.

    -KingVictorius-. Czeladnik forum

    Skąd brać promieniujące dusze jako kajak?
     
  2. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Oddalem 3 klejnoty al akhir na mapie wiecznosci i dostalem portal zywiolow . 10min czasu jest na bicie stateczkow 1 mil hp maja bija po 1k :) kazdy sobie poradzi . Leca z nich perly po 3-4k i hehe armaty vodo i miotacze ognia lev 0 . Na 1o min bicia lajtowego 9 miotaczy i 12 vodo . Nice :):D aha plywa tez 1 stateczek chyba ma 250 mill hp co z niego leci to musi go ktos zatopic :)
     
  3. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    serwer znowu padł?
     
  4. jabbar123

    jabbar123 Młodszy ekspert

    To sa jakies zarty dwie mapki wiecznosci zrobilem i mam 2/6 reszty nie moge zrobic mam zza slaby statek. Macie jakas taktyke/ gantrila nie zrobie bo nie mam dyniowej amunicji mapy goleemów tez nie .Z botem ktory ma 50mln tym bardziej . co mam robic zeby zdobyc 3 fragment?
     
  5. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    dobra proszę o podpowiedź... gdzie znajdę klejnot krwi??
     
  6. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Kajak może zapomnieć o robieniu mapek
     
  7. =Driada=

    =Driada= Forumowy żółtodziób

    Lagi, chochliki i inne arte-fakty urozmaicają grę. Aż by się chciało powtórzyć za Jackiem Sparrowem "bo Wam tylko sextans w głowie" :D :D
    [​IMG]
     
  8. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    Szanowni, podpowie mi ktoś gdzie znajdę KLEJNOT KRWI?
     
  9. *WICHER*[PL-]

    *WICHER*[PL-] Okazjonalny autor

    no i mapka zasadzka zrobiona 9x miotaczy 12 voodu:)
     
  10. roberts.

    roberts. Forumowy żółtodziób

    Event dno.Mapka Gantrila jakieś chyba żarty,kółka duże biją po 500k,małe 250k.Na evencie biły po 70k.Mała tylko zmiana.A tak nawiasem kilka zmian o których oczywiście nie poinformowaliście graczy:Valencja 250mln hp - brak info.Wejście na el dorado 15s ktore juz jest odliczane - brak info.Lagi kosmiczne,ja nie wiem co wy za serwery macie.Dzisiaj rano grać sie nie dalo.Robicie sobie żarty z graczy,byle tylko kasa na koncie się zgadzała.Wiecej pakietów dawajcie,to napewno bedziecie mieli duzo graczy.

    PS.Wraków i skrzynek eventowych też jak na lekarstwo,a te małe bociki chociaż by jakieś kulki dawały bo to żenada jest,żeby samo PD wpadało a od czasu do czasu 1 dusza.O perłach nie wspomne.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2019
    laleczka.motyl lubi to.
  11. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    także ten :D
    event klapa :D:D
    kajak nie ma szans się dostać
     
  12. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    event jest ok. musisz się wdrożyć... Seafight od pewnego czasu jest grą dla "grup" nie indywidualności.
    Musisz poszukać kamratów:)
     
  13. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    Brawo za to ze mozna sie przypadkowo wywalic z mapki po topce. ale pewnie tak ma byc bo jak sie nie wie jak to naprawic to trzeba ... glupowty ze tak ma byc. Ale kody wpisane na ivent .... Pozdro and glebokosci
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 marca 2019
  14. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Ten kto zaprojektował ten ewent musiał być fantastą 100 skrzyń żadnego miotacza, wraki to dobre określenie wraki.
    Labirynt trzeba mieć szczęście jak w lotto, o duszach promieniujących można zapomnieć . Najgorsze urodziny Seafight a w kilku uczestniczyłem. Twórcą pomyliły się daty do 1 kwietnia jeszcze kilka dni.
     
  15. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Przyznaję ci rację
     
  16. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Szkoda tylko że przez ten psełdo ewent są same lagi
     
  17. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Ja proponuję zrobić dzień przestoju naprawić te lagi które uniemożliwiają nam relaksowanie sie po pracy nie majac innych zajec przedłużyć wtedy o 1 dzień event i by bylo po kłopocie ale nie po co skoro można nie naprawiać..
     
  18. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Urodziny tragedia.
     
    hamal5 lubi to.
  19. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Tragedią to jest ten sklep na mapie morza. Ikony jak dla jakichś ślepaków, słabo czytelne :v
     
    hamal5 lubi to.
  20. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Ten ewent to strzał w 10 BP brak botów nie zbierają błyskotek można wraczki do trofeów pozbierać lepszy ewent niż korekta no nareszcie coś przeciw programom:D:):D:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.