Rozmowy Event " Mapy Wieczności "

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Tu nie ma się myśleć, tylko zrelaksować. Myślę dzień w dzień pracując.
     
  2. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Tylko jak znajdujesz chętnych na grupówki ?
     
  3. JAMIEST

    JAMIEST Czeladnik forum

    Pytam na tsie i w 99% znajduje chetnych w ciagu minuty albo w swoim bractwie, ew sie kogos bierze z innego. Ludzie w bractwach pomagaja i wcale nie trzeba sie o to jakos bardzo prosic. Mapki daja zysk, a kto nie chce zarabiac?
     
  4. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    Tak sobie czytam te Twoje wypociny i nie wierzę w to co widzę. Event do opłacalnych raczej nie należy. Nawet jak by robić śmieszne mapki za, które i tak nic ciekawego nie ma.
     
  5. ##TERMINATOR##1975

    ##TERMINATOR##1975 Młodszy ekspert

    event jest bardzo opłacalny i na armaty i na perły i na sakwy wystarczy pomyśleć jak do tego podejsc i miec z kim robic, cała filozofia eventu
     
    KrYs1916 lubi to.
  6. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    wystarczy nie mieć kajaka. event dla mocnych statków
     
  7. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Zysk w tym evencie to perły , armatki , kryształowy dar i inne bonusy.
    To co pływa po morzu to lepiej sobie darować , są lepsze zajęcia.
    Mapa wietrzności
    Ucieczka z portu
    Zrobi każdy średniak bezbłędnie tzn z 8 uratowanymi ale to i tak nie ma znaczenia bo właśnie uratowani dają ranking . Jeśli więc robisz swoją i u kogoś komu się nie chce masz 16 pkt w rankingu co zwykle daję ci wysokie miejsce. Codziennie
    Lampiony
    Tu podobnie dasz radę przejść tym bardziej że czas nie gra roli bo raczej nie wbijesz się w rankingu ale spokojnie przejdziesz.
    Te dwie mapki już ci chyba otwierają jedną mapkę z której możesz zdobyć miotacze bo vd nie wspominam
    Gantrila bym ci chętnie zrobił bo na tym zarabiam perły i odłamek ale niestety mam pełno roboty i dali limit na dyniową .Ty za nic dostałabyś klejnot i otworzyły by ci się kolejne mapki
    Z każdej grupowej jest ok 50tys pereł bonusy i to bardzo ważne.
    Po topce na grupowej można wrócić na nią więc nagrody gwarantowane. Tylko kwestia czy w perłach /kulkach jesteś do tyłu ale to raczej trudne.
    Efekt możesz zarobić setki armat co chyba dla kajaka jest cenne . Do tego kryształowy dar który jak mniemam też dla ciebie jest cenny . Do tego bonusy o których pewnie nawet nie wiesz że istnieją.
    Jeśli masz z kim robić grupy to nie zarobić w tym evencie jest trudno , ale jeśli będziesz pływać sama co eliminuje grupowe to lepiej nie pływaj .
    Ludzie na tym evencie porobili fulla miotaczy nawet na 4poz , kryształowy dar na kilka miesięcy o perłach nie wspomnę.

    ps właśnie sprawdziłem ile kulek mi idzie na grupowych , zakładając nawet że masz o połowę mniejszą salwę niż ja i tak zarabiasz.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 kwietnia 2019
    KrYs1916 lubi to.
  8. LEGOfan

    LEGOfan Czeladnik forum

    Czyli rozumiem ze gra to teraz jest tylko dla bractw ? Jest to ewidentne dyskryminowanie graczy plywajcych solo co nie jest w porzadku.
     
  9. ##TERMINATOR##1975

    ##TERMINATOR##1975 Młodszy ekspert

    event jest nawet dla kajaków mozna bardzo duzo zarobic, ale widze ze lubie tylko poraficie narzekać, witamy w cebulandii... DRAMAT
     
  10. LEGOfan

    LEGOfan Czeladnik forum

    Kolego czytaj ze zrozumieniem ja nie mowie ze nie mozna zarobic. Napisalem ze event dla bractw nie dla solowych graczy. Na dobra sprawe nawet nie wiem czy mozna zarobic bo plywam sam.
     
  11. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Ta gra jest już od dawna tylko dla bractw i nie tylko :p.
     
  12. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    zarobiona jedna armata vd która cudem wpadła z wraku i 27k pereł co również cudem wpadło z npc.
    do tego zmaronwane perły za które kupiłem amunicję żeby wejść na mapę
     
  13. fruiliyuk

    fruiliyuk Forumowy żółtodziób

    Dlatego ja już nie gram w to wcale zakończyłem przygodę z tą grą :)
     
  14. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    To naprawianie już jest legendarne...
    Czy ktoś z teamu raczy poinformować co z rankingami i czy do jutra się pojawią ? Tak wiecie co by się ludzie nie pocili z nimi.
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    BP cały czas pracuje nad naprawą. Czy i kiedy naprawią niestety nie wiemy.
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  16. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    ło Panie, wymiana poeventowa aż 10 kwietnia. Co oni pochlali tam i nie potrafią wymienic wczesniej?

    "Jak zauważyliście nie można już zakupić energii czasu aby uzyskać dostęp do map wieczności. W przyszłość umożliwimy ten zakup ponownie. Lecz najpierw musimy uporać się ze wszystkimi problemami tych map"

    To przez cały event, nic nie robiliscie z tą mapą a teraz nagle nie mozna jej kupić bo problemy mają te mapy? :D

    Porządna firma, przesuneła by event o 1 dzien może 2 i ogarnela by te błędy a nie puszczają zbugowane mapy i nic nie robią z nimi przez 2 TYG

    Po tej informacji można wywnioskować jaką firmą jest Bigpoint :v
     
    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2019
  17. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Wymiana się odbyła, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.