Rozmowy Event " Morscy Mściciele 2020 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Ty sondzisz ze ktos by sie tu babral na tej "grze" na tych lagach po zbanowaniu prnametnie konta od zera i do tego kupowal pakiety? Jakos tego nie widze. Bociarze tez kupują i to pewnie wiecej od "uczciwych" graczy.
     
  2. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    nie można wejść w ogygię i lagunę krakena... :/
     
  3. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    najlepiej by bylo jakby zeppeliny dawały po 10 prastarych :/
     
  4. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Ale miło że razem gramy:)
     
  5. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    Nie no następny. A co mnie obchodzi czy ktoś będzie grał w tą grę czy nie? Interesuje mnie że jeśli jest jakiś przepis prawa to powinien być egzekwowany a nie ktoś mnie okrada ale ponieważ zapłacił policjantowi to może? Przecież to jest śmieszne. Gram w tą grę bo lubię ale decydując się na jakieś zasady staram się ich przestrzegać. Jak ich nie przestrzegam to nie mogę mieć pretensji o zbanowanie tylko dlatego że kupuje pakiety. To chyba logiczne? A może .... już nie?
     
  6. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Dla BP to tylko biznes cb nie obchodzi ze ktos kupuje pakiety ale ich bardzo i predzej zbanuja uczciwego co nie wklada pln niz takiego co na bocie lata ale placi to jest od nich gra konta tez sa od nich wiec oni beda robili co chcieli regulamin jest tak zrobiony ze moga skasowac wszystkie konta w kazdej chwili nikt nie kaze ci nic kupowac wiec niebedzie banowania chyba ze ktos poleci juz calkiem po bandzie i sie to strasznie rzuci w oczy wtedy pojedynczego banika moga zalozyc na 14 dni
     
  7. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    za 24h koniec eventu..hmm. a co z duszami ktore dostanie sie z rankingu? już pojda w bloto, bo w czasie kiedy dostanie sie z rankingu promieniujace skonczy sie event
     
  8. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Szmaragdowy nie opłacalny strata czasu i kulek
    25.09.2020 12:51:23
    Otrzymałeś 3 x Przeklęte dusze.
    25.09.2020 12:51:23
    Otrzymałeś 94759 x Perły.
    25.09.2020 12:51:23
    Otrzymujesz 88856 PD (pkt. doświadczenia).
    biliśmy w 5
    Średnia mojej salwy 300k
     
  9. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Wytłumacz mi na co ci te promieniujące? ... Ja kupiłem pakiet, i mam jeszcze 3600 owych dusz ... i co ja mam z tym zrobić ?
     
  10. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    Piszesz tak jak jest w stanie faktycznym (i masz całkowitą rację niestety) tylko że ten stan faktyczny jest niestety chory. Po co komus regulamin przecież można napisac że dopuszczamy bota takiego to a takiego jak zapłacisz tyle i tyle na miesiąc :) I wtedy sprawa jest czysta i nie ma dyskusji.
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Proszę wrócić do dyskusji na temat eventu. Wszelkie kolejne posty niezwiązane z tematem zostaną usunięte i pozostawione bez odpowiedzi.
     
  12. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Tu nie chodzi o to ile ja nazbierałem ... Bo to nie ma znaczenia ... I tak mi te dusze usuną bo nie ma co z nimi zrobić ... Chodzi o to, że miało wam to pokazać, iż łatwo jest nazbierać ...

    To chyba aluzja dla mnie ... więc dla twojego info byłem rozczarowany tym iż dali promieniujące do zeppelinów. Wystaczy zobaczyć wcześniejszy wpis o tym, że event popsuli :p tylko za rankingi powinny być...

    Tak więc matematycznie:
    dla twojego info:
    salwa:300k z miotaczy przeładunek 1.75(nie mam full miotaczy)
    15000000/300000=50
    50*1,75=87,5s~1,5min
    1300(dusz)/5=260
    260*1,5=390min
    390/60=6,5h

    Masz na to 5 dni ...
    + (promieniujące za rankingi)
    7dni 4 rankingi
    250 dusz za bycie w top100
    250*7 =1750
    A nie raz byłem wyżej :)

    Więc na prawdę nie wiem jakim cudem można nie nazbierać?
    Zwłaszcza jak npc dali ... a według mnie wcale nie powinny te npc dusz promieniujących dawać ... bo to strzał w policzek dla ludzi takich jak ja co rankingi nawalali od samego początku ... Ale toleruję to, że ktoś może mieć słabszy statek i przydadzą mu się te npc aby dobić do pakieciku ...

    Normalnie ciągle wam nie dobrze, cokolwiek by nie zrobili :confused:

    A co do sklepu to faktycznie przyznam wam racje bo sklep jak i nagroda korsarza powinny być o przynajmniej 1 dzień dłużej niż event ... Przecież na wymianę dusz itd. i tak trzeba czekać więc nie rozumiem dlaczego sklep kończy się równo z eventem :p


    I jeszcze pytanko: wiadomo jaki jest przelicznik wymiany dusz? :rolleyes:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2020
  13. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Te matematyk nie każdy ma taki przeładunek i do tego jest strata czasu na szukanie .A nie takie proste 6,5 h :p
     
  14. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    dokładnie, najpierw znajdz wolnego npc, który nie jest juz bity przez boty bo ich na mapie jakoś mało nie ma :D

    i lagi przeogromne znów :/
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2020
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  15. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Twój przeładunek >> twój problem (więcej czasu ci to zajmie):p
    obliczenie pokazywało orientacyjnie ile czasu potrzebujesz na samo bicie :) wiadomo, że czas z szukaniem się wydłuży :)
    No da się znaleźć mapkę bez botów wystarczy poszukać, albo wykorzystać boty (ale do tego trzeba mieć przeładunek i salwe ) przez co wystarczy zbić jedynie ponad połowę :p

    Dostaliście takie ułatwienie i jeszcze źle :p przypominam, że na początku eventu zepeliny nie dawały promieniujących :D wtedy zrozumiałbym, iż ciężko zdobyć i trzeba się o każdą promieniującą kłucić :cool:.
    Jak pisałem wyżej sklep powinien być dłużej, ale czy będzie nie wiadomo...
     
  16. adax75

    adax75 Mistrz forum

    ;)
    Z tym ułatwieniem to nie przesadzaj , ze zbiciem połowy to nie jesteś pierwszy ( leszczy szukasz ? to tylko boty znajdziesz). A i z tym kłucić to na spokojnie :D bo kłócić się to się zdarza ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2020
  17. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Mógł byś rozwinąć swoją myśl? bo nie ogarniam...
     
  18. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Chodzi mi o to , że ja nie dobijam tych zbitych botów bo wiem że już tylko perły dostanę .Tylko automaty biją prawie wszystko.
     
  19. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    za też żółte dusze tylko pakiet jest nic więcej?
     
  20. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Na to wychodzi :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.