Rozmowy Event " Na mrocznych i burzliwych wodach "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 15 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Tego nie da już się naprawić 27 godzin ewentu, błędów więcej niż błyskotek na mapie morza, ewent dla automatów :)
     
  2. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Ta gra jest dla automatów od tego trzeba zacząć :D
     
  3. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    na jakiej zasadzie działają te beczki co z nimi zrobić bo nie wiem
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  5. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Nie wiem co naprawili, ale wiem czego nie naprawili
    - mimo posiadania Mistrza Grogu nadal zabiera baryłki grogu co 2 godziny
    - zabiera baryłki grogu nie 5% tylko 6-8% co 2 godziny
    - Botów jak na lekarstwo
    - brak informacji które misje odświeżają się co 24 godziny a które co 8 godzin
    - nie ma bezpiecznej ilości grogu której gracze nie mogą ukraść, sprawdzone jest możliwość wyzerowania grogu u przeciwnika
    to na razie tyle.
     
  6. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    adax75 lubi to.
  7. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    2020-11-17 07:54:0821xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    2020-11-17 05:56:40Otrzymałeś 4 x Kryształy.
    i od godz 6 rano nie bylem zalogowany nie gralem i mi do godz 17:54 znikaly wiec co to za ewent bp okrada graczy z zyskow ktorych niema dali wyzsze lvle kaszteli a perel nie da sie zarobic botow jak na lekarstwo
     
  8. Stokrotka[®™®]

    Stokrotka[®™®] Forumowy żółtodziób

    Nie lubię się tu udzielać,bo i tak niewiele to pewnie da...ale tym razem zrobię wyjątek : równie beznadziejnego ewentu dawno nie było...chyba pora się zastanowić czy jest sens w tą grę dalej grać...
     
    hamal5 lubi to.
  9. #Mściwy#3

    #Mściwy#3 Czeladnik forum

    uzależniasz grę od jakiegoś głupiego eventu?:) cały czas dają Wam eventy a Wy jeszcze narzekacie, jeden jest taki inny jest lepszy... norma.
     
  10. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Ja tylko żałuję, że na początku zakupiłam więcej Amunicji "Pożaracza dusz", bo jakoś nie mam na czym jej wystrzelać:confused: A fajnie by było zamienić ją na perełki:rolleyes:
     
  11. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    18.11.2020 10:01:30
    48xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    18.11.2020 07:45:36
    51xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    18.11.2020 05:45:35
    54xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    18.11.2020 03:45:35
    57xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    18.11.2020 01:45:34
    61xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    17.11.2020 23:45:33
    65xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    17.11.2020 21:45:33
    69xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    17.11.2020 19:45:32
    73xBeczka grogu został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Mechanika akcji specjalnej.
    Na automacie trzeba grać 24h żeby nie zabrało?
     
  12. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Cytując FAQ - "Co 2 godziny tracisz 5% swoich Baryłek Grogu, czego można uniknąć dzięki nowemu powielaczowi: „Mistrz Grogu”.
    Nie ma znaczenia, czy jesteś offline czy też online, ponieważ tak czy siak będziesz tracił 5% swoich beczek. Dlatego jedynym i najlepszym sposobem na zatrzymanie beczek "przy swoim boku" jest pozyskanie właśnie Mistrza Grogu. ;)
     
  13. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    gdzie się go pozyskuje?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2020
  14. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Zanim sie wszystkiego dowiemy to sie event skonczy
     
  15. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    ale wałki to tu się robi na moim serwerze ranking
    pierwszy 1832
    drugi 989
    trzeci 529
    w drugie i trzecie miejsce może bym uwierzył ale pierwsze nigdy 1832 boty? jednego ciężko trafić jestem 32 mam 202 to jest że trafia 400 dziennie? urodzony w czepku!
     
  16. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Z tego co się orientuję to można go dostać wykonując misje eventowe, jednakże ręki uciąć sobie nie dam, ponieważ nie robiłem ich jeszcze.



     
  17. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Dzięki:)
     
  18. -KingVictorius-.

    -KingVictorius-. Czeladnik forum

    za admirała dostaje się po 150 punktów
     
    Jackaljacka lubi to.
  19. Akicja

    Akicja Czeladnik forum

    Event dobry bo zmuszaja wejscia na klijenta, do tego boty daja moety youlong oraz korony super. Tylko po co plywac 2godziny po mapie zeby znalezdz 1 bota albo wcale? Po co robic cos co tylko zamula serwery?
    Zapomnialem dodac ze to bylo z morianturami i czaszkami kiedys wiec to jest bardzo podobne a tam wylalo sie sporo hejtu hahahaha
     
  20. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    no ale admirałów też tyle co nic
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.