Rozmowy Event " Na mrocznych i burzliwych wodach "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 15 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Niestety ale jest to nieprawda - mimo posiadania Mistrza Grogu nadal zabiera baryłki grogu co 2 godziny
    zabiera baryłki grogu nie 5% tylko 6-8% co 2 godziny i nie ma żadnego znaczenia czy Mistrza grogu się posiada czy nie baryłki są odpisywane co 2 godziny.
    Robię misję na kordy i 200 000 dmg co 8 godzin za które dostaję Mistrza grogu
     
  2. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    ktoś mi powie czy jak mam 300 tych beczek to warto szukać tego gościa kupie coś za to?
     
  3. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Są jakieś drobiazgi np za 200. Jeśli masz możliwość to warto sprawdzić co Tobie akurat oferują. Jak mają przepaść te beczki grogu, to lepiej mieć z nich cokolwiek;)

    Nie jestem pewna, bo tego nie testowałam, ale można przyjąć misję z daną ofertą i może da się dozbierać na konkretną rzecz. Jak ktoś wie, to niech podpowie.
     
  4. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    człowieku gażdego admirała bym musiał zbić w ciągu dnia!!!!!
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Event zakończony temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.