Rozmowy Event " Noc Czarownic 2022 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 28 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_180.jpg

    Noc Czarownic !

    W grzmotach, błyskawicach lub w deszczu będziesz żeglować i walczyć ze złymi czarownicami z morza! Rytuał się rozpoczął i Twoim zadaniem jest powstrzymanie czarownic, walka z ich sługami i uwolnienie biednych ofiar, które opętały! Pozostań silny i zaprowadź porządek na trzynastu morzach!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ!

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Komuś wpadł ten design nowy, bo ja non stop kryształy.
     
  3. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    W końcu wpadła :cool:

    2022-05-01 00:57:41
    Otrzymałeś 1 x Nikczemna Wiedźma.
     
  4. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    kolejny żenujący event dla bociarzy , przejrzalem top 100 i okolo 80 elit to na bocie , co za żenada !!!
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  5. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Nie ma co się dziwić że coraz mniej w to gra, jedna wielka żenada dla latających botów, eventy sezony co tam boty śmigają a przecież nieudolne bp walczy żenada
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  6. zlakobieta

    zlakobieta Czeladnik forum

    Graty ale to jest skora z poprzedniego roku:p Nowa to Wiedźma Morska.
     
  7. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Wiem wiem, ale jej nie miałem bo w tamtym roku nie grałem na tym evencie i chociaż jedną chciałem zdobyć :p