Rozmowy Event " Noc Żółwia 2020"

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 12 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    npc jest w sam raz ale automatów za dużo :)
     
    janrobak lubi to.
  2. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Tak, po 24h od użycia
     
  3. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    2020-05-19 17:37:23
    Otrzymałeś 1 x Ognista ośmiornica.
     
  4. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Kolejny żenujący eventy same śmieci do zdobycia nawet po restarcie osunęli ze skrzynek i gniazd dusze i zwiększyli hp gniazd z 5k na 6k bp kompletnie z niczym sobie nie radzi tylko automata zapuszczać i rankingi bić i stosować cenzurę osuwając nieprzychylne posty
     
  5. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Dlaczego w tym żenującym evencie nie działa dzisiaj żółwi wolumin ?
     
  6. Rozrywkowy

    Rozrywkowy Czeladnik forum

    DarkShark,nie usuneli tylko nie ma potegi kasjopeji wiec w skrzynkach i w jajkach nie dostaniesz dusz
    jak beda szkody dzienne wbite na kasjopeji to przez 24 h beda dusze
     
  7. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    A jak maja być wybite skoro nie działa żółwi wolumin ? nie możesz obecnie używać tego przedmiotu.

    To jak jest potęga kasjopeii to hp gniazd bedzie tak jak poprzednio 5k ?
     
  8. kioskarz

    kioskarz Czeladnik forum

    Wolumin działa tylko jak jest potęga. Przeczytaj najpierw FAQ ze zrozumieniem, a później narzekaj. Kasjopeję masz tez na zwykłych mapach.
     
    SCM_Spacja lubi to.
  9. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Tam rozumie jest też zmiana hp gniazd rozumna istoto ?
     
  10. 乃ム乃ノム尺乙

    乃ム乃ノム尺乙 Aktywny autor

    Cytat z FAQ:
    Masz i zacznij czytać ze zrozumieniem, a nie co pojawi się nowy temat dotyczący jakiekolwiek eventu to przychodzisz i wylewasz żale jaki to ten event zły i niedobry, i nieopłacalny
     
  11. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Super event same śmieci do zdobycia, event jest w dziale płatności a nie na mapie gdzie nawet nie mozna znaleźć botów do zrobienia misji dziennej rewelacja 3 boty na 1h wyskakują szok zenada, a opisy szkoda czytać skoro event nie jest eventem wystarczy przejżeć co można zdobyć
     
  12. kurzajka

    kurzajka Czeladnik forum

    DarkShark... patrzac na twoje posty to od dwoh lat albo i lepiej tylko narzekasz jaka ta gra zla i siega dna. czemu tu wiec wciaz jestes?
     
  13. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    DarkShark Ty tak na serio czy ktoś Ci płaci za wylewanie tych żali na forum? Jeśli Ty serio jesteś taki to na starość zostaniesz taką starą zrzędzącą marudą której nigdy wiecznie nic nie pasuje i na wszystko się żali. Współczuję twoim sąsiadom bo się trochę nasłuchają. I nie dziwię się, że MODzi twoje posty usuwają bo wkoło te same są tylko narzekanie i nic więcej aż odechciewa się to czytać
     
    ραиιȻ lubi to.
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszystkie posty niezwiązane z tematem będą usuwane.
     
  15. Howling

    Howling Forumowy żółtodziób

    Nie wiem jak ty ale ja zarobiłem na evencie trzeba mieć tylko dobry statek a jak masz problem z niektórymi rzeczami to nie płacz tylko napisz o co ci chodzi i zaczekaj na odpowiedź.
     
  16. PIRANIA

    PIRANIA Aktywny autor

    Ja nie wiem o co chodzi event jak każdy inny pereł idzie zarobić
    310 monet wysiłku
    500miotaczy
    dwa desingi z nawet dobrymi kamieniami więc nie wiem co tu do narzekania :D
     
  17. ☠Mroczny☠Korsarz☠

    ☠Mroczny☠Korsarz☠ Forumowy żółtodziób

    Na co beda wymienione dusze po evencie?
     
  18. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Wrzucam Ci fragment z FAQ:
     
    ..Nibiru2010.. lubi to.
  19. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    i nie wymienili kluczy ponownie :D
     
  20. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Był czas przywyknąć:D. Poczekamy, zobaczymy kiedy wymienią i czy faktycznie wymienią;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.