Rozmowy Event " Oto Rekiny "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 14 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_173.jpg

    Oto rekiny!
    W następstwie szaleństwa Gorejaw pojawia się nowe zagrożenie!
    Ruszaj na fale w ramach nowego kontraktu, gdy Monroe Robinson prosi marynarzy wszystkich pasów o uporządkowanie rzezi i odzyskanie morza! Jack Hawk miał swoją zabawę. Z Monroe jest praca do wykonania i monety do zarobienia. Ubrudź sobie ręce, przeprowadzając operację przemytu cennych jaj dzikich zmutowanych rekinów i sprzedaj je na czarnym rynku, temu kto zaoferuje najwyższą cenę!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ!

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Ile trwa faza polowania ?
     
  3. HAMER80

    HAMER80 Forumowy żółtodziób

    Ciekawi mnie czy ustalaniu tych ewentów ,ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę fakt że na serwerze grają tez słabsze statki a nie tylko full elity. Bo z tego co widzę to na słabsze statki wszyscy mają po prostu wywalone.
     
    hamal5 i *WICHER* lubią to.
  4. ~Drow~

    ~Drow~ Czeladnik forum

    Dla słabych są wraki. To celowe działanie żebyś się zdenerwował i kupił za kasę wszystko co potrzebne do silnego statku.

    Jak jesteś twardy i nie kupisz musisz się zadowolić bardziej lajtowym graniem.
     
    *WICHER* lubi to.
  5. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Dali restart żenada Lost connetion ! i po grze
     
    *WICHER* lubi to.
  6. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Firma która istnieje tyle lat, a zatrudnieni praktycznie same głąby które nie potrafią zrobić czegoś raz, a porządnie
     
  7. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Ja rozumiem że BP lubi płatać figle graczom, ale może przynajmniej dajcie rzetelny opis ewentu, a jeśli już wam się nie chce to napiszcie że ewent jest kopią ewentu z beczkami grogu, czyli zbierasz Jaja zmutowanego rekina ale inny gracz może ci je ukraść, następny ewent aby nakręcić toksyczność w świecie seafight, proponuję jeszcze dodać na te 10 dni akcję specjalną "dni łupieżcy" a co tam jak się bawić to się bawić, podkręćmy jeszcze bardziej atmosferę.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2022
  8. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Klasyka restartu?
    BA - zamykasz watki, a realia potwierdzaja tylko pretensje graczy.
    Ile trwal ten ewent by retarta robic?
    No ale to ja jestem upierdliwym glupcem czepiajacym sie szczegolow..Nieprawdaz?
     
  9. †☆»Niron«☆†

    †☆»Niron«☆† Młodszy ekspert

    bedzie mozna dzis wejsc do gry czy raczej nie? :):):)
     
  10. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    jak to teraz jest zeduza liczba graczy nie moze wejsc na gre bo ma lost conection? a z 10-20% graczy gra normalnie?
    prosze o zgloszenie problemu
     
  11. FrancaJP

    FrancaJP Okazjonalny autor

    ci co płacą to grają - proste. ale to takie moje domysły
     
  12. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    to raczej to nie ma nic do rzeczy wkacu DARMOWA GRA
     
  13. AVE_CEZAR86

    AVE_CEZAR86 Czeladnik forum

    pobieracie klijenta instalujecie i działa
     
    -rodrigez35- lubi to.
  14. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Witam!!! Dajecie Jakiś <MARNY> bo tak to trzeba nazwać EVENT !!!! CO TO MA BYĆ??? RESTARTY pół servera sie nie może zalogować:) Ale Dział Płatności działa zawsze bez ZARZUTU:)
     
  15. SEAFIGHT-WACHA

    SEAFIGHT-WACHA Czeladnik forum

    Mam Klijenta i mi nie działa .... Bez komentarza
     
  16. AVE_CEZAR86

    AVE_CEZAR86 Czeladnik forum

    musisz pobrac jeszcze raz ze strony. ja tak zrobiłem i wszystko dziala ale sie teraz zastanawiam czy nie lepiej bedzie odintalowac to badziewie i zapomnieć ze istnieje takie ................... :)
     
  17. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    gdzie jaja mozna wydawac, kpina nawet misji nie mozna zrobic
     
  18. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    To event już się skończył? Nie ma ani tych rekinów na mapach ani kupców w porcie.
     
  19. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    rekiny tosa i to w bardzo duzej ilosci na tomiast brak handlazy w portach
     
  20. john009

    john009 Koneser forum

    nie można grać ale jaja znikają z konta.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 kwietnia 2022