Rozmowy Event " Oto Rekiny "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 14 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nocny-koszmar.

    nocny-koszmar. Czeladnik forum

    Ja niestety w dalszym ciągu nie mam dodanej mapy Gemini:(
     
    yksuh lubi to.
  2. yksuh

    yksuh Forumowy żółtodziób

    "niebawem" !! niebawem już 3 dobę dodają.. eh to samo ja. dwa razy napisany ticket i nic.
     
  3. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    a na wytyczne to sie doczekamy?
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wytyczne nie będą dopisywane bo nie było z nimi żadnego problemu.
     
  5. yksuh

    yksuh Forumowy żółtodziób

    4 dzień czekania na NIEBAWEM dopisane gemini :v
     
  6. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Nie wiem czy ten błąd dotyczył wszystkich czy tylko nie których lub też jednego z dwóch rankingów, ale mi dopisało i wytyczne i gemini od razu na koniec eventu
     
  7. IKONA55*2

    IKONA55*2 Forumowy żółtodziób

    mnie rowniez nie dopisalo wytycznych
     
  8. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    a wiec gdzie sa moje 4 szt wytycznych?:D
    masz scr z dziennika z nagrodami https://prnt.sc/sXHCsHxiTzX5 znajdz mi prosze wpis o wytycznych
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2022
  9. -LosVatosLocos-™±™

    -LosVatosLocos-™±™ Okazjonalny autor

    Nie wiem co Ty tu w ogóle robisz w niczym nie widzisz problem a nawet nic nie umiesz dobrze skopiować!
    Jest problemu taki sam jak z mapami jednym dopisali wytyczne a drugim mapy sam czekam na dopisanie map po Twoim poście gdzie stwierdziłeś ze po restarcie zostały dopisane. Nie chce Ci sie DOBRZE pomagać graczom to zrezygnuj i nie pisz głupot!
     
    BA_PP187 lubi to.
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Pisz do PT jeśli uważasz że czegos brakuje.
     
  11. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    Nie ze cos ale czy czytales opis nagrod w faq tego eventu ktore sam wrzuciles? jesli nie to ci przekleje nagrody za dane miejsca
    51 – 1004 x wytyczne armaty „Zguba Świata” poz. 5
    1 x bonusowa mapa Bliźniąt
    2 x królewska łaska
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2022
  12. toj0

    toj0 Zaawansowany

    Nie, że coś ale czy czytałeś kto jest kim? Jesli nie to Ci wkleję link https://board-pl.seafight.com/threads/aktualna-struktura-ekipy.58016/ Polecam się zapoznać z tym, bo od 2 tygodni widzę cały czas płacz na BA który nie odpowiada za wasze nagrody w grze i go to nie obchodzi czy ty dostałeś coś czy też tego nie dostałeś, jeżeli masz problem z owym itemkiem masz prawo napisać post na forum i poprosić o przekazanie problemu wyżej bądź samodzielnie skontaktować się z BP ;) Wchodzę na forum zobaczyć co się dzieje i widzę tylko wasz płacz, że BA nic nie robi z problemem w grze za który nie jest odpowiedzialny, gdybym był na jego miejscu dawał bym pkt za taki spam :D
     
    BA_PP187 lubi to.
  13. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    Ale masz swiadomosc ze jesli ktos pelni funkcje BA i wrzuca ogloszenia o eventach to powinien wiedziec co wrzuca na forum? a z jego wypowiedzi mozna wnioskowac ze wrzucil cos a nawet nie wie co skoro napisal cytuje Pisz do PT jeśli uważasz że czegos brakuje. tak wiec jesli chcesz bronic kogos miej jakies argumenty sensowne :)
     
  14. toj0

    toj0 Zaawansowany

    No to daj ss'a gdzie nie masz dopisanych wytycznych ;) Nikogo nie bronie, po prostu mam takie coś jak mózg i go używam, BA podaje takie info jakie dostaje z góry nie ustala sobie jadłospisu od A do Z, dostaje przygotowaną formułkę i wkleja jeżeli widzi błąd to poprawia. I skoro wrzucił ową formułkę to za nią nie odpowiada musisz się tego nauczyć, że jest on tylko przekaźnikiem tzn informatorem ;) Jeżeli dostanie info z góry, że np jutro BA będzie rozdawać armaty a Ty ich nie dostaniesz to też mi powiesz, że jest to wina BA bo nie sprawdza co wkleja czy obarczysz jednak winą BP które nie wywiązało się z umowy? No dobra jeżeli to będzie dla Ciebie trudne do ogarnięcia to może lepiej, masz podpisaną umowę z pracodawcą o stawkę 4,5k zł miesięcznie i jeżeli nie wypłaci Ci należnego wynagrodzenia to idąc Twoim tokiem rozumowania będziesz szukał winy w drukarce, że coś źle wydrukowała zamiast u pracodawcy się doszukiwać Xdd Mamy 2k22 a ludzie dalej mają problemy z myśleniem i szukają gównoburzy na siłę.
     
    BA_PP187 lubi to.
  15. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    I tak wlasnie czytasz forum wrzucilem w poscie do ba link do screena co otrzymalem :) a co jest opisane w nagrodach za ranking wiec uzyj tego mozgu i znajdz ten link nawet ba go zacytowal taka podpowiedz chyba nie rozumiesz pojecia ze powinien wiedziec co wrzucil i co tam jest zawarte w danym ogloszeniu wychodzi na to ze nawet nie czytal co tam jest
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2022
  16. toj0

    toj0 Zaawansowany

    Widzę tam jakiś SKRAWEK, wysyłając takiego ss'a do BP dostaniesz kwitek i przyjdziesz wylewać swoje żale na forum więc poprosiłem Cię o dodanie ss'a a jak dobrze wiemy ss powinien składać się z 2x daty pokrywającej się i powinien zawierać pełne okienko klienta bądź strony w przeglądarce no chyba, że coś się zmieniło przez te moje 12lat bycia w internecie ;) BA dobrze wie co wrzucił lecz NIE MA WPŁYWU NA TWOJĄ NAGRODĘ. Gościu piszesz już takie farmazony, że lepiej będzie zakończyć z Tobą dyskusje niż patrzeć jak się ośmieszasz. Więc miłego wieczorku, 3maj się.
     
  17. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    co ty bredzisz :D ss jest dokladnie z nagrod ktore gracze otrzymali po zakonczeniu eventu w ktorym jak widzisz nie ma wpisu o wytycznych wiec niby wiesz ze cos dzwoni tylko nie wiesz gdzie masz tu innego scr znajdz wpis o wytycznych https://prnt.sc/ZfVFNz9nwplu
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2022
  18. toj0

    toj0 Zaawansowany

    https://prnt.sc/ZfVFNz9nwplu i ty to nazywasz ss'em?
    https://prnt.sc/BeTcU8mD2EBE tak powinien być wykonany ss + data jeżeli siedzimy na komputerze ;) Zresztą wyślij takiego ss'a BP to zobaczysz, że dostaniesz kwita ;) Więc proszę przestań spamować bo jedynie się ośmieszasz i nie znasz podstaw jakie powinien zawierać zrzut ekranu. BA powinien usunąć teraz ten cały spam a Ty udaj się do BP tyle ode mnie bo dyskusja z Tobą nie ma sensu, gościu logując się po 2 dniach 8 tak powinieneś mieć ss'a kompletnego tak jak piszę no ale ty mając 10iq nie ogarniasz kiedy ma się pokrywać, i skoro piszesz, że taki ss starcza to nie rób szumu tutaj tylko wyślij to do BP i poczekaj na odp w tedy przyjdź tutaj :p
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2022
  19. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    Nie jeden raz musialem wysylac scr z dziennika i takie screny byly wystarczajace poniewaz zawieraly to co bylo potrzebne do weryfikacji a tu i w 1 i w 2 brak jest wpisu o wytycznych a pozostałe nagrody zostaly dopisane zrozum ten fakt wkoncu poniewaz na obecna chwile chcesz szukac dziury w calym co ma do tego data z pc ktora w kazdej chwili mozna zmienic? dodatkowo gracze nie loguja sie czasami po np 2 dni jak to mialo by sie pokrywac z dniem otrzymania nagrod za ranking :D wiec cos te 12 lat slabo uwazales w tym internecie:p sek w tym ze jest napisane i jakos dziwnym trafem jest wystarczajacy :D i uwazaj co piszesz bo za obraze gracza tez sa nagrody na forum :) dodatkowo na tym twoim ss jedyne co jest zawarte to nick i id super ktory i tak sie pisze w zgloszeniu zdziwiony?
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2022