Rozmowy Event " Polowanie Łamaczy Serc 2023 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 7 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_76.jpg

    Gdy Romeo i Julia są podzieleni między Vanhu i Thanwhe, Monroe Robinson ponownie zwraca się do twojego najemnika o pomoc w sprawach miłosnych. A przynajmniej, jak czerpać z tego słodki zysk! Wykorzystaj tę okazję, aby uchwycić nowe projekty statków i łodzi podwodnych między łamanymi sercami, kapitanie! Nie masz dużo czasu; 9 lutego do godziny 12:00 (czasu lokalnego serwera), do 14 lutego do godziny 23:59 (czasu lokalnego serwera).

    Zapraszamy do rozmów i FAQ ( od 8.02 )

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    Kolejny event dla automatów jak chodzi o ranking.

    Wklepac nazwę bota i start, super

    A graczy co raz mniej i mniej, same auto niebawem będą i nawet pakietów nie będzie miał już kto kupować

    Wtedy ostatnie tchnienie połączenie serweru ultra z USA czy azja a potem już ostatnia prosta do zamknięcia gry
     
    Partyzant77 i Davveos lubią to.
  3. ѕιωу

    ѕιωу Czeladnik forum

    Tu nawet automaty nic nie nabiją, 2 boty co 15 min. Wraków i skrzynek mało, więc no tak średnio ;)
     
  4. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Opłacalny event? Bo w sumie od 3 dni nie wchodzę już na to i nie wiem czy warto wejść o_O:cool:
     
  5. Jackaljacka1

    Jackaljacka1 Naśladowca mistrzów

    Przez godzinę znalazłem tylko trzy wraki szukanie bota to też jak szukanie igły w stogu siana

    Trudno powiedzieć ciężko coś ubić
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 lutego 2023
  6. ѕιωу

    ѕιωу Czeladnik forum

    mam wybity sezon, zdobyte wszystkie skórki, więc nie jest tak ciężko ;)
     
  7. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Może dziś wejdę na chwilkę i zobaczę czy warto na nim grać