Rozmowy Event " Polowanie na voodoo "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 3 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    event.png

    Witajcie żeglarze na polowaniu voodoo! Załaduj broń i załóż kapelusz, bo magia się zaraz wydarzy! Więc bądź gotowy, aby zdobyć te skurczone głowy i zdobyć wszystkie bogactwa, ale pamiętaj, że musisz być szybki, albo juju cię zabierze.

    Zapraszamy do rozmów i FAQ

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
  2. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Taaa,i skurczone głowy,bez których nie dostaniesz monet yulong i koron z botów,oraz nie zrobisz misji,plus nie będziesz miał/a szansy na zdobycie designu.... Widzę,że wszystko to zmierza coraz bardziej w złą stronę.
     
    SUMO1 i DarkShark lubią to.
  3. Zmunifikowany

    Zmunifikowany Młodszy ekspert

    HAHA widzę, że BP nie przestanie nas zaskakiwać ^_^
    Dział płatności idzie pełną parą. Ciekawi mnie ile by chcieli za ten przedmiot o_O
     
    ραиιȻ. lubi to.
  4. ραиιȻ.

    ραиιȻ. Forumowy żółtodziób

    No widze bp wkroczylo na nowy poziom platnosci, chcesz zarobic na evencie nie tylko perly, plac :D, zagranie ponizej pasa no ale w sumie nie dziwi mnie to, no to czekamy na agonie gry juz calkowicie free to play, nawet bez ostrza i rabatu :)
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  5. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    event w dziale platnosci
     
  6. Tarant88

    Tarant88 Czeladnik forum

    Ktos wie ile sie dostaje yulonga za tego bota ???
     
  7. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Tak ze zwyklej, ludzkiej ciekawosci zapytam... Oprocz glow... to tym fachowcom od ewentow cos jeszcze sie skurczylo?
     
  8. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    Misja wykonana, 4k perel wpadlo, event mozna uznac za zakonczony
     
  9. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Może lepiej nie wnikać?:D
     
  10. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    2 boty na mape co 10-15 min i my mamy za to placic ?haha
     
  11. Tarant88

    Tarant88 Czeladnik forum

    To chyba błąd zamiast Yulonga daje 32 perły
    05.02.2021 13:33:50Otrzymałeś 32 x Perły.05.02.2021 13:33:50Otrzymałeś 1 x Mojo.05.02.2021 13:33:50Otrzymujesz 33170 PD (pkt. doświadczenia).05.02.2021 13:33:50Otrzymałeś 11230 x Perły.05.02.2021 13:33:50Otrzymano 2x Vanhu reputacji.05.02.2021 13:33:50Otrzymałeś 1 x Kryształowe czaszki.05.02.2021 13:33:50Otrzymałeś 919 x Perły.05.02.2021 13:33:50Zatopiłeś statek pirata Tajemniczy Szkuner.
     
  12. Anonym

    Anonym Czeladnik forum

    Zaczynacie kumać, ale widzę pomału jak żaby w stawie. Właśnie tak wygląda na dzień dzisiejszy ta gra (chociaż nie wiem czy to się da nazwać grą, bo wg. mojej osoby to powinno się nazywać "usługa"; przypominam iż konto nie jest Waszą własnością), ale do rzeczy: logujesz się, kupujesz pakiet, klikasz start i heja, konto robi wszystko bez Twojego udziału, łącznie z topieniem graczy tak właśnie dzięki działaniom BP (a raczej ich brakiem) wygląda ta gra, ale jak widać stan graczy się w miarę (podkreślam) w miarę utrzymuję tak więc wszystkim to odpowiada, dziwna sprawa, ale taka jest prawda ;-).
     
  13. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Dostałeś perły zamiast yulongów bo nie masz tego jednego przedmiotu z pakietu, a z tym przedmiotem możesz dostać dodatkowo do wyboru korony lub yulki. W sumie jeszcze nie grałem i nie wiem jak ten event wygląda, ale ja tak to rozumiem o_O
     
  14. adax75

    adax75 Mistrz forum

    On chyba kupił pakiet
     
  15. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    No chyba że tak, ale na forum już się pojawiło info, że był to błąd i naprawili
     
  16. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Brawo BP tak żenujacego ewentu jeszcze nie było ewent przez dział płatności
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  17. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Dostał ktoś korony albo yulongi z tego śmisznego eve
     
  18. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Jak se kupisz pakiet za min 80zł to może dostaniesz takie cuda BP wprowadziła
     
  19. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Event sam w sobie nie taki zły, dobry na sezon i boty tez spoko pereł dają na + się wychodzi :):p no ale ze sklepem to polecieli po bandzie bo żeby coś kupić to trzeba kupić pakiet przynajmniej za 80 zł, a mało tego nic za ciekawego tam nie ma... :eek: szukają pieniędzy gdzie tylko mogą :mad::mad:. Ciekawe czy teraz z każdym eventem tak będzie czy to jest ten ich jedyny taki wybryk :rolleyes::confused:
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  20. -MordimerPL-ZPP

    -MordimerPL-ZPP Mistrz forum

    Trzeba jednak odpuścić sobie tą grę, co pół roku nowe armaty, nic tylko dojenie kasy, już nawet event płatny, tnące ostrza, nic tylko pakiety, wszędzie pakiety, jedyne 10$ za miesiąc i można legalnie botem latać, to już przestało być zabawne...
     
    DarkShark lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.