Rozmowy Event: Poszukiwani zywi lub martwi 2021

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 29 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    fb_ad_most_wanted.jpg

    Event "Poszukiwani
    żywi lub martwi 2021" rozpocznie się w poniedzialek 31 maja o godzinie 12.00 (czasu lokalnego serwera) i potrwa do soboty, 5 czerwca do godziny 12.00 (czasu lokalnego serwera).

    Zapraszamy do zapoznania sie z FAQ oraz rozmów.

    Wasza ekipa Seafight!
     
  2. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Jako ze w tym ewencie maja byc dostepne przeklete i promieniujace dusze, przedkladam pod rozwage pewna mysl.

    Otoz jest grono graczy ktorzy przez pozalowania godna zwieche nie zawiniona przez nich nie byli w stanie wymienic posiadanych dusz w sklepie.
    Przeto sugeruje by przed nadchodzacym ewentem nie byla dokonywana wymiana dusz znajdujacych sie na kontach.
     
  3. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    widze ze nie wszyskim doliczaja punkty za bota ubilem sam calego nie dostalem 850punktow a jak ubilismy we 2 jednego bota gracz dostal punkty mimo ze ma 48lev a bota bilismy na 24
     
  4. 乃ム乃ノム尺乙

    乃ム乃ノム尺乙 Aktywny autor

    2021-05-31 13:06:44
    Otrzymujesz 1827943 PD (pkt. doświadczenia).
    2021-05-31 13:06:44
    Otrzymałeś 1 x Żądny zemsty Krwawy Kieł.
    2021-05-31 13:06:44
    Otrzymałeś 5303 x Amunicja szrapnelowa.
    2021-05-31 13:06:44
    Otrzymałeś 140613 pkt. elitarnych.
    2021-05-31 13:06:44
    Otrzymałeś 7889100 x złoto.
    2021-05-31 13:06:44
    Otrzymałeś 1071 x Moneta yulong.
    2021-05-31 13:06:44
    Zatopiłeś statek pirata Srebrne Ostrze.

    Bot bity we 2 osoby, żarty z wypuszczeniem wersji beta unity nazywanej wersją oficjalną, a teraz żarty z nagrodami za bota 600mln? XD Ładnie się bawicie :)
     
  5. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Ta gra to jeden wielki żart. Jak event wchodzi to wiadomo że najważniejsza kwestia eventu od BP jest w dziale płatności :) a później na drugim planie mapa morza :)
     
  6. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    ja sie pytam gdzie i z jakich botów leca te dusze? bojak narazie to zaden bot nie ma dusz
     
  7. 乃ム乃ノム尺乙

    乃ム乃ノム尺乙 Aktywny autor

    z eskort lecą xd 5 przeklętych i 2 promieniujaće leci z eskorty srebrnego ostrza, a z całego ostrza bodajże 3 eskorty są XD
     
  8. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    mi wogule nie leca :(
     
  9. 乃ム乃ノム尺乙

    乃ム乃ノム尺乙 Aktywny autor

    ja mam 50lvl i tylko z eskorty srebrnego ostrza dostałem dusze
     
  10. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    mam 43 lvl iz zadnej eskorty mi nie wypadlo i o co w tym chodzi ?
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wasze komentarze jak również i prośby odnosnie eventu zostały przekazane do producenta gry.
     
  12. Morfeusz_PL

    Morfeusz_PL Czeladnik forum

    Najgorszy event jaki widziałem. Aż się przykro robi, bo miałem jakąś nadzieje, że może rozhula trochę nowy silnik gry przez to że boty będą miały podział dla graczy z różnymi lvlami ale jak bot mi z unikiem na poziomie 99% + załączonej supertarczy i osłony lwa klepie raz za razem po prawie 50k a bez wspomagaczy ponad 100k i za ubicie go dostaje się takie żałosne nagrody, że nie zwraca się nawet za amunicję to nic tylko zostaje wyłączyć te gre i zrobić sobie jakieś naprawdę długie wakacje licząc, że po powrocie poprawią choć cześć tego syfu. A wracając do eventu to chyba tylko bardziej przeszkadza w grze niż cokolwiek daje. Na poprzednim evencie na serwerze na którym gram była masa graczy, a teraz nie spotykam praktycznie nikogo. Trudno się dziwić jak pewnie eventowy stateczek takiemu graczowi co ma jakiś 20 lvl i zaczyna grać klepnie strzała za pół bańki i zdejmie go na hita. To irytujące...
     
  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Uwagi dotyczące opłacalności oraz siły ataku npc zostały przekazane do odpowiednich osób, teraz wystarczy chwile zaczekać.
     
    Morfeusz_PL lubi to.
  14. (L)egionista_1916_

    (L)egionista_1916_ Czeladnik forum

    Event świetny, super nagrody czego chcieć więcej, mam nadzieje że realizujecie cele ostatnio wspomnianej przeze mnie akcji wsparcia bohaterskich informatyków i wspaniałej ekipy BP !
    Ps. w dziale płatności nowe pakiety :)

    Pozdrawiam serdecznie Ali
     
    Morfeusz_PL lubi to.
  15. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Po przeczytaniu rozmów podpinam się jak najbardziej pod każdą wypowiedzią, jednak się wypowiem. Zaczne od ciekawej dla wypowiedzi forumowicza [michbo15] i jego drugiego zdania o najważniejszej kwestii eventu. Z perspektywy gracza widząc błąd za błędem oraz obecny event w którym powoli sobie działasz, a i tak nie zarabisz. Za to Dział Płatności wyposażony jak trzeba bez błędnie. Przez co potrafie zrozumieć [michbo15]. Natomiast gdy spojrzeć z perspektywy producenta jakby nie zarabiał to wydaje mi się, że nie inwestował by wkładu własnego w rozwinięcie seafight. Dla mnie zrozumiałe, każdy wilk musi jeść. Mi Dział Płatności nie przeszkadza sam w sobie, zaś wywieranie/wymuszanie na człowieku kupna pakietu aby uzyskać zablokowane przedmioty na Czarnym rynku.. Z doświadczenia gracza chyba nawet wszystkich możliwych gier przeglądarkowych jak podobnie gier MMORPG kojarze, że taki (Powiedzmy) Dział płatności był dla tych którym się nie chciało poświęcić więcej, ale możliwość zdobycia 100% sukcesu danej gry była możliwa bez konieczności wkładu pieniężnego. Natomiast konieczność odblokowania dodatków tylko wkładem PLN doświadczyłem w SF nie wspomnę już o cenach :). A więc To mój główny problem, a reszta jak w każdej innej grze.
     
  16. ραиιȻ.

    ραиιȻ. Forumowy żółtodziób

    Mialem juz tu sie nie udzielac odkad zakonczylem gre po wprowadzeniu unity, napisze jednak swoje ostatnie przemyslenia szczegolnie po obejzeniu oferty nowego 'eventu'..Sami sobie odpwiedzcie na pytanie, czy naprawde warto w to grac? specjalnie zalogowalem zbaczyc co dali na event, bardziej z pogardy juz czym napluli graczom w twarz i widze ze sie nie zawiodlem na BP ,zguby 6 najemnik 5 xd a event na - juz nawet nie tylko co wystrzela sie ale i itemy do defu zeby bic NPC:D Plac i placz , graczy brak, nawet nie naprawili choc kilku bledow z unity tych krytycznych :eek: . Rozumiem p2w to jest standard i jak ktos wyzej napisal oobecne w kazdej grze w jakims tam stopniu, ale dzwine jest dla mnie ze bigpoint(specjalnie z malej) NIE chce zarabiac, paradoks z jakim sie jeszcze nie spotkalem no ale nie moj problem wydadza kolejna gre, moze cos zarobia nim zepsuja, lubilem ta gre ze wzgl na klimaty w ktrych w sumie od jakiegos czasu jestem dosc mocno w zyciu ( moze nie w pirackiej wersji:D)no ale wszystko kiedys sie konczy, szkoda tylko ze w tak glupi sposob zabili ta gre..
     
  17. AS-Wywiadu

    AS-Wywiadu Forumowy żółtodziób

    Przyznaję, przeszli samych siebie. Zastanawia mnie , czy BP wg, uwzględnia zdanie graczy, w tym co robi. Może robić ieventy raz w miesiącu ale z przytupem ?
     
  18. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    "Napluli graczom w twarz" Jak tak pomyślę przez chwilę to ciężko mi się nie zgodzić. Odnosząc się do twojej wypowiedzi.. Od 26 maja MOJA OSOBA nie doświadczyła tylu błędów i standardowo nieustanny problem się znajdzie jakby Unity tak było zaprojektowane he. Ilość PE to zagadka, ranking ropadliny i wiele innych. Co do zepsucia to może za dużo powiedziane, raczej wraz z czasem rozwija się gra jak wszystko w tych czasach, a np zmienia się muzyka, moda, trendy i wszystko po koleji. Zamiast stać w miejscu to nowości co jakiś czas nie zaszkodzą :) Dla mnie gra sama w sobie dosyć fajnie rozwinięta no ale co? Po pierwsze ceny jakie narzucają pakietom (Przykład skrzyni Voodoo za 700+zł) człowieka czasem zagotuje bo niekiedy zastanawiam się czy ktoś to kupuje za tyle pieniędzy. Nie powiem bo dla początkującyh pakiet za 19,99 jest opłacalny na start. No ale tu kieruję się do producenta (bądź kogoś kto mi wytłumaczy) w sprawie "Pakiet Jedności" który znajdziemy w sklepie na mapie morza wchodząc do zakładki "Statki i towarzysze" Pakiet posiada 1x Design Unity, 5x Miotacz ognia, 5x Młot Przeznaczenia, 1000 kryształów (Które już nie mają wartości) cena pakietu to 199,99zł. Ja rozumiem, że można zainwestować, ale inwestycje mają też ryzyko braku zysku i trzeba się z tym liczyć lub nie inwestować.. Jak napisałem wyżej, każdy wilk musi jeść, natomiast jeśli działamy tylko z myślą chęci zysku to jak się człowiek nie starasz to i tak w końcu wszystko upadnie jak mur Berliński. I nie mogę pojąć tego, że posiadając SERWER TESTOWY na którym trwają prace nad wersją Unity wypuszczacie bez oceny, ani opini. No ale wy rządzicie :) ŻY(L)ETA Pozdrawiam wszystkich graczy z roków 2010-12 :)
     
  19. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Zgadzam się z przedmówcami. Unity nie dopracowane,a już dali na servery. Ty się teraz morduj i płać,żeby grać..... Ale co do eventu,bo o tym jest ten dział,oczywiście widziałem dział płatności i prawdę mówiąc wcale mnie to nie dziwi. Już od jakiegoś czasu jest ta nagroda korsarza pakiety płatności co event i przedmioty ciekawe,lub mniej (myślę,że najbardziej powielacze,designy ,najemnicy,armaty-te również dla tych,którzy wydali wcześniej kasę na pakiety) ale to też wina graczy,że to kupują. Najpierw był tani pakiet za niecałe 49 zł bodajże,potem dali po jakimś czasie najtańszy już za 79,czy jakoś tak,za pół roku,czy rok będzie pewnie za 129,o ile ta gra nie padnie wcześniej. Ale do sedna event straszna porażka. Wczoraj zalogowałem się,popływałem chwilę szukając jakiegoś bota eventowego,bezskutecznie,chciałem ubić wraka,ale się po prostu nie da...... Nie da się wcisnąć ataku oznaczając go. Dziś zalogowałem się i od razu mnie leje Srebrne Ostrze. Na konfiguracji do walki 120k.... Zmieniłem konfigurację,super tarcze,osłony lwa i po 39k......... Hp oczywiście 600mln,tak,żeby ktoś czasem sam nie ubił.... Patrzę,mam misję Załatw 1 Eskorta Srebrnego Ostrza,no to biję,postawiłem wartownika,ulepszony szrapnel,chwilka i wyskoczyła eskorta. Ubiłem,ale nie doliczyło mi w okienku misji... Odpłynąłem od bota,sprawdzam w misjach,czy aby się nie zresetowała misja od wczoraj,czy coś,a tu wszystko ok,misja jest,widnieje też napis: wymagany przediał levelowy od 25 do 50(49). to się chyba zmieściłem,więc moje pytanie brzmi,czy ja tu czegoś nie umiem zrozumieć,czy BP znów,po raz kolejny daje plamę i wypuszcza event,który jest z masą błędów itd????? Cały czas to samo,w trakcie eventu naprawy,restarty,zmiany(najczęściej nie na korzyść gracza),a powielacze,amunicja,załoga itd,itd leci normalnie dzień po dniu. O ile amunicję można jakoś zdobyć,kupić itd,to np powielacze (bokor,nagroda korsarza,pakiety płatności) i najemnicy (nagroda korsarza,pakiety płatności)-mówię tu o tych lepszych-lecą bez zatrzymania,a za to większość płaci,ale cóż,dział płatności zawsze działa bez zarzutu,a głupi gracz płaci,programiści i zarząd jeżdżą na wakacje itd i mają gdzieś,Wasze powielacze,abonamenty,załogę itd. Płaćcie dalej.....
     
    Orka07 lubi to.
  20. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Najgorszę w tym wszystkim jest to, że nie doceniają graczy poświęcających czas na zdobycie różnego rodzaju powielaczy i tych Ci którzy zakupią w dziale płatności.. Czas leci, powielacze mijają, a rekompensatę otrzymasz podczas eventu gdzie będzie dostępna tzw. "Nagroda Korsarza" oczywiście po wybraniu i zakupie jednego z bodajże 3 czy 4 pakietów.. No to powiedzmy, że kupisz pakiet za 80zł i pozyskujesz odblokowane powielacze i co jest dalej? Dalej to samo błędne koło się toczy.. Nie ważne czy wkładasz swój czas czy wkład pieniężny i tak skorzystasz może z połowy czasu danego powielacza :) Czas powielaczy według mnie po wylogowaniu być zatrzymany jak na każdej jednej przerwy technicznej która jest na serwerze. Graczy mają głęboko gdzieś, czasem nawet mam wrażenie, że się z tym nie kryją he.. Nie wiem jak można opluć kogoś kto w jakimś stopniu wspiera serwer po przez zakupy Dziale Płatności.. Gdy tak przeglądam forum (A jestem codziennie chociaż raz dziennie bez wyjątku) i czytam nowe jak i często te starsze posty i myślę, że z taką pracą i takim zainteresowaniem do graczy to SF będzie zagrożony bądź po prostu upadnie. Jeszcze jak by tak po zalogowaniu do gry i wejścia na mapę morze popływać po mapach można zauważyć już teraz, że więcej jest błędów niż samych graczy :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.