Rozmowy Event " Powrót Crystal Raidera 2022"

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 4 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_98.jpg

    Powrót Kryształowych Łupieżców !
    Uważajcie, kochane kryształowo psy morskie! Ponieważ twoi koledzy piraci ukradli zbyt wiele kryształów, Kryształowa Królowa powróciła, by odzyskać to, co jej zdaniem słusznie należy do niej! Czy zdołasz pokonać to królewskie zagrożenie i jej strażników, kapitanie?

    PS Drodzy Piraci! Usłyszeliśmy was i zrównoważyliśmy nagrody i rangi w Rankingu Wydarzeń. Ponadto w samym wydarzeniu wprowadzono pewne zmiany w nagrodach. Ciesz się i nie zapomnij zostawić swojej opinii!

    Zapraszamy do rozmów i do FAQ !

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Nie no fajny event, że nic w sklepie nie ma do kupienia po za kluczami i kulami. Oczywiście nie zabrakło wiadomo czego pakietów :D Bo to obowiązkowe na każdym evencie. Nie ma to jak rzucić byle jaki event aby mieć tylko pretekst do wrzucenia pakietów, bo wiedzą że naiwni gracze i tak kupią :)
     
  3. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Event jest mega zarobkowy. Jest gitara jak dla mnie
    A jak widać ludziom nigdy nic nie pasuje hahaha
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Dla przypomnienia, nie ma obowiązku kupowania pakietów. Ktoś nie chce to nie kupuje, ktoś chce to kupuje. Nie ma co zaglądać komukolwiek do portfela, czy jest to osoba prywatna czy też firma.
     
  5. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Nikomu nie zaglądam do portfela, ale mogli by dać chociaż jakieś przedmioty do kupienia za perły np królewską łaskę na 10 dni za 200 tys pereł i 10 tys koron i jakieś inne przedmioty. Tak jak sam wspomniałeś nikt nikogo nie zmusza do kupowania pakietów to powiedz mi jak ma ktoś zdobyć te czasowe wyposażenie jak nie inwestuje w grę? Rzadko jest to dostępne w czasie eventow do kupienia za perły czy może ma robić raka i liczyć na trochę szczęścia aż trafi? Większość z tych przedmiotów jest w pakietach ewentualnie można kupić za perły podczas korsarza, ale wtedy też trzeba kupić pakiet także wszystko kręci się wokół pakietów ;)

    A czy ja coś wspomniałem, że mało zarobkowy? NIE. Nawet jeszcze nie biłem tych botów tylko wszedłem zobaczyć co będzie w sklepie do kupienia. I się okazało, że nic po za pakietami. Także na drugi raz czytaj ze zrozumieniem bo mój post dotyczył sklepu eventowego, a nie eventu na tle zarobkowym ;)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 sierpnia 2022
  6. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec


    Mordo chyba dziś zacząłeś grać że nie wiesz o tym, że na tym evencie od 10 lat nie było nic do kupienia oprócz kulek i kluczy do skrzyń. To nie jest główny duży event tylko mały poboczny.
     
  7. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    I zapomniałeś jeszcze o pakietach. BP jest tak łase na hajs graczy, że nawet potrafili by na jedno dniowy event pakietów nawrzucać przykład freedomy. A to że nigdy nic nie było nie znaczy, że teraz nie mogliby coś zmienić.
     
  8. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    A ty tylko wałkujesz o pakietach i pakietach. Jak ci się nie podoba to nie graj, nikt cie nie zmusza :D . Ja nie kupuje nic w grze a pływam z 480 armatami i sobie radze topiąc nawet tych lepszych. Po prostu trzeba czasu. Mam nawet już żebra na poz 6 ponieważ były do zdobycia.
     
  9. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Może i nie było nic więcej ale też nie było "dziwnych graczy" i nie było tylu dodatków, miliony wspomagaczy czasowych i innych niepotrzebnych przedmiotów, a jeszcze wcześniej czyli 14 lat temu było jeszcze lepiej bo nie było niczego, czysty seafight bez udziwnień.
    Więc jeśli dali event z kryształami to powinni coś dać za te kryształy, taką politykę sami wprowadzili, jeśli były do zdobycia jakieś przedmioty to zazwyczaj coś można było za nie kupić, nie zawsze ale były.

    I dobrze że wałkuje o pakietach, przynajmniej interesuje się tym co jest ważne, ja np. kupuję pakiety i mi nie przeszkadzają osoby które tego nie robią ale też chciałbym aby mieli możliwość kupienia czegokolwiek nie tylko za pln. miło jest dostać coś fajnego w sklepie za walutę z gry lub przedmioty. Ale nie jest to powód aby komuś pisać aby nie grał, zawsze możesz nie czytać tego co inni piszą nikt tym się nie przejmie, a głupie docinki zostaw dla siebie.
     
    Listewka77[PL-] lubi to.
  10. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec


    Jaruś Filozofie dzięki takim jak ty jest właśnie więcej tych ,,pakietów'' Nakręcacie Bp kupując masę pakietów a później wielkie zdziwienie że jest ich coraz więcej i są coraz droższe. Co do tego twojego powodu panie filozofie to odpowiem ci tak. Płaczecie i płaczecie na tym forum jak takie dewotki. Moderacja forum pisze wam od 100 do 1000 razy że oni nie mają na to wpływu i nie mogą nic z tym zrobić a wy się nakręcacie i piszecie te marne wypociny z pretensjami. Ostatnio typ pisał że nie mamy grać w tą grę bo to szm*** A chłop sam musi grać bo przecież coś na tym forum robi XD
     
  11. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Od tego jest forum aby takie sprawy poruszać. I nikt nie wymaga od ekipy PL aby to zmienili, tylko przekazali opinie graczy z forum twórcy gry, jeśli tego nie rozumiesz to nie poruszaj takich tematów.
    Całe szczęście nie ty decydujesz o czym można pisać na forum, i jeśli nie masz nic konstruktywnego w tym temacie do napisania to zamilcz i nie obrażaj innych.

    A jeśli chodzi o pakiety to wiadomo, są po to aby gra zarabiała, co do cen już wielokrotnie pisałem o tym poszukaj na forum, kto szuka nie błądzi.
     
  12. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Nie panie Jarku. Forum nie jest po to aby takie sprawy poruszać, tym bardziej po raz setny xD chyba że nie wie się o tym po co ma służyć forum. Bo mi się wydaje że jest ono do dyskusji, pomocy innym, dla różnych pomysłów i wiele wiele innych, ale na pewno nie do płaczu o jakieś pakiety. Tak samo ludzi którzy wrzucają wszystkich moderatorów do jednego worka z BP :D
    Druga sprawa. To nie ja poruszyłem tematu pakietów. Obudź się Jaruś
    Trzecia sprawa. Nikogo nie obraziłem
    Czwarta sprawa. Już posłuchałem i przeczytałem posty losowego typa z internetu. Jakże mądrego i trafnego
     
  13. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Współczuję ludziom, którzy myślą że jak napiszą na forum ile to bp nie ciągnie kasy, to coś osiągną tym pisaniem i coś sie zmieni. No niestety panowie. Wasze zdanie jest nie ważne i nigdy nie będzie w tej grze a wy jak dewotki ciągniecie temat dalej. Pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2022