Rozmowy Event " " Powrót Królowej Lodu "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 28 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Powrót Królowej Lodu
    Screenshot_94.jpg

    Akcja specjalna od 30 listopada do 4 stycznia

    Lodowaty chłód ogarnia morze. Nagła, dramatyczna zmiana grozi pogrążeniem Nautiki w wiecznej zimie, gdy Królowa Lodu Skadi powraca do królestwa. Czy coroczny konflikt między Grekami a Wikingami może zostać rozwiązany na czas, aby powstrzymać nadejście Ragnaroku?

    Zapraszamy do rozmów i FAQ ( pojawi się 30.11 o godzinie 12:00 )

    Wasza Ekipa Sedafight!​
     
    Ostatnie edytowanie: 29 listopada 2021
  2. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Szkoda,że nie ma jeszcze FAQ,ale miejmy nadzieję,że zbytnio się nic nie zmieni i będzie to jak co roku jedna z lepszych imprez ;) Jedyne co przychodzi mi do głowy,a czego brakuje w ostatnim czasie w trakcie tego eventu to Snowman na mapach. Zawsze ciekawie się go biło i był jakiś element dynamiczny.
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Coś się zmieni :D Będzie weselej w jednej z faz :D
     
  4. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Kiedyś zimowy jak inne eventy był na mapie a teraz eventy masz w dziale płatności a nie mapie nie event tylko nerusy podziwiam ludzi, którzy w to ładują kasę naprawdę gra automatów xD
     
    janrobak i -MordimerPL-ZPP lubią to.
  5. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Oby nie w tej z prezentem,tam już emocji jest wystarczająco dużo :p
     
    BA_PP187 lubi to.
  6. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    ten event już nie jest takim eventem co kiedyś. Teraz liczy się kasa zainwestowana w konto a nie aktywność, umiejętna gra, kreatywność. Eventy też są tak zrobione że gracz ładował kasę żeby coś osiągnąć. Niestety tak też się stało z eventem zimowym czy Helloweenowym padły ostatnie bastiony i gracze będą odchodzić coraz bardziej z tej gry jak to już ma miejsce od kilku dobrych lat :(
     
    hamal5, janrobak oraz -MordimerPL-ZPP lubią to.
  7. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    Nic tylko podziekowac za mozliwosc dolaczania do grupowki z kamratami. Duzy sukces
     
  8. =SeaSAJGON(PL)=

    =SeaSAJGON(PL)= Czeladnik forum

    Witam, jest taka misja "morski podarunek (1628)" i tam trzeba: zbierz trucizna 1x - gdzie to zbiorę?
     
  9. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    No właśnie. Gdzie ta trucizna?
     
  10. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Przeczytajcie sobie historyjkę na dole pod przedmiotami które dostajecie z misji. Myślenie nie boli,wszystko da się wydedukować,tylko trzeba chcieć,a nie tylko na łatwiznę....
     
    Hollander48 i BA_PP187 lubią to.
  11. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Domniemywam iz to ironia...:)
     
  12. sankutus

    sankutus Okazjonalny autor

    Prezent to jest ...
     
  13. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    palnijcie się w dekiel z takimi pomysłami :p jak niby mam zdobyć prezent z 12 lvl jak koksy mają mnie na 2 strzały ? nawet nie da się wpłynąć na tą mapę :/
     
  14. sankutus

    sankutus Okazjonalny autor

    Takie uroki pvp :D
     
  15. ziomekzpoziomek

    ziomekzpoziomek Czeladnik forum

    Aktualnie jest spokojniej niż bez eventu bo dużo ludzi woli walić do bota albo kry a nie do kajaczka więc można cos tam zrobić. Szkoda że jest stosunkowo mało botów z perłami. Myślałem że na dni kaszteli się obłowie jak na poprzednim a tutaj lipa bo kasztele nawet z promocją są drogie jak diabli. Plusem natomiast jest to że z kry leci mapka zimowa wiec zastrzyk kulek i perełek jakiś jest :D
     
  16. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    tak jasne starałem się popływać po 2 i co chwile dno więc o czym ty piszesz
     
  17. ziomekzpoziomek

    ziomekzpoziomek Czeladnik forum

    2021-12-02 12:32:01
    xxx zatopił Twój statek.
    2021-12-02 09:18:17
    xxx zatopił Twój statek.
    2021-12-02 00:23:04
    xx zatopił Twój statek.
    2021-12-01 20:08:05
    xx zatopił Twój statek.

    No nie wiem jak odstane denko to idę się naprawić . Teraz naprawy są za darmo więc nie widzę w tym problemu żadnego. Botów można między denkami nabić multum... Pływam od 5/1 do 12/1 i nie mam większych problemów z denkami no chyba że gramy na innych serwerach. Może trzeba zastanowić się nad zmianą serwera na PvE jeśli przeszkadza Ci naprawa. Nie mam najlepszego statku domyślam się że Ty również ale na topieniu ta gra polega. Mimo dni łupieżców stwierdzam nadal że podczas tego eventu zimoweg jest spokojniej niż przy poprzednich
     
  18. HardKoxu

    HardKoxu Czeladnik forum

    czy ktoś jeszcze ma problem z misją gdzie trzeba zbuc 3.5 mln HP Bjorgold? ubilem z 10 i nie zdjelo hp w misji, probowalem ja zrobic wczoraj i dzisaij, tak samo nie wypadaja mi herby z Bjorgold, ubite mam 69
     
  19. Hollander48

    Hollander48 Czeladnik forum

    Miałem ten sam problem wczoraj, okazuje się że są dwa rodzaje bjorgoldów, z jednych lecą same herby a z drugich wypadają perły korony itp. BP po prostu zrobiło dwa rodzaje npc które są takie same a dają inne nagrody, a do tego nazwy są identyczne. Jeśli zbiłeś 10 to niestety miałeś pecha ja wczoraj też mialem tą samą sytuację ale przy 3 bjorgoldzie zaczęło mi zaliczać :)
     
  20. HardKoxu

    HardKoxu Czeladnik forum

    to mam pecha, bo 69 zbitych i zaden nie dal herbow