Rozmowy Event " " Powrót Królowej Lodu "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 28 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Hollander48

    Hollander48 Czeladnik forum

    Sprawdź w misjach czy aby napewno wzięło Ci misję prawidłowo bo czasem się tak dzieje że w okienku misji pokazuje że mamy misję wziętą ale bijesz npc/potwora i nic nie zalicza. Najlepiej ją anuluj, przeloguj i weź od nowa. Jak dalej nic to zostaje chyba pisać do supportu
     
  2. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Czyżby zwiększyli szkody botów? Bo wczoraj leto i jeleń biły mnie po 14 tys, a dzisiaj już po 27 tys. Wszystko mam tak samo ustawione z resztą botów tak samo jest
     
  3. lolek1989

    lolek1989 Okazjonalny autor

    czemu sezon skonczyli
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Bo kazdy trwa 3 miesiące a później miesiąc przerwy.
     
  5. Matthletic

    Matthletic Czeladnik forum

    "Załatw NPC 10 x Prezent"

    Chodzi o ten na mapie 2/1?
     
  6. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Chodzi o prezent na mini grze z tego co kojarzę z ub. roku. Na środku jest bałwan, a do niego dopływają prezenty które trzeba zbić :)
     
  7. Matthletic

    Matthletic Czeladnik forum

    Ok, dzięki. Orientujesz się kiedy wejdzie ta minigra?
     
  8. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Niestety nie mam pojęcia, ale skoro misja jest dostępna to i mini gra powinna być :)
     
  9. 素気ない###

    素気ない### Forumowy żółtodziób

    Raczej to nie jest minigra a to są prezenty z Złowrogiego Bałwana który wyskakuje po zbiciu 300 biorgoldów.
    Po pokonaniu Złowrogiego Bałwana wyskakują prezenty bodajże 10 sztuk i to je potrzebujesz do misji.
     
    SCM_Spacja lubi to.
  10. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Niestety bałwana nie widziałam na oczy (oczywiście na morzu) ^^ więc całkiem możliwe, że o te prezenty chodzi. Ale to byłoby "zbierz", a nie "załatw... no chyba, że trzeba je zestrzelić :)

    PS doczytałam, że trzeba je zestrzelić, więc na pewno o to chodzi;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2021
  11. Cezary**

    Cezary** Czeladnik forum

    12
    Otrzymałeś 1 x złoto.
    2021-12-02 01:23:21
    Otrzymałeś 1 x Zimowy Damage Dealer. Powód: Mechanika mapy grupowej
    Dostałem z grupowo co to jest ?
     
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Twój bonus na mapie grupowej, Twoja rola która wybierasz przed wejsciem:)
     
  13. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Tak,trzeba zestrzelić,i to 10szt ,więc kilka bałwanów wchodzi w grę :p
     
    Hollander48 lubi to.
  14. sankutus

    sankutus Okazjonalny autor

    Czy będzie możliwość dokupienia za gotówkę lizaki jak co roku bo teraz nie ma tej oferty ?
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    bardzo możliwe, ale na ten moment nie posiadamy informacji w tym temacie. Trzeba obserwować dział płatności.
     
  16. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    jak to jest ze na grupówkach mozna topic? niech to zmienia bo coraz mniej to przyjemne i gracze nie chetnie wchodza rozumiem na arenie ,ale tak na reszcie? masakra.
     
  17. Hollander48

    Hollander48 Czeladnik forum

    Ten nowy galion za ranking Zimowa kraina cudów to ten sam co jest w sklepie eventowym za 9k pierników? Jeżeli tamten jest inny to jakie bonusy daje? Ten z sklepiku 6% do krytycznych szkód :)
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    To są dwa różne galiony, ten z rankingu nazywa się Królowa Gniewu i daje + 0.4 % prawdopodobieństwo zadania krytycznego trafienia.
     
    Hollander48 lubi to.
  19. Hollander48

    Hollander48 Czeladnik forum

    Dzięki :) jeżeli tylko 0,4% zwiększa szansę na krytyka to nie wiem czy jest sens wogóle taką ozdobę wrzucać na statek :D żeby to było chociaż 4% to tak ale 0.4 to nawet nie ma sensu
     
  20. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    Naprawiony błąd: Mapy grupowe / zaproszenie do grupy nie działały. - NAPRAWIONY
    nie dziala
     
    BA_PP187 lubi to.