Rozmowy Event " " Powrót Królowej Lodu "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 28 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    A ja mam pytanie o 1wszą część designu. Najeżdżając na nią jest m.in napisane,że można otrzymać od NPC w Zimowej Krainie Cudów. I teraz: O jakie npc chodzi? oprócz tworzenia wież,trzeba bić też boty na tej mapie? jakiś konktretny bot daje część,czy jak?
    I pytanie nr 2: Czy jeśli nie mam części z Areny,to już nie ma szans jej dostać?
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    1. Niestety nie wiem, kupiłem ta część za cukierki
    2. Niestety już nie ma możliwości już jej dostać, ostatnia arena była 24-27.12
     
  3. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Wystarczy zerknąć w opis na forum:

    1. część można zdobyć w akcjach pobocznych „Udaj się w zaświaty”, „Kłopoty z Krampusem”, „Zimowa Kraina Cudów” oraz „Żmij z Midgardu”.

    Czyli już teraz część nr.1 możesz zdobyć tylko na mapie grupowej „Zimowa Kraina Cudów” część zostanie przyznana pod koniec akcji czyli 31.12 2021r. godz. 12:00 cześć otrzymamy za ranking ogólny na tej mapie jeśli znajdziemy się na miejscu od 1 d0 100
     
  4. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Czytałem forum wieloktronie i tą informację też. Za ranking wiem,że jest. Chodziło mi o to,że na nieodblokowanym okienku pokazuje mi komunikat,że można tą część dostać od NPC na mapie Zimowa Kraina Cudów. Wiem co to NPC ( non-player character, non-playable character),i wiem co to ranking eventowy. Stąd moje pytanie. Skoro BA nie wie,a w FAQ jest tylko informacja o nagrodzie w postaci puzzla za ranking tej akcji,to znaczy,że znów gracze wprowadzani są w błąd w opisie chcąc odblokować design....
     
  5. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    To że w tej chwili jest taki opis puzla nr.1 to wiadomo dlaczego została tylko mapa grupowa Zimowa Kraina Cudów, a pozostałość czyli informacja że można dostać od NPC jest to pozostałość z pobocznego mini ewentu Żmij z Midgardu tam była mała szansa na zdobycie tej części z NPC, na forum zostało to dość dobrze opisane, wystarczy przeczytać.
     
  6. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    No... to tak jak z czescia nr3... Na puzlu jest opis ze otrzymasz podczas swieta Jul... Ale w opisie na forum jest co innego...
    Znaczy ze ktos kogos w rogi wali...:)
     
  7. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Czytaj ze zrozumieniem Święto Jul to Wędrujący w Zimowe Święto inaczej prezent na 2/1
    · 3 część można otrzymać w akcji pobocznej „Wędrujący w Zimowe Święto”

    Większość graczy pamięta poprzednią nazwę i bardzo dobrze że jej nie zmienili bo wiadomo co kryje się za zmianami, następne błędy a nie są one potrzebne w tak długim evencie.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 grudnia 2021
  8. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Nadal nie rozumiesz. Przeczytałem całe FAQ kilka razy. Taki tekst mam w oknie odblokowania Szronołaza: ,, Pierwszą część możesz zdobyć na wodach Krwawej Płetwy,schodząc w zaświaty,w ,,Misji Kłopoty z Krampusem",udając się na koniec świata i od NPC w Zimowej Krainie Cudów". Więc z tego tekstu można wywnioskować,że na Zimowej Krainie Cudów można dostać puzzel od jakiegoś NPC... Nie wmawiaj mi ,że to pozostałość z innych faz,bo opis był od początku taki sam. Cóż,jak za ranking to trzeba robić mapki,ale jest wiele nieścisłości i błędów ostatnio w grze...
     
  9. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    cytat z opisu:
    Na czym polega zimowa układanka?
    Aby zdobyć projekt Rime Runner, musisz zebrać 6 różnych części projektu statku.
    · 1. część można zdobyć w akcjach pobocznych „Udaj się w zaświaty”, „Kłopoty z Krampusem”, „Zimowa Kraina Cudów” oraz „Żmij z Midgardu”.
    · 2. część można znaleźć w skrzyniach akcji specjalnej.
    · 3 część można otrzymać w akcji pobocznej „Wędrujący w Zimowe Święto”.
    · 4. część można zdobyć, otwierając przynajmniej 20 z 24 drzwiczek „Kalendarza zimowego”.
    · 5. część można otrzymać w akcji pobocznej „Powalcz o kontrolę”.
    · 6. część można zdobyć, zatapiając statek admiralski Złowrogi Bałwan.
    Jeśli nie uda ci się zdobyć jednej z części projektu statku, możesz ją otrzymać, wymieniając cukrowe pałeczki.

    Gdzie tu masz z NPC puzel :)
     
  10. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Nie napisałem,że z forum mam tą informację tylko,że z pierwszego okienka,gdzie nie mam puzzla,puzzel nr 1 i tam mam takie info jak w poście wyżej napisałem. Poza tym na forum w rankingu tej akcji jest,że puzzel nr 2,a nie 1.... Więc który w końcu....

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 29 grudnia 2021
  11. 乃ム乃ノム尺乙

    乃ム乃ノム尺乙 Aktywny autor

    Ograniczajcie się nadal do polskiego forum, które od dawna jest już śmietniskiem, na którym same starocie, co widać po opisach wszystkiego, a nowe rzeczy są opisane wedle schematu "na szybkości jako tako i fajrant", a widać to po opisie Ligi Kapitańskiej, który żywcem wzięty z "Wieści". Wejdźcie sobie na angielskie bądź rosyjskie forum i zobaczycie, który kawałek puzzla skąd jest dokładnie :)
     
    janrobak, -MordimerPL-ZPP oraz BA_PP187 lubią to.
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nr 1 w faq jest błąd.
     
  13. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Cóż,nie skomentuję tego,bo jakbym czekał na odpowiedź,czy poprawienie info w FAQ,to bym nie skompletował tego designu. Wolałem zebrać jeszcze nadmiar pałeczek.
     
  14. MnichUNY

    MnichUNY Okazjonalny autor

    Za co to dostałem:

    2022-01-04 12:00:04
    Otrzymałeś 1 x Mapa Byka.
    2022-01-04 12:00:02
    Otrzymałeś 1 x Mapa Byka.
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Pewnie za jakiś ranking :D nic tylko się cieszyć :)
     
  16. bialaDama66

    bialaDama66 Czeladnik forum

    Też też się cieszę :):):):)
     
    BA_PP187 lubi to.