Rozmowy Event " Puchar Piratów "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 9 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_67.jpg

    Puchar Pirata Światy się zderzają, gdy bitwa narodów zbliża się do trzynastu oceanów Nautiki. Arbiter zniknął, pozostawiając świat w chaosie, gdy dziwne, ale znajome statki nagle uciekają z Mapy Wieczności. Dołącz do pana Smythe'a i pomóż mu zaprowadzić porządek w tym chaosie. Dzięki wyborowi wspaniałych nowych statków, towarzyszy i nagród rankingowych wygranie Pucharu Piratów będzie jednym pełnym akcji wydarzeniem!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    legancko tego:D:D:D
     
  3. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    To się nie dziwię że straciłem 9mln kul piłkarskich przez błąd a teraz nie chcą ich oddać aż dziwne ze to tak tuż przed samym evntem. Brawa dla całej ekipy i tymi wyżej.
     
  4. złotko

    złotko Forumowy żółtodziób

    Ranking zawodowców - jakie są nagrody?
     
  5. largendo

    largendo Zaawansowany

    nikt tu nie pisze nie mogę się doczekać eventu może wygram ranking top 1 dla polski na pve globalnym
     
  6. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    Dokonano skutecznego abordażu na Podziwiający Świt. Straciłem 540 i nie dostałem nic. Błąd, czy tak ma być? Za mała wartość abordażowa? O co chodzi?
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Czy masz wystarczającą ilość punktów abordazu? Musisz mieć powyżej 50 000 punktów.
     
  8. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    Pewnie nie :) A gdzie to się sprawdza? ;) Trochę mylący jest wpis w dzienniku o skutecznym abordażu.
     
  9. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Szabelki na górze mapy- bonus do abordażu
     
  10. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    dostał ktoś już mapę gemini z abordu ja z 15 ani razu albo jakiś kawałek tej układanki?
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2021
  11. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Hmm, ciekawie to wygląda, czyżby zespół Kostaryki awansował na EURO? :cool:, czy to może pewna doza arogancji wobec kadry Chorwacji, której flagi nie umieszczono?

    [​IMG]
     
    janrobak lubi to.
  12. maccu72

    maccu72 Forumowy żółtodziób

    jak mogę
    wybrać frakcję?
     
  13. KaTaMaRaN

    KaTaMaRaN Forumowy żółtodziób

    "Ranking narodów uwzględnia wyniki tylko 20 najlepszych graczy z każdej drużyny, aby zapewnić uczciwą grę mniejszym i większym narodom."

    Jak macie pisać takie bzdury to lepiej w ogóle nie wysilajcie się na drugi raz ...
     
  14. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Witam all. Chciałbym się zapytać o to w jaki magiczny sposób mogę otrzymać "Przeklęte duszę"? Promyki coś tam sobie lecą, lecz tak jak by chciały, a nie mogły ;p A co do ilości ulepszonej amunicji piłkarskiej to napisze tak... Początkującym graczom (150-300 armat) może i będzie starczyło na jakiś czas, a co z graczami bardziej rozwiniętymi? Mi np ulepszona amunicja piłkarska starczyła na kilka godzin. No, a długo nie trzeba się zastanawiać którą przyjemniej się strzela :) Kod na m.in. amunicje łupieżcy (1mln + przydatne dodatki) podziękować. Tylko, że sytuacja ta sama co wyżej napisałem. Różnica taka tylko, że na ulep. amunicje piłkarską mamy limit, a amunicje łupieżcy możemy tylko zakupić za PLN. Nie można by wrzucić jednej i drugiej amunicji za wybraną walutę w grze? Wjechały 3 pakiety z który nie skorzystałem, ale zaraz będą 4 pakiety które dają możliwość dostępu do Czarnego Rynku i tu skorzystam (Najtańszym kosztem) tylko po to, aby uzyskać dostęp. A event jak dla mnie na +. Ciekawie rozwinięty, oraz rozgrywka i czas trwania na +. No tylko zostają pytanie co z tymi przeklętymi duszami? Lecą czy nie lecą? No i tą amunicję np wrzucić zamiast za PLN to za wybraną walutę w grze, bądź zostawić kupno za PLN, a dodać do tego za walutę w grze? Widziałem taką opcje i to bodajże nawet nie raz, dlatego stąd też mój przykład. Pozdrawiam i miłego wszystkim :)
     
  15. (L)egionista_1916_

    (L)egionista_1916_ Czeladnik forum

    Ahoj piraci, bierzcie przykład z kolegi 《☆₩*O*L*N*¥☆》i wykupujcie pakiety. Cała drużyna BP wraz ze swoimi bohaterskimi informatykami pracują dzień i noc nad poprawą działania gry. Dzięki ich pracy gra działa sprawnie jak nigdy wcześniej a błędów praktycznie brak !
    W tym trudnym czasie tym bardziej zachęcam do wsparcia naszych kolegów z Hamburga :)
    Wszyscy będziemy z was dumni, pozdrawiam ALI
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  16. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Przykład to żaden po przez zakup PAKIETU (Nie pakietów ^_-) mający na celu uzyskanie dostępu do "Czarnego Rynku", a mianowicie możliwość zakupienia walutą znajdującą się w grze przeróżnych dodatków, gdzie na co dzień są to rzeczy niedostępne bądź do kupienia tylko za PLN. No jak dla mnie 80 PLN za dodatki itp. to jestem w stanie wyłożyć raczej bez większego odczucia tej kwoty ^_-. Tym bardziej, że mam teraz trochę więcej wolnego czasu no i plus event trochę potrwa, a więc czemu nie :) Przykład w tym żaden jak napisałem na początku, a raczej kwestia własnego wyboru i tego kto może, a kto nie. Jak jeszcze kto ile czasu poświęca bądź może/jest w stanie poświęcić po takim zakupie. I po takim przemyśleniu można kupić lub nie, zależnie od tego czy jest to opłacalne czy nie. ^_^
     
    BA_PP187 lubi to.
  17. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Skąd odłamki do zakupu designu ? miałem je kiedyś i se znikły hmm

    Skąd odłamki do zakupu designu ? miałem je kiedyś i se znikły hmm
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 czerwca 2021
  18. **mijagi**

    **mijagi** Czeladnik forum

    ja tez miałem te odłamki i mi znikły po przejsciu na unity i proszę mi je oddac -)
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tak powinno być.
     
  20. Tak jak piszą szanowni przed mówcy, gdzie są nasze odłamki ?
    Pytanie następne, skoro potrzebne coś to skąd to wziąć ?
    Metoda BP zabrać odłamki, zastosować je jako walutę i nie dać możliwości zdobycia. Brawo.
    Widzę że myślenie to nie jest wasza najmocniejsza strona.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.