Rozmowy Event " Święto Dziękczynienia 2022 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 21 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Święto Dziękczynienia 2022
    Screenshot_43.jpg

    Kiedy wschodzi księżyc żniw, czas świętować dożynki na Nautice! Po drugiej stronie morza ludzie przygotowują tradycyjną ucztę dożynkową, a Robin, chłopiec okrętowy, chce się przyłączyć do uroczystości. Jeszcze raz być może będziesz musiał przyjść mu na ratunek, zanim jego łatwowierność wpakuje go w zbyt duże kłopoty!

    Zapraszamy do FAQ oraz rozmów.

    Wasza ekipa Seafight!​
     
  2. *FREDDY_KRUEGER*

    *FREDDY_KRUEGER* Czeladnik forum

    event jak zwykle 3 boty na 100 graczy żenada
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  3. ץ๏๔ค

    ץ๏๔ค Czeladnik forum

    Powinieneś się cieszyć że event wystartował na czas :D:D Cóż za trudne jest zrozumieć że trzeba dać boty na 27 serwerów a nie na 2 xD
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  4. Fµ®ÏД™[ZŁY]

    Fµ®ÏД™[ZŁY] Czeladnik forum

    pytanie mam bo nie wiem gdzie to napisać
    w patchu dodliście nowe pkt bitwy
    chcialem sie dowiedziec gdzie są nagrody i ile zostalo dodanych pkt bitwy maksymalnie ja jako włodarz max pkt pb chcialbym sie dowiedziec gdzie to sprawdzic dziekuje ;D
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Na ten moment nie otrzymaliśmy informacji o które pytasz.
     
  6. -MordimerPL-ZPP

    -MordimerPL-ZPP Mistrz forum

    za przeproszeniem ale botów pływa więcej niż żniwiarzy.
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Maks 3 427 500 punktów ;p Nagrody zaraz dodam do FAQ.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 listopada 2022
  8. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Ilość npc to jedno,a ich hp (Mayflower,Jesienne mgły) w stosunku do ilości graczy na serwerze to drugie i to nie jest pierwszy raz kiedy ten balans jest zły.... Jeśli tak będzie wyglądał event zimowy,to lepiej zamknijcie to badziewie,bo tylko się człowiek tym denerwuje... Czy ludzie odpowiedzialni za tą grę nie potrafią zrozumieć,że to już nie jest to samo co wcześniej,kiedy był jeden server? Bo wygląda to tak,jakby te ostatnie eventy po połączeniu były wrzucane po prostu bez zmian,tak jak to było w latach poprzednich. Nie mówiąc już o błędach,które ciągle nie są naprawione. Np z najemnikiem. Pół godziny się trzeba bawić,żeby na dwóch konfiguracjach wrzucić najemnika. Mam pisać znów do PT i znów nie zrobią nic,bo problem jest znany?