Rozmowy Event Urodzinowy " Sól i Szczury " !

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    fb_ad_birthday_2020 (1).jpg

    Szczury atakują bezpieczny port, rozprzestrzeniając mroczną i tajemniczą plagę. Nikt nie jest już bezpieczny, Fenghuang, Mahareeni, świat czeka prawdziwa epidemia! Połącz siły ze znanymi twarzami Nautiki, znajdź winowajców i podnieś zasłonę tej ciemnej plagi.

    Zapraszamy do FAQ i rozmów.

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2020
    MOD_BRUTUS lubi to.
  2. largendo

    largendo Zaawansowany

    czemu event urodzinowy kończy się w kwietniu jak sezon trwa do końca marca; da się go ukończyć wcześniej i zdobyć wszystkie monety wysiłku ?
     
  3. **mijagi**

    **mijagi** Czeladnik forum

    mam nadzieje ze dadza nagrode korsarza-
     
  4. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    przecież nie wszystkie osiagniecia musisz kończyć :v
     
  5. largendo

    largendo Zaawansowany

    nie ale zależało mi na statku (designie) z moich wyliczeń wynika że zabraknie mi 260 monet wysiłku może trochę więcej lub mniej; kiedyś robiło się jackpotówki a teraz chyba sezonówki żeby sobie skończyć sezon i wytyczne np na armaty; może z tego sezonu statek po sezonie będzie do kupienia a w kolejnym jakiś inny lub przesunąć design o dwa pola bliżej ale i tak zostanie ostatnia skrzynia sezonowa i jak gra chce tracić że ludzie nie kupią kluczy to ich strata też; poza tym niech dadzą nowy serwer europejski globalny pve 30 osób przy freedomie nie zdążyłem oddać nawet salwy jak go zatopili lekka przesada
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2020
  6. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    wedlug mnie odstep miedzy falami moglby wynosic do 10s po zbiciu ostatniego bota bo lagi :/
     
  7. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    jak się robi tą grupowke bo wywala mnie 2 sekundy po wejściu zanim lag puści..
     
  8. socient

    socient Forum Pro

    · Skrzywiona elita:
    W zależności od tego, ile spowodujesz uszkodzeń, otrzymasz odpowiednią liczbę pereł, PD oraz przeklętych lub promieniujących dusz.

    Skrzywiona elita nie daje dusz. :)
     
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    eliat.jpg

    eeeeee.jpg
     
  10. **mijagi**

    **mijagi** Czeladnik forum

    mam pytanko co to jest młot zywiołów bo dostałem cos takiego i nigdzie tego nie mam ?
     
  11. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    wytłumaczy ktoś o co chodzi w tej grupowce?
     
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Używasz go na mapie grupowej.

    Twoim zadaniem jest ochrona Latarni po srodku mapy. Trzeba stawiać jak najwięcej wież przy małych wyspach uzywając "młota żywiołów"

    sd111111111111.jpg

    Po postawieniu wieży możesz przyjąć od niej misje, której wykonanie daje Ci rozbudowę wieży na wyższy lvl, dzieki temu jej właściwości wzrastają.

    Należy mieszać wieże w każdym z trzech punków na mapie grupowej aby uzyskać lepszy efekt i dłuższą grę na tej mapie.

    Mapa ta nie ma żadnego limitu czasowego ani limitu fal. Im dłużej się na niej utrzymasz tym lepiej.
     
  13. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    jak te wierzę się stawia jak w ciągu 2 sec wywala?
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wywala ponieważ gracze atakują Latarnie, której mają bronić. Musisz poczekać na takich graczy, którzy nie będą jej atakować.
     
  15. 007timon

    007timon Zaawansowany

    czemu admirały nie mają informacji globalnej o tym gdzie wyskakują 50 mln na takiego admirałka przy ludziach co mają misje po 5 mln i ranking to słabo :p

    PS. Jest dodatkowo bardzo mało tych 1 mln npc praktycznie na mapie nie spotykane
    Po co dają event jak trzeba szukać zwykłych npc eventowych
     
  16. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ilość npc oraz skrzyń będzie zwiększona.
     
  17. Poland(SG)

    Poland(SG) Forumowy żółtodziób

    Mam pytanie jest może jakiś kod eventowy ?
     
  18. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    sf14bday2020
     
  19. Poland(SG)

    Poland(SG) Forumowy żółtodziób

    Dzięki ;)
     
  20. Roman56

    Roman56 Okazjonalny autor

    dawno nie było tak słabego eventu...
     
    wrednygoryl lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.