Rozmowy Event Urodzinowy " Sól i Szczury " !

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. erks

    erks Forumowy żółtodziób

    taaa... chinski rok szczura SARS-CoV-2
     
    michbo15 lubi to.
  2. largendo

    largendo Zaawansowany

    na pocieszenie zatopiłem sobie admirała Dziki zwiasun; ale może jak by ludzie po skończeniu podstawowych statków do sezonu przestali je zatapiać to big point może by ogarnęło eventy, że nie ma info o pojawieniu się npc eventowych dobrze wiedzieć nawet na 1/1 gdzie się pojawił npc eventowy a nie na jakimś obszarze od mapy przywołania; dodał bym jakieś info na tych admirałów dla graczy co pojawiają się po przywołaniu mniejszych spotkałem przypadkiem a może ktoś sobie go przywoływał, że już nie ma
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2020
  3. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    event zapowiadał się spoko. Tylko brak komunikatów o admirale nr 1 i nr2 to żenada. Skoro to są urodziny sf, to aż żal ściska.
     
  4. **mijagi**

    **mijagi** Czeladnik forum

    fajnie by było jakby dali opcje wymiany prastare herby na magiczne herby ?
     
  5. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    dali wymiane magiczne herby na yulongi
     
  6. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Jak myślisz,że teraz będzie Ci lepiej zbić to hp i szybciej zrobisz misje,to jesteś w błędzie :p mogli komunikatów nie dawać o tym adm z tych małych botów....
     
  7. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    zdecydowanie łatwiej bo już zbilem to hp, wczesniej bota nawet nie widzialem
     
  8. largendo

    largendo Zaawansowany

    nie naprawili komunikatów na 32/1 brak informacji o tym, że gdzieś się pojawił może patch ominął serwer amerykański globalny 3; robią sezon a nie dają misji zrobić przynajmniej mniej osób kupi klucze sezonowe jak im się opłaca to ich sprawa
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2020
  9. †ČZΛRN¥†™

    †ČZΛRN¥†™ Młodszy ekspert

    Czy nie mozna zwiekszyc nagrod za mape grupowa? :)
     
  10. largendo

    largendo Zaawansowany

    przydałoby się zmniejszyć ilość do przywołania zwiastuna czekać do 3 w nocy jak i tak nie wiadomo czy się trafi akurat na okolice mapy gdzie został przywołany, kondycyjnie raczej nie możliwe i tak przez dwa tygodnie
     
  11. ZbuntowanyAnioł

    ZbuntowanyAnioł Czeladnik forum

    Ponad 80k pereł za stanie i stawianie wież to według Ciebie mało?
     
  12. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    Trochę żenada dla mnie ta grupowa , nic nie trzeba umieć tylko godzinami siedzieć i budowac wieże super , powinno być coś na zasadzie labiryntu widmo , coś musisz ominąć coś zbić 1 żeby 2 poszło szybko , w ta stronę a nie mapka dla opóźnionych :D
     
  13. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    niektórzy do tej pory nie wiedzą o co chodzi :D
     
  14. Piotras22

    Piotras22 Forumowy żółtodziób

    a do której fali doszedłeś najdalej ? ;)
     
  15. Anonym

    Anonym Czeladnik forum

    "- Dodaliśmy wytyczne armat zguba świata lvl 2 do admirałów eventowych (szansa otrzymania za wyrządzenie największej ilości obrażeń)"
    a wytyczne poz. 1? rozumiem z korsarza wyciągnąć? Takie darmowe, ale nie do końca :p
     
  16. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    nie wiem jak to liczy bo po 30 chyba leciała fala 1
     
  17. Piotras22

    Piotras22 Forumowy żółtodziób

    no dokładnie , mi się udało najwięcej zrobić 30 + 17 i nie mam pojęcia jak dalej przejść
     
  18. largendo

    largendo Zaawansowany

    więcej się nie da raczej jakieś 48 fal można samemu strzelać do npc i bronić latarni nie tylko stawiać wieże; po drugie będzie jakiś kod na koniec sezonu na sto monet wysiłku bardzo by się przydało tyle zabraknie mi do statku pasował by mi do tego lwa za pln,jak skończe nawet event chyba że jeszcze mam zapas na szkody wysp i będę po troche mapa po mapie bił wieże to jednego to innego bractwa ale nie mam przeciwpancernej
     
  19. 007timon

    007timon Zaawansowany

    nie będzie raczej kodu ani jednego, jakby tak mieli dawać monety to już lekka przesada niektórzy już od miesiąca 9 pełną skrzynię otowrzyli :p
     
  20. largendo

    largendo Zaawansowany

    pamiętasz może w poprzednim sezonie był statek za sezon to żeby nie przepadł jak dadzą coś innego może go dać po sezonie do sklepu nawet za pln a w kolejnym sezonie jakiś inny; jak otworzyli to mogliby dać kod dla tych co ileś tam brakuje
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.