Rozmowy Event Urodzinowy " Sól i Szczury " !

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    W 1 sezonie byl kod na klucz i monety a teraz lipa
     
  2. 007timon

    007timon Zaawansowany

    był kod, ponieważ były błędy na początku, a teraz wszystko płynnie weszło i był czas na robienie sezonów :p
     
  3. largendo

    largendo Zaawansowany

    w sumie to zależy mi żeby ten design nie przepadł w statystykach i było tylko napisane w jakimś poradniku że był tam kiedyś w sezonie bo kiedyś i do dzisiaj nie mam byli tacy towarzysze smoki za czas rejestracji w 2007 roku mnie tam zabrakło kilku miesięcy że ci co wcześniej się zarejestrowali mieli inne smoki towarzysze i do dzisiaj nie ma jakichś takich unikalnych wyprzedaży starych statków, towarzyszy, a co do sezonu to jeszcze jest tydzień czasu w kolejnym przybędzie punktów za level to może wtedy się uda ale może już designu nie być
     
  4. Piotras22

    Piotras22 Forumowy żółtodziób

    co jaki czas resetuje się opłata za mape grupową ? ;)
     
  5. ~BLACK~~DRAGON~

    ~BLACK~~DRAGON~ Forumowy żółtodziób

    Jak miałem 7/8 ukończonych misji eventowych (do sezonu na 10 monet) - po restarcie ilość została zmieniona do 5 i miałem 7/5. Dzisiaj ukończyłem misje i mam 0/5 (w trzecim kroku misji eventowych do sezonu) to nie powinno mi dopisać 2 misji, żebym miał 2/5 sprawiedliwie?
     
  6. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Liczymy tak :) drugie osiągnięcie miałeś 7/8, miałeś po restarcie 7/5 i zrobileś zadanie i wyskoczylo 0/5 zamiast 2/5. JAKBY NIE ZMIENILI ILOŚCI MISJI w 3 osiągnięciu to byś musiał jeszcze zrobić 10 misji a tak czy siak musisz zrobić tylko 5 to nie płaczcie że od 0 zaczynacie w 3 turze.
     
  7. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    Mapa grupowa jakiś poradnik jak stawiać wieżę
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2020
  8. largendo

    largendo Zaawansowany

    podpływasz blisko takiej zielonej wysepki i stawiasz wieże czas regeneracji na początek i następną masz pięć wież potem następne wysepki patrzysz kierunek w którym płyną npc wieże same strzelają potem najlepiej podpływasz do wyspy przy pomniku i tam klikasz wieże musisz mieć slot na wolną misje przyjmujesz i jak masz już ilość tego co potrzebne do ulepszenia klikasz jeszcze raz wieże i ulepszasz; wsumie czasmi zaprawieni w bojach pvp pytają się co nowego to im odpisuje serwer pve na spokojnie level o i złoty jeleń na 30/1 można go sobie ubijać do ligi a tak to nic żadnych starych wyprzedaży jakiegoś konciku staroci i mi znikają; jak trzy osoby obstawią dostęp do latarni można podpłynąć do innych graczy i postawić im swoje wieże żywiołów wtedy może więcej niż 46-48 fal przejdzie
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2020
  9. NORMa

    NORMa Okazjonalny autor

    kiedy jest reset monet na wejście na grupową mapę
     
  10. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    Ale jak postawić ta wieżę nie mam żadnej nowej ikonki
     
  11. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    W menu tam gdzie masz amulety min. pojawia sie nowa ikonka. Wyciagnij ja sobie na wierzch
     
  12. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Młot żywiołów,tam gdzie lampa dżina,klucz wieczności,amulety itd. podpływasz do wysepki zielonej i klikasz młot żywiołów,pojawia się wieża,którą przy odpowieniej ilości młotów żywiołów można ulepszać do 10 poziomu,klikając na nią,przyjmujesz misje,jak zbierzesz odpowiednią ilość młotó oddajesz tą misje do tej wierzy gdzie wziąłeś i masz wyższy poziom
     
  13. †LOLEK†

    †LOLEK† Czeladnik forum

    Niby jak ulepszyć wieże na 10 lvl ? Jak można tylko do 2
     
  14. 007timon

    007timon Zaawansowany

    są 3 poziomy wieży:
    1. Standard po postawieniu za 1 żywioł.
    2. Ulepszona za dodatkowe 5 żywiołów.(6 żywiołów koszt)
    3. Maxymalne ulepszenie za dodatkowe 10 żywiołów.(16 żywiołów koszt)
     
  15. largendo

    largendo Zaawansowany

    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 197 x Promieniujące dusze.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 1928500 PD (punkty doświadczenia).
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 94 x Przeklęte dusze.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 390 x Przeklęte dusze.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 50 x Promieniujące dusze.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 47 x Promieniujące dusze.
    2020-03-25 10:30:42
    Zatopiłeś statek pirata Zwiastun zarazy.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 10557 x Perły.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 9103 x Perły.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 749152 x Perły.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 3 x Wytyczne do ulepszenia armaty „Zguba Świata” poz. 2.
    2020-03-25 10:30:42
    Otrzymałeś 100 x Przeklęte dusze.

    tyle jest za całego zwaistuna z 1 h na patrolu poziom 1 ubijałem ale udało się
     
  16. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    w sensie że za 10 żywiołów,czyli najwyższy poziom ;)
     
  17. Zmunifikowany

    Zmunifikowany Młodszy ekspert

    A udzieli mi ktoś tu odp na pytanie : Czy wytyczne 'podstawowe' są do ulepszania siewczów czy do zgub ? Bo są jeszcze zaawansowane wytyczne także się już pogubiłem.
     
  18. largendo

    largendo Zaawansowany

    tak sobie spoglądam po craftingu to do zgub na siewców mam tylko wytyczne brak materiałów; zresztą jakoś zrobiłem dzisiaj 10 zgub na 2 codziennie warto sprawdzać co sklep oferuje trzeba patrzyć na plusik jak jest aktywny to ok bierzemy
     
  19. kioskarz

    kioskarz Czeladnik forum

    Z podstawowych wytycznych przerabiasz młoty/miotacze/dewastatory na siewce. (innymi słowy możesz robić piracką stal z materiałów na mloty/miotacze/dewastatory, a po rozbrojeniu na stanowisku odzyskiwania dostajesz części na siewce) Tylko potrzeba jeszcze z innego źródła zdobyć wytyczne na siewce, np z sezonu.

    Z zaawansowanych wytycznych przerabiasz w analogiczny sposób siewce na zguby. Wystarczy stworzyć i rozbroić grecki ogień plus posiadać wytyczne na zguby.
     
    Zmunifikowany lubi to.
  20. Zmunifikowany

    Zmunifikowany Młodszy ekspert

    Dziękuje Ci bardzo :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.