Rozmowy Event Urodzinowy !

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 13 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. piotrekwaw92

    piotrekwaw92 Czeladnik forum

    Z jakiego bota wypadają suszone kwiatowe piaski?? bo ubilem dużo botów wierny zwiadowca i nic. To jest ta misja że splugawionym drakonisem.
     
  2. szymek1907

    szymek1907 Forumowy żółtodziób

    Musisz przejść na atlantyde i wziąść misję
     
  3. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    Dzien dobry ja to chcialbym sie zapytac jak mamy nabic mln pkt akcji ?:D albo jak nabic samej waluty akcji na designy?:D siedziec 24/7 i nadal nie nabic?
     
  4. janrobak

    janrobak Czeladnik forum

    Tak jak piszesz Wez wolne z pracy czy szkoly Naszykuj jedzenie i picie na caly dzien ,by jak najrzadziej odchodzic od kompa Zaloz pampersa by nie tracic czasu na toalete I graj Graj chlopie w opor Wtedy moze nazbierasz na to czego potrzebujesz,choc raczej nie na wszystko A w chwilach zwatpienia pamietaj ,ze solenizant liczy na twoja obecnosc A tak na serio to rozumiem ze trzeba sie zaangazowac by cos dostac jednak to to przesada Moze kolejny event bedzie lepszy A ten bez pretensji mozna sobie odpuscic i np. bic walute gry Pozdro
     
    »σяρ|Dσkeя lubi to.
  5. buku01

    buku01 Forumowy żółtodziób

    Uzbieranie tych wszystkich walut eventowych na przedmioty w sklepie to jakiś nonsens, paradoks urodzin SF.
    Według mnie urodziny powinno się świętować i grać z przyjemnością a tu zdziwienie...
    Dobrze że odpuściłem sobie tą grę, konto upłynniłem i powodzonka tym co mają jeszcze ciśnienie. na to.
     
  6. dynia432

    dynia432 Naśladowca mistrzów

    Prawdopodobnie rozbite to jest na dwa eventy bo pisze ze ta akcja jest 20 dniowa także na matseonym evencie można pewnie dobić te pkt i promieniujące.
     
  7. dynia432

    dynia432 Naśladowca mistrzów

    No ja gram po pracy 5h jakoś i do tej pory mam 27 tys Platona i ponad 3k solona może ja jeden d3sign starczy gdzie wogole nie kupowałem nic jeszcze z tego sklepu bo ceny takie jakby boty dawały 100 monet
     
  8. FrancaJP

    FrancaJP Okazjonalny autor

    ze zwiadowców co jakiś czas wpada
     
  9. czarnaperła1976

    czarnaperła1976 Młodszy ekspert

    tragedia najgorszy event jaki był
     
    ...AssassiN... lubi to.
  10. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Okazjonalny autor

    popieram totalne dno
     
    widmo199 lubi to.
  11. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    A do błędu nie chcą się przyznać. Nie zmieniają cen ani zdecydowanie nagród za boty i misje. Event ugotowali ale duma nie pozwala na zmiany.
     
  12. ##TERMINATOR##1975

    ##TERMINATOR##1975 Młodszy ekspert

    Nie lubie nażekać ale trzeba to powiedzieć że ten ewent jest słaby bardzo słaby i nie udany. Solenizant BP ma nas gości w .....
     
  13. SexyBoy1998

    SexyBoy1998 Okazjonalny autor

    na ktorej mini grze jest bot szturmowiec inferno moze ktos wie
     
  14. [zombiak]

    [zombiak] Forumowy żółtodziób

    Płomień pożądania na ostatniej fali
     
  15. buku01

    buku01 Forumowy żółtodziób

    Zmienili coś? Czy warto się logować?
     
    ...AssassiN... lubi to.
  16. W-11

    W-11 Czeladnik forum

    Dziadostwo nie event. Ich obchodzi tylko nasz hajs w zamian dostajemy wielkie G.
     
    DarkShark i ...AssassiN... lubią to.
  17. piotrekwaw92

    piotrekwaw92 Czeladnik forum

    Atlantyda to inna gra. Coraz więcej naciskają na nią podczas eventów,lecz ja tam się nigdy nie zaloguje ,trzeba najwyższa pora zakończyć przygodę w coraz bardziej tą beznadziejna gierkę. Zostało dużo takich co pakują gruby hajs w te badziewne pakiety i utrzymują jeszcze gierkę
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2024
    janrobak lubi to.
  18. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Nie ma co narzekać na ten event bo tak I tak nic się już nie zmieni. Najlepsza rada po prostu z niego nie korzystać tak jak ja to robię i robić w między czasie coś innego np sezon, albo na dworze posiedzieć teraz ładna pogoda jest więc zawsze coś się znajdzie do roboty :) jest dużo ciekawszych zajęć niż granie w tą gierkę i się wkurzać przez jakiś event, szkoda zdrowia i nerwów ;)
     
    DarkShark i janrobak lubią to.
  19. TYMON

    TYMON Czeladnik forum

    po mapie grupowej dziekuje zebys sie zegnam bp
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2024
    DarkShark lubi to.
  20. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    Sprawdźcie czy przypisuje wam do konta safanady, mi po wczorajszym restarcie przestało dodawać je oprócz trofeów, tam zalicza każdą liczbę a na koncie mam 0 , nawet nie pokazuje mi ikony w oknie na morzu z ilością.
     
    Sylwesterr lubi to.