Rozmowy - Event Wielkanocny - Morderczy Pomiot

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 10 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. OPUSZCZONE_PORTY

    OPUSZCZONE_PORTY Aktywny autor

    abordaze na botach nie dzialaja
     
  2. dzialaja ale nie zawsze dostaniesz nagrode - przynajmniej ja tak mam
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 kwietnia 2017
  3. NiczeQ

    NiczeQ Czeladnik forum

    Lipaaaa eventtt
     
  4. juhas88

    juhas88 Okazjonalny autor

    gorzej niz lipaaaa
     
  5. •§-Azizz-xxL-§•

    •§-Azizz-xxL-§• Mieszkaniec forum

    jak na razie lipa w skrzynkach jeszcze wieksza padaka
     
  6. Warto pisac swoje opinie tutaj na forum czy chat'cie - co do eventu ; liczy sie dla nich glos graczy wiec moze cos zrobia w tym kierunku ( nic nie obiecuje! )
    Badzmy dobrej mysli ze sie polepszy :)
     
  7. Mariu

    Mariu Młodszy ekspert

    Jednym słowem dziś nowy event i dziś koniec eventu. Popisali się, jeden z najgorszych ostatnich eventów
     
  8. GennaroGattuso[®™®]

    GennaroGattuso[®™®] Młodszy ekspert

    mega lipa i porażka te misje to tragedia tyle czasu trzeba na nie mieć
     
  9. kemoT

    kemoT Książę forum

    Skąd wziąć niezwykłe zapiski? I dlaczego nic nie dostaję po udanym abordażu zamaskowanego zabójcy?
     
  10. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    Nie działa misja z ochydnymi żółtkami, każe zebrać 10 szt. mam 11szt. a nie moge odebrac nagrody bo nie jest podswietlone na zielono :(
     
  11. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Niezwykłe zapiski możesz otrzymać z Veiled Guardian. Osobiście otrzymałem je z abordażu tego npc.
    Spróbuj się przelogować, odświeżyć mapę. Jeśli to nie zadziała proszę zgłoś się do pomocy technicznej i dokładnie opisz swój problem.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 kwietnia 2017
  12. KamaSutra

    KamaSutra Forumowy żółtodziób

    Event niestety niezbyt ciekawy. Pochłania duuuużo czasu przy bardzo mizernych korzyściach. Jedynie dla zabawy można się trochę pomęczyć.

    Jak nie rozumiesz znaczenia słów to ich nie używaj... Skąd się u ludzi bierze przekonanie ze słowo "bynajmniej" = "przynajmniej"?!
     
  13. Juz poprawilem..kazdy ma prawo sie pomylic, tak?
     
  14. CzasNaCiebie

    CzasNaCiebie Czeladnik forum

    abordy nie dzialaja i koniec .. kolega jak i ja nic nie dostalismy a tych abordazy bylo nie malo.. wiec nie wiem skad u ciebie mysl "nie zawsze"
     
  15. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Abordaz działa poprawnie, trzeba miec tylko dużo szczęścia aby otrzymać nagrodę w postaci pereł ponieważ mamy tylko niewielka szansę na ich otrzymanie tak jak bywało już we wcześniejszych eventach np. z szansa na zdobycie designu.
     
    MOD_Widmo lubi to.
  16. *S*P*I*R*Y*T*U*SS*

    *S*P*I*R*Y*T*U*SS* Okazjonalny autor

    Najgorszy ivent jaki do tej pory był,lepsze już te 5 dniowe ivenciki były.Skrzynki szkoda wogóle pisać o tym,lepiej zbierać zwykłe skrzynki,są bardziej opłacalne.
     
  17. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Dokładnie tak jak napisałeś :) abordaż prędzej czy później wpadnie ;)
     
  18. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    Z tymi jajkami to porażka żeby z elitara bić, 5k wybucha poszło a tylko 600 odmrażaka.
     
  19. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    straszny event... Skrzynki akcji specjalnej nie zawieraja nic... nie oplaca sie nawet tego podnosic ... maly lvl szans na robienie misji ma prawie tyle co 0, podplyniesz topka... bicie jajek z elitarnej amo? nie ma sesu nic nie leci no chyba ze bijesz salwa 200k to moze faktycznie nie ma najgorzej, prosta logika chcesz sie bawic w event kup kule w platnosciach...
     
  20. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    2017-04-12 04:18:28
    Otrzymałeś 62409 x Perły.
    2017-04-12 04:18:28
    Otrzymałeś 2 x Bill Ballard.
    2017-04-12 04:18:28
    Otrzymałeś 1 x Promieniujące dusze.
    2017-04-12 04:18:28
    Otrzymałeś 1 x Ohydne żółtko.
    2017-04-12 04:18:28
    Otrzymałeś 2367 x Amunicja odmrażająca.
    2017-04-12 04:18:28
    Otrzymałeś 2 x Bill Ballard.
    2017-04-12 04:18:27
    Zatopiłeś statek pirata Kamienne jajo.

    Ladny zajaczek :D:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.