Rozmowy - Event Wielkanocny - Morderczy Pomiot

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 10 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marcineek_WSRH

    Marcineek_WSRH Czeladnik forum

    Miały być misje z tajemniczą skrzynką co 8 godzin a nie ma totalne dno ten seafight opisujecie ten event ale sami nie wiecie co na nim ma być ekipa do wymiany
     
  2. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    • uproszczenie niektórych zadań których zadań?
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zatem zapraszamy Cię w nasze szeregi abyś pokazał nam na co Cie stać i jak wielką masz chęć pomocy innym.
     
    .BlackSabbath. lubi to.
  4. Marcineek_WSRH

    Marcineek_WSRH Czeladnik forum

    Paluch ja cie prosze do tej ekipy nie warto wchodzić ręka ręke myje daj spokój
     
  5. Surface

    Surface Forumowy żółtodziób

    zapytam z ciekawości gdzie znajdę te kamienne jajeczko? Bo szukam szukam i nie widze :(

    Edit poradziłem sobie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2017
  6. dux-79pl-

    dux-79pl- Zaawansowany

    moze ale jak 2 caly dzien nie moge zrobic aborda a tym samym misji to gdzie tu sens? ba nie ja tylko tak mam
     
  7. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    ja mam tak samo ale probuje. Jedno szczescie, ze mozna z aborda tego wojownika 10k perel wyrwac co jakis czas.
     
  8. CzasNaCiebie

    CzasNaCiebie Czeladnik forum

    pytanie na inny temat ... gdy bedzie akcja 70 talentow, wycofanie bedzie darmowe?
     
  9. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    tak
     
  10. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    2017-04-13 08:57:28
    Otrzymałeś 10 x Bill Ballard.
    2017-04-13 08:57:28
    Otrzymałeś 125275 x Perły.
    2017-04-13 08:57:28
    Otrzymałeś 3 x Bill Ballard.
    2017-04-13 08:57:28
    Otrzymałeś 11 x Promieniujące dusze.
    2017-04-13 08:57:28
    Otrzymałeś 3 x Bill Ballard.
    2017-04-13 08:57:28
    Zatopiłeś statek pirata Veiled Guardian.

    Za całego :)
     
    zlotnik2 i Cezary.1992 lubią to.
  11. *S*P*I*R*Y*T*U*SS*

    *S*P*I*R*Y*T*U*SS* Okazjonalny autor

    Misja na te prezenty miała się powtarzać co 8h,a ja już czekam od 14 wczorajszego dnia i lipa.Komuś sie powtórzyła?
     
  12. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    ja nowym graczem jestem.. ten event to porazka nowi gracze robia za mieso armatnie ... wykonanie niektorych zadan graniczy z cudem ...podplywasz i odrazu topka... lepiej byscie boty wyeliminowali a nie event za eventem.. a no tak boty musz gdzies perly wydawac to eventy potrzebne... tragedia...
     
  13. kemoT

    kemoT Książę forum

    Czego używacie do abordażu? elitarnych piratów i sprzętu dla nich czy zwykłym też się da? Bo szczerze mówiąc za 2 dni nie zostanie mi zaden elitarny pirat :/ Swoją drogą dlaczego zmienili tych piratów ze teraz trzeba za perły ich kupowac?
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    sprawdz jaka masz wartosc abordazu guardian ma 15 k prog
     
  15. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Do abordażu Zamaskowanych Wojowników spokojnie możesz używać piratów za złoto z wyposażeniem za złoto. Do admirałów niestety trzeba mieć większy próg abordażowy.
    Co do drugiego pytania piraci za perły zostali wprowadzeni wraz z pojawieniem się Nowych Rejonów- mapek 21+. Wiązało się to z aktualizacją systemu abordażu, więc zamienili kilka rodzajów piratów na 2 - za złoto i perły.
     
  16. Errew

    Errew Hrabia forum

    trzeba ich bylo sobie miliardy pokupywac jak inni przed zmiana :) pozniej wymienili za darmo jednak serwer beta sie przydaje :)
     
  17. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    admirala guardiana rowniez mozna zaabordowac piratami i wyposazeniem za zloto to tylko 15k prog ja z sprztem i piratami za zloto + kamyk 16% do aborda mam wartosc 16200 :)
     
    zlotnik2 i MOD_Tesla lubią to.
  18. admiraljachas

    admiraljachas Młodszy ekspert

    A on nie ma progu 20k?
     
  19. Nie :) ma 15k progu w zestawieniu to pisze :) jesli masz za malo ile ty masz a ile on :)
     
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Misja ta powtarza się co 24h. Resetuje się każdego dnia o 12.00
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.