Rozmowy - Event Wielkanocny - Morderczy Pomiot

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 10 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. StefanSenegal

    StefanSenegal Okazjonalny autor

    mam pytanie czemu mogę zdobyć tylko 2 prezenty za ostatnią misje jako nagroda do zdobycia? Ma ktoś jeszcze taki sam kłopot? Jak rozmawiam z innymi graczami oni dostają 3 ..
     
  2. CM_Krzyżak

    CM_Krzyżak Guest

    Ja też dzisiaj dostałem 2 prezenty. Wczoraj były do zdobycia możliwe 3. Zobaczymy co będzie jutro może jest jakaś zależność ;)
     
  3. StefanSenegal

    StefanSenegal Okazjonalny autor

    Ja też dzisiaj dostałem 2 prezenty. Wczoraj były do zdobycia możliwe 3. Zobaczymy co będzie jutro może jest jakaś zależność ;)
    tylko dlaczego inni gracze dziś dostali przed 12 3 a ja 2.. teraz też mają do zdobycia 3 a ja mam tylko 2...
     
  4. Ja mam tak samo tylko 2 do zdobycia ;/
     
  5. Preze$PL[*]

    Preze$PL[*] Młodszy ekspert

    mam 22k wartość abordażu a nie mogę go zrobić ikonka się nie świeci niech powie ktoś czemu tak jest
     
  6. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Jakiego masz komandora poziom 1 czy poziom 2? Sprawdzałeś tuż przed biciem npc czy przypadkiem nie masz nie założonych piratów? Czasem pomimo upłynięcia 30 sekund od poprzedniego abordażu nie pojawiała się ikona abordażu przy admirałach na mapach 21+, wtedy wystarczyło aby odświeżyć mapę morza.
     
  7. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    Event... byl fajny ale juz bota ktos zrobil i mozna sobie rat packi pobic bo caly czas boty lataja PORAZKA .. wezcie sie za te boty bo nic z tym nie robicie... kilka dni eventu i juz latajaboty na jajka i wojownikow bardzo fajnie jak zawsze udczywi gracze w .... plecy dostaja.
     
  8. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Ile esencji kosztują puzzle?
     
  9. MAREK.ZBP

    MAREK.ZBP Czeladnik forum

    po 500 za jedno ich jest 6
     
    zlotnik2 lubi to.
  10. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Mam do zdobycia z misji 2 tajemnicze prezenty, co z nich się dostaje?
     
  11. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Otrzymujesz części designu z tajemniczych prezentów. Jeśli posiadasz już daną część designu dostajesz przedmioty ze świata gry takie jak m. in. kule odmrażajce, stracona miłość, krew inyi, bomba voodoo, klepsydra, amulety simbi i wiele innych.
     
    zlotnik2 lubi to.
  12. Marcineek_WSRH

    Marcineek_WSRH Czeladnik forum

    dlaczego nie moge przyjąć misji skoro były resetowane [...]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 kwietnia 2017
  13. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    mozna z aborda lub za ostatniego hita - ja za hita dostalem
     
  14. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Której dokładnie misji? Tej ze zdobyciem punktów reputacji, czy tej z tajemniczymi prezentami? Aby móc przyjąć misję z tajemniczymi prezentami musisz mieć odpowiednią ilość punktów reputacji. Proszę sprawdź czy na pewno posiadasz tyle punktów reputacji.
     
  15. GennaroGattuso[®™®]

    GennaroGattuso[®™®] Młodszy ekspert

    w ogóle misja z prezentami się nie wyświetla
     
  16. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Tej misji z prezentami NPC w ogóle nie chce mi zadać, a do około 12:30 normalnie widniała w spisie u NPC eventowego.
    Obliczyłem, że gdybym zdobył klejnot do prawdopodobieństwa trafienia z designu z puzzli to niszczyłbym jajko skórzaste na 1 salwę mniej i od tej 12 kiedy ukończyłbym misję oszczędzałbym na kulach, a przez błąd, na którego nie miałem żadnego wpływu jestem znów do tyłu.
    Nie jestem jedynym sfrustrowanym graczem, wielu liczyło na przedmioty możliwe do zdobycia z prezentów, które poprzednio były dostępne tylko za PLN.
     
  17. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Wczoraj na niektórych serwerach był problem - misje powtarzalne nie zresetowały się.
     
  18. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    Czy dziś również będzie ten problem ?
     
  19. Nojnaz

    Nojnaz Naśladowca mistrzów

    Jak moge użyć tajemniczy prezent? Bo dostałem 2 z misji i nie wiem co z nimi zrobić

    EDIT. Ok już wiem
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2017
  20. arodikus

    arodikus Okazjonalny autor

    Dla Big pointa od arodusia wielki "MINUS" za zniwelowanie sprawy wczorajszych misji przydzielam to do typu "nic nie widu nic nie słychu"
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.