Rozmowy: Event Władców Piratów

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 27 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    fb_ad_pirate_lords_2021.jpg

    event Władców Piratów rozpocznie się w czwartek, 7 stycznia o godz. 12:00 (czas lokalny serwera) i potrwa do poniedziałku, 11 stycznia do godz. 12:00 (czas lokalny serwera).

    Dzień
    Statek
    Amunicja powodująca
    zwiększone obrażenia
    1Władca Amunicji Pustejkule puste
    2Władca Amunicji Odmrażającejkule odmrażające
    3Władca Amunicji Krakenakule z jadem krakena
    4Władca Amunicji Pożeracz Duszkule pożeracz dusz
    Aby zatopić Władcę Amunicji Pustej, możecie użyć amunicję pustą lub perłową, po zatopieniu tego NPC możecie otrzymać amunicję odmrażającą, czarny proch, punkty doświadczenia, perły, korony, monety yulong lub design "Klątwa Oceanów". Jeżeli posiadacie ten design zastępczą nagrodą będą korony.

    Władca Amunicji Odmrażającej może zostać pokonany amunicją perłową. Po zatopieniu go możecie otrzymać amunicję z jadem krakena, czarny proch, punkty doświadczenia, perły, korony, monety yulong lub design "Asbru". Jeżeli posiadacie ten design zastępczą nagrodą będą korony.

    Władce Amunicji z Jadem Krakena można zatopić za pomocą amunicji perłowej. Po jego zatopieniu możecie otrzymać amunicję pożeracz dusz, czarny proch, punkty doświadczenia, perły, korony, monety yulong lub design "Acari". Jeżeli posiadacie już ten design zastępczą nagrodą będą korony.

    Władca Amunicji Pożeracza Dusz może być pokonany amunicją perłową. Po jego zatopieniu możecie otrzymać punkty doswiadczenia, punkty elitarne, czarny proch, perły, korony, monety yulong lub design "Dalendros". Jeżeli posiadacie już ten design zastępczą nagrodą będą korony.


    Zapraszamy do rozmów.

    Wasza ekipa Seafight!
     
  2. Dybala17

    Dybala17 Okazjonalny autor

    Klątwa ocenów? który to statek?
     
  3. Fana

    Fana Forumowy żółtodziób

    hellhammer jeśli się nie myle
     
  4. Mam nadzieję, że to pomyłka, bo pierwsze 3 designy były do zdobycia w poprzedniej odsłonie władców piratów..
     
  5. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    "Klątwa Oceanów"

    Hellhammer


    [​IMG] [​IMG]

    HP: 75.000
    Armat: 105
    Prędkość: 385
    Piratów: 255
    Klejnoty:

    Kruszony Lapis Lazuli = 5.000HP
    Nieobrobiony Rubin = 5% bonusu armat

    "Asbru"

    Asbru - grudzień 2013

    [​IMG] [​IMG]

    HP: 75.000
    Armat: 105
    Prędkość: 385
    Piratów: 255
    Klejnoty:
    Wygładzony Lapis Lazuli = 65.000HP
    Nieregularny Szafir =30.000PV
    Wygładzony Rubin = 13% bonusu armat
    Oszlifowany Granat = 10% bonusu harpunów


    "Acari"

    Acari - lipiec 2013

    [​IMG] [​IMG]

    HP: 75.000
    Armat: 105
    Prędkość: 385
    Piratów: 255
    Klejnoty:
    Wygładzony Lapis Lazuli = 65.000HP
    Nieregularny Szafir =30.000PV
    Wygładzony Rubin = 13% bonusu armat
    Oszlifowany Granat = 10% bonusu harpunów


    "Dalendros"

    Delendros - grudzień 2012

    [​IMG] [​IMG]

    HP: 75.000
    Armat: 105
    Prędkość: 385
    Piratów: 255

    Klejnoty:
    Wygładzony Lapis Lazuli = 65.000HP
    Syntetyczny Szafir =15.000PV
    Precyzyjnie oszlifowany Rubin = 11% bonusu armat
    Oszlifowany Granat = 10% bonusu harpunów


    Można podlinkować do skórek ? :) już mam :) nie wiem jak nr 1 ?
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2021
  6. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    przeciez wystarczy wpisac sobie te nazwy w google grafika i masz jak sie nie chce na forum szukac gdzie tez mozna wejsc w spis designow kliknac ctrl+f i wyszukac po nazwie, pierwsza skorka to hellhammer czyli u nas na forum postrach oceanów był juz do zdobycia na mapie kiedys potem na nagrodzie nawet nie wiem po co 3 raz go pakują tutaj ale cos trzeba robic albo chociaz udawac ze sie robi :)
     
  7. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Serio "Dalendros" ? :eek: Dopiero co był do kupienia za pierniki :rolleyes: Ehhh o_O Więc jak już to mogę polować na "Asbru" i "Acari" :rolleyes:
     
  8. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Za pierniki być może widziałaś Dalendris z wcześniejszego eventu zimowego, zaś Dalendros jest z Bokora z grudnia2012. Są podobne lecz inne :)

    Dokładnie ta skóra to Hellhammer inaczej Curse of the Oceans, zaś w designach na mapie jest jako Postrach oceanów
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2021
    KIELCE lubi to.
  9. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    No tak, faktycznie!o_O :D Ale i tak jak dla mnie są prawie identyczne:D
     
  10. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Ja niestety nie mam o co walczyć :( ewentualnie mogę popróbować dalendrosa, ale czy jest tego wart...
     
  11. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Jak jest okazja, to żal nie skorzystać. Do kolekcji :rolleyes::p
     
  12. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Jakiegoś mam pecha, bo nie mogę napotkać ani jednego bota:eek::D One wszędzie pływają, czy jak to było?:rolleyes::oops:

    Edit. Nieaktualne. Komunikaty się pokazują:D
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2021
  13. Obawiam się że pojawiają się komunikaty ale już same boty nie bardzo.
     
  14. largendo

    largendo Zaawansowany

    ogólnie uważam event za w porządku jednak trwa sezon były do kupienia łańcuchy na szybkostrzelność nikt jednak nie pomyślał o łańcuchach na potwory do kupienia na 5 levelu a bez tego bicie potworów na wyższych mapach do sezonu to strata czasu po drugie gram tu tylko żeby sobie pograć bo serwer już rankingi i rangi zajęte mam tylko nadzieje że kiedyś będzie jakiś nowy serwer pve na którym będzie mi zależało tak jak na tym niektórym graczom
     
  15. kioskarz

    kioskarz Czeladnik forum

    Dzisiejsze boty mają po 50mln, a do sezonu trzeba ubić 5,25 i zakładam, że na 3/3 będzie 125. A jutro pewno będą mieć po 100mln.
     
  16. CM_Monstera

    CM_Monstera Moderator Team Seafight

    Ja nawet z pierwszym progiem mam problemo_O Za dużo nie siedzę, a jak już to inne rzeczy muszę nadrabiać:rolleyes:
     
  17. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    przegięcie władca amunicji pustej 50 mln i jeden chyba na serwer co 30min event kpina
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2021
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    NPC pojawiają się co 5 min.
     
  19. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    tak jeden na kilka map
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2021
  20. PABLOWIST

    PABLOWIST Czeladnik forum

    Zatopiłeś statek pirata Władca amunicji pustej
    Otrzymałeś 5353 x Amunicja odmrażająca
    Otrzymałeś 1100 x Korony
    Otrzymałeś 540 x Moneta yulong
    Otrzymujesz 133414 PD (pkt. doświadczenia)