Rozmowy Event " Wojna Domowa 2022 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 19 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_124.jpg

    Wojna domowa
    Pora ponownie uczcić jedną z największych bitew w historii. Przybij swoje kolory do masztu i wybierz walkę dla Armady Daltona lub Floty Regenta podczas wojny secesyjnej. Zatop jak najwięcej okrętów wroga, aby zdobyć reputację swojej drużyny!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2022
  2. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Big POint robi znowu nas w bombonierkę. Event miał być w nocy o północy a tu cyk. Czas zmieniony na jutro o 12:00 :p
     
  3. superelita

    superelita Czeladnik forum

    Ty Doker to jesteś hit event się nawet nie zaczął a ty już narzekasz xD
     
  4. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i zastanów się nad tym co ty napisałeś a najlepiej nad samym sobą ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 sierpnia 2022
  5. Kmz.Schabowy121[ŁZY]

    Kmz.Schabowy121[ŁZY] Forumowy żółtodziób

    Ty to jesteś łeb jak sklep. Wskaż gdzie znajduje się narzekanie w tym zdaniu. Do szkoły we wrześniu możesz wrócić. To juz niedługo.
     
    BA_PP187 lubi to.
  6. Bonusek

    Bonusek Czeladnik forum

    Który z pakietów jest najbardziej opłacalny bo z tego co widze to one takie chyba srednie sa?
     
  7. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Dziękuję moderatorowi za reakcje i usunięcie postu tego gościa. Jest po prostu prowokatorem i na tym trzeba skończyć.
     
  8. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Cytując FAQ:

    · Tiantang Zhanshi
    - W zależności od spowodowanych uszkodzeń i reputacji u Floty Regenta otrzymasz reputację u Floty Regenta, PD, amunicję czaszkową, monety Solona i niewielką szansę na zdobycie pereł.

    Taki trochę biedny i niezbyt dokładny ten opis możliwych nagród za Tiantang Zhanshi ;)
     
  9. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Dlaczego nie ma grupówki dla czerwonych botów? bije czerwone boty a jak chcę robić mapę grupową to nie moge jej robić bo zabiera mi moją reputacje. Druga sprawa: Robimy tą mega fajną mape grupową i prosze mi powiedzieć ile trzeba średnio bić w boty kiedy w 4 statki nie wyrabiamy przy salwie 700k??? Nie dość że event był przesunięty o 10 godzin to i tak nie jest dobrze ogarnięty
     
  10. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Człowieku, w Wieści info o evencie odliczało do 12:00 potem do północy i później spowrotem do 12:00 poprawili na prawidlowy czas. Co sie spinasz o przesunięty event jak eventy zazwyczaj ruszają 12:00

    Wieści to tylko info o nadciągajacych wydarzeniach a nie oficjalna informacja o której event wystartuje :v
     
  11. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec


    Widzę że ktoś się nie doinformował a już zaczął chyba za szybko swoją mądrą wypowiedź XD Napiszę to w formie rozprawki bo nie wszyscy jak widać ogarniają co się do nich pisze.

    Po pierwsze tak jak napisałeś sam sobie Eventy ,,zazwyczaj'' startują, zaczynają się (bo ruszać to możesz samochodem) o 12:00 w dzień (nie określiłeś się nawet czy w dzień czy w północ ale mniejsza ;))
    Czyli z twojej wypowiedzi wynika to że były takie eventy, które zaczynały się o 12:00 w nocy, ale tego chyba nie trzeba nikomu mówić jeżeli ktoś śledzi co się dzieje w grze. Druga sprawa. Nie było żadnych takich odliczanek, które opisałeś xd Event przez 9 dni odliczania został zmieniony tylko raz i to 10 godzin przed zaczęciem a nawet jeżeli to był błąd w gazetce to nie można tego udowodnić, ponieważ informacja na różnych forach była dopiero po zmianie w gazecie. (czyli na ostatni dzień, tradycyjnie. Dlatego tam właśnie też odliczają i dają nam informacje o evencie bo na forum byśmy się nawet o nim nie dowiedzieli rybcia)

    Do twojego ostatniego zdania nie będę się nawet odnosić bo nie żyje w bańce mydlanej. Dopowiem ci tylko ciekawostkę życia. Po coś ten czas tam jest kolego złoty. Mam nadzieję że udało mi się dotrzeć do ciebie argumentami bo prościej już nie potrafie :)


    Czemu na tym świecie nie można się już wypowiedzieć? Napisałem jedną małą uwagę dotyczącą eventu a mogłem wypisać je masowo, nie mówiąc już nawet o tym że FAQ nie zgadza się z eventem na morzu. Boty miały dawać monety a dają same kulki i reputacje. Jak widać najlepiej to zostawić bo zaraz wejdzie jakiś random michbo15 raz w miesiącu i przeczyta te ostatnie zdanie na odwal, zaraz zabierze sie do pisania i napisze że się ,,spinam'' xd Nie mój drogi, nie spinam się. Wyraziłem swoją opinie na temat eventu. Raczej można powiedzieć że właśnie ty spinasz się o moją własną opinię.

    Dopiszę do swojej wypowiedzi też że każdy ma prawo się wypowiedzieć i po to forum jest, aby można było dopisać swoje uwagi, sugestie na temat gry i inne pierdoły, ale ludzi to chyba boli co pokazuje cała rozmowa w tym temacie. Napiszę jeszcze raz, BigPoint mógłby się postarać jak już otrzymuje od tych graczy taką wielką sume pieniędzy z pakietów i ludzie to kupują. Każdy zaczynający event czy inna pierdoła posiada w sobie bardzo dużo usterek co jest przykładem właśnie ten event. Niech nawet przedłużą go o tydzień, ale niech jest dopracowany w 100% tym bardziej że jest to event, który miał już kiedyś miejsce w grze.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 sierpnia 2022
  12. kolobolo2000

    kolobolo2000 Okazjonalny autor

    Kiedy wchodzi kiedy wchodziłem na grupkę zaprosiłem 1 osobę i wyskoczyło okno do zapraszania i nic nie da się zrobić wylogowałem się i tp, i nic to nie dało jest okno do zapraszania i nic się nie rusza.
     
  13. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    No bo zaproszenia juz kiedys naprawili...
     
  14. Freeforfun.

    Freeforfun. Forumowy żółtodziób

    Da radę na czymś pereł tu zarobić. ? Bo narazie to same kulki dostaje i reputację :D
     
  15. Polish_Soldier

    Polish_Soldier Okazjonalny autor

    a jakie są progi reputacji im jej więcej mam tym wiesze nagrody?
     
  16. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    1, 100 i 2500 chyba
     
  17. Polish_Soldier

    Polish_Soldier Okazjonalny autor

    ok
     
  18. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    a na grupówce 1, 100 500 i 2500
     
  19. iDOSER

    iDOSER Forumowy żółtodziób

    nagroda za całego:
    2022-08-21 05:03:42 Zatopiłeś statek pirata Zemsta Regenta.
    2022-08-21 05:03:42 Otrzymałeś 289278 x Perły.
    2022-08-21 05:03:42 Otrzymano 77x Armada Jayne Dalton reputacji.
    2022-08-21 05:03:42 Otrzymałeś 30 x Moneta Platona.
    2022-08-21 05:03:42 Otrzymujesz 722680 PD (pkt. doświadczenia).
    2022-08-21 05:03:42 Otrzymano 47x Armada Jayne Dalton reputacji.
     
  20. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Jak te designy wyglądają i ja je zdobyć bo za arene nie dostalem designu a w sklepie nie mam do kupienia, są to nowe czy moge je mieć?