Rozmowy Event " Wojna Domowa 2022 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 19 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Są to nowe designy, na 100% ich nie masz.
     
  2. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Dlaczego z areny nie dostałem designu tylko 4 aramtki dodatkowe za 1 miesjce?
    Czy design z areny dominacji należy do nowych i mam zgłosić się do pomocy technicznej? Jeśli ich nie mam jak je zdobyć, bo średnio opisane jest.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 sierpnia 2022
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  4. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Ok ale info daliście dużo później niż nagrody, to co ja mam w takim razie powiedzieć ze info daliście później? Jakieś jaja chyba, info dajcie o 17 a nagrody o 12, gdybyście dali wczoraj o 12 info to bym się nie kłócił.
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wczoraj nikt o tym nie wiedział, problem został zidentyfikowany dziś.
     
  6. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    A moge się ubiegać o dostanie tego designu? To błąd gry nie gracza, zwłaszcza że wiele osób go nie dostaje maks 5 na ultraserwr +1 za rnaking dzienny frakcji maks 7 osób.
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Szanse zerowe na otrzymanie designu od pt.
     
  8. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Jakies jaja, poswiecam czas na arene 1 dnia a wy nie umiecie przyznac nagród prawidowych, dlaczego jak pakiet kupuje jest zawsze dobrze?

    Paluszek jako BA nie mozecie jakos tego eskalować?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 sierpnia 2022
  9. kolobolo2000

    kolobolo2000 Okazjonalny autor

    Ale jaja jedna frakcja dostaje nagrody za grupówki a druga nie i ludzie mają 2 dni w plecy chyba że tego nie naprawią.
     
  10. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Ale z areny design to nie jest z tamtego roku, jesteś pewny?
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Pewny :D w faq masz info :p
     
  12. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    righteous libertor design zwany Sprawiedliwy wyzwolicie którego mam
     
  13. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Aaaa :D a to nie była mowa o grupowkach? :D z Areny to stary design :p
     
  15. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Po jaką cholerę się od wczoraj produkuje ale dobra spokój jest, gitara wyjaśnione :)
     
    BA_PP187 lubi to.
  16. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    To jest ten nowy design?

    2022-08-23 16:46:58
    Otrzymałeś 1 x Fortuna Królowej.
     
  17. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    OK a jak chce mieć drugi design to muszę zbić reputacje czy jak, bo tą królową tez trafiłem
     
  18. _Edytka_™±™

    _Edytka_™±™ Czeladnik forum

    Ktoś to czyta?
     
  19. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Błędy nadal widzę a BP sobie wakacie robi, mapa grupowa na piątej fali bot główny reperuje się, niestety miałem przyjemność grać z graczami którzy wyparowali po 2 falach, zostałem sam z Wrogo nastawiony Roger Flynt, po zbiciu Pż botowi on mnie kręci, nie mogę użyć ani nie do zatrzymania ani krew inyi po powrocie bot wyreperowany brawo BP, czyli samemu mapy nie można ukończyć, bo trafiają mi się same słabi gracze.
    Przekażcie BP aby naprawdę pozbyli się tych dzieciaków z działu technicznego, bo po co wam tacy ludzie ani nie potrafią nic naprawić, ani nic sensownego stworzyć, oprócz zwykłych zbugowanych bubli.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2022
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jest to mapa grupowa a nie dla jednego gracza więc to nie ich wina że wchodzisz z takimi graczami a nie innymi. Wybierz silniejsze statki i problem rozwiązany.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2022