Rozmowy Event Wojna domowa 2023

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *GTL_Eviana*, 18 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Nie. Jest jeszcze jedna ze zbiciem 10 mln dla tego niszczyciela czaszek, a po niej masz dzienną z jednym kordem na 8/1 i zbiciem jednego bota.
     
  2. *WICHER*

    *WICHER* Forumowy żółtodziób

    Witam, gdzie dostane czaszkę spojrzenia do misji?
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Z npc podanych w misji. Czasem trzeba ubić więcej npc niż jest podanych w misji.
     
  4. *WICHER*

    *WICHER* Forumowy żółtodziób

    Dzięki, bije ale nie wchodzą, lipa.
     
  5. =Juri=M00

    =Juri=M00 Forumowy żółtodziób

    mam misje zdobadz czaski przeklete ale w zadnej misij tego nie moge zdobyc co jest czeba 7 ja mam 5 skad to wziasc
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Na mapie grupowej bij golemy.
     
  7. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Z jakich kul bić do graczy na mapie grupowej? Goście bez rang walą po 200k we mnie, a ja w nich z odmrażaka po 80k...
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ranga z salwa nie ma nic wspólnego, ważne są armaty i ich ilość.
     
  9. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Wiem o tym, ale nie jest to normalne, że nagle wiekszość kajaków mają salwe 3x wiekszą od mojej. Wiem ile czasu trzeba poświęcić aby zdobyć dużą ilość armat i waluty w grze na wykupienie slotów więc sorry, ale nie uwierzę w to, że tacy gracze bez rang (lub tymi początkowymi) i rangami od pb nie wyższymi niż 10 poziom mają takie salwy. Oczywiście jest to możliwe jeśli mają armaty władcy 5 poz pobugowane i miejsca na armaty gram w to zbyt wiele lat aby uwierzyć w to, że nagle większośc kajaków zaczęła duże pieniądze inwestować. Pobugowane konta i pokupowane programy działaja cuda.
     
  10. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Misja Flakon przeznaczenia, jak uzyskać przedmiot misji Piękny Flakon???
    Tylko niech Paluszek mi nie pisze że mam bić NPC z misji bo ubiłem ich chyba z 200 i nic, ktoś coś?
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    w świetle ostatnich problemów z logowaniem podjęliśmy decyzję o przedłużeniu trwającego wydarzenia Wojna Vashtak, wraz z towarzyszącymi wyprzedażami, rynkiem korsarza i Komnatą Katalizatora. Wydarzenie i wszystkie związane z nim oferty będą teraz trwać do 1 września do godziny 11:00 (czasu serwera). To rozszerzenie ma na celu umożliwienie każdemu godnemu piratowi pełnego uczestnictwa i cieszenia się nagrodami z trwających uroczystości. Rekompensata za wydarzenie zostanie wypłacona po zakończeniu wydarzenia.

    Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a łupy obfite w twojej ładowni!
     
  12. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wyżej nie chciałeś mojej odpowiedzi, tylko graczy więc się nie odnosiłem :p
     
  14. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Ognisty Mściciel gdzie znajdę?
    Edit: dobra już mam
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2023
  15. piotrekwaw92

    piotrekwaw92 Czeladnik forum

    Czy mi się zdaje czy youlongi wypadają już rzadko z botów? nie tak jak na początku eventu
     
  16. URCTOS2

    URCTOS2 Czeladnik forum

    Tak jak po powrocie gram od zimy to nie było jeszcze takiego eventu żeby gra chodziła tak niestabilnie.
     
  17. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    No nie wiem raczej nie. Ja dziś w 4h nazbieralem 170/180k yulka.
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    mamy nadzieje iż event Wam się spodobał, jeżeli chcecie więcej podobnych eventów zapraszamy do wyrażenia swojej opinii w krótkiej ankiecie:

    https://forms.gle/UF9kztLWybSH9vCZ9

    Wasza Ekipa Seafight!
     
  19. Marley.

    Marley. Zaawansowany

    Event kozak, szło doposażyć konto ładnie, nagrody bardzo fajne, mapy grupowe bardzo fajne, miło się grało.