Rozmowy Event Wojna domowa 2023

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *GTL_Eviana*, 18 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    Screenshot_169.jpg

    Gdy Vanhu i Thanwhe walczą o dominację, do ciebie, kapitanie, należy wybór drogi!
    Którą stronę zaatakujesz, a której będziesz bronić, gdy chwała twojego dowództwa stanie się kluczowym czynnikiem na polu bitwy Siedmiu Mórz.
    Czas na wojnę! Aktywni 18 sierpnia od 12:00 do 30 sierpnia do 12:00, wybierz swoją stronę i walcz o chwałę!

    FAQ

    Wasza Ekipa Seafight​
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 sierpnia 2023
  2. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Boty na Atlantydzie dają jedynie PD, chyba nie tak to miało być?
     
  3. Dycha1960

    Dycha1960 Czeladnik forum

    nad wodą też
     
  4. alkofalko

    alkofalko Okazjonalny autor

    daliście restart a dalej same PD
     
  5. Kazio

    Kazio Forumowy żółtodziób

    woli ścisłości, zrobiłeś podstawową misje eventową (na jeden kord) aby dostać reputacje i zacząć dostawać nagrody zależne od posiadanej reputacji czy klepiesz boty od 6 godzin i nic z tego nie masz ?
     
  6. PałkaKiełbasy

    PałkaKiełbasy Forumowy żółtodziób

    Czyli z blizną gracze mają po evencie?
     
  7. SUMO

    SUMO Zaawansowany

    Dokładnie można jakiś inaczej zdobyć reputację niż z misji ?
     
  8. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Niech poprawią tą misje z flakonem np na możliwość zdobycia po ubiciu co najmniej 2 lub 5% hp bo tego sie nie da zdobyć :mad::mad: zbiłem już lekko 30 botow i nie wpadło...
     
    RUBAH[®™®] i janrobak lubią to.
  9. RUBAH[®™®]

    RUBAH[®™®] Forumowy żółtodziób

    u mnie to samo już kilka razy przerywałem misję bo myślałem że to błąd ale dalej to samo a ubiłem kilkanaście lodowych dłoni i lipa dalej brak flakony
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszystko zależy od szczęścia, u mnie flakon wpadł przy 11 npc.
     
  11. Pat19387

    Pat19387 Forumowy żółtodziób

    Dlaczego nagrody w rozpisce na forum różnią się 10krotnie z nagrodami które się otrzymuje???
     
  12. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Przecież tej misji do końca eventu nie zrobie, a nie mam czasu siedzieć na grze 24/24h i bić tego bota z nadzieją, że może teraz wpadnie. Powinno być tak jak pisałem zbijasz kilka % hp dla bota i masz szanse 50/50% albo wpadnie albo nie.

    W końcu flakon wpadł :cool:
     
    Ostatnie edytowanie: 21 sierpnia 2023
  13. SexyBoy1998

    SexyBoy1998 Okazjonalny autor

    nie tylko ty to zauwazyles ja jak do nich o tym napisalem to odpowiedzieli ze faq zostalo zaktualizowane ,wiec ja im na to ze nie prawda i za blokowali moje pytania odnosnie tej sprawy *** Niniejsza wiadomość została wygenerowana przez system, nie wysyłaj zatem odpowiedzi na nią ***

    Informujemy Cię, że niniejsze zgłoszenie zostało zamknięte. Oznacza to, że Twoja odpowiedź została odrzucona.
     
  14. Pat19387

    Pat19387 Forumowy żółtodziób

    Czyli klasycznie w BP, jak jest problem z pakietami to piecze dupka że kasy nie zarabiają to chwila moment i naprawione, a jak gracze mają problem to dopiero po evencie się obudzą
     
  15. john009

    john009 Koneser forum

    ta misja z flakonem jest ostatnia ??
     
  16. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tak.
     
  17. john009

    john009 Koneser forum

    to odpuszczam, tyle dni i 0 powodzenia :(
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zresetuj misje i się na pewno uda :)
     
  19. john009

    john009 Koneser forum

    ooo panie byle to raz resetowałem
     
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Dasz radę, kolejny raz nie zaszkodzi :D pamiętaj też aby bic odpowiedniego npc :D