Rozmowy Event " Zapoluj na Trio Posępnej Fali "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 8 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_67.jpg

    Alexandros czeka na nieustraszonych, aby wyruszyć na polowanie na trzech najbardziej zaciekłych piratów, którzy kiedykolwiek nawiedzali morza! Wypłyń w prawdziwą historię o duchach, gdy ich widma ponownie sieją postrach na falach, związane mocą trzech starożytnych artefaktów! Staw czoła koszmarowi, który rozpętali i odbierz swoje skarby jako swoje!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Czy mozemy prosić o wyjasnienie 3 misji komu jak zadac te uszkodzenia ? 2 NPC co 10 minut na mape smiech...
     
  3. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    podpinam sie pod zadanym pytaniem , chyba ten evetn cos nie wypalil bo mialy byc tez wraczki i ich niestety nie ma na zadnej mapie wiec o co tu tak naprawde chodzi? moze to jakis blad ?
     
  4. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    no i po evencie misja 3 nie do wykonania :D
     
  5. bestia171-reaktywacj

    bestia171-reaktywacj Czeladnik forum

    dokładnie, tez się podpinam.
     
  6. bestia171-reaktywacj

    bestia171-reaktywacj Czeladnik forum

    coś jak zwykle nie pykło, dlaczego mnie to nie dziwi.
     
  7. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Chyba tak złego eventu jeszcze nigdy nie bylo
     
  8. Fortitudo

    Fortitudo Forumowy żółtodziób

    a ja bym powiedział, że jest całkiem spoko, fajny pomysł na event, przyjemnie się boty bije i event zdecydowanie lepszy niż halloween, dawno tyle ludzi na morzu nie widziałem, swoją drogą da się widać jeszcze stworzyć w tej grze design w którymś ktoś będzie pływał, na prawdę super skórka
     
  9. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    otwieram i otwieram te skrzynie i jeszcze nie trafiłem armata „Zguba Świata” poz. 0
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_16.jpg

    Akcja specjalna „Zapoluj na Trio Posępnej Fali” trwa od 8 do 12 listopada 2022 !

    Alexandros czeka na nieustraszonych, aby wyruszyć na polowanie na trzech najbardziej zaciekłych piratów, którzy kiedykolwiek nawiedzali morza! Wypłyń w prawdziwą historię o duchach, gdy ich widma ponownie sieją postrach na falach, związane mocą trzech starożytnych artefaktów! Staw czoła koszmarowi, który rozpętali i odbierz swoje skarby jako swoje!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ !​
     
  11. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    mam pytanie. czy przy rozpoczeciu jakiegokolwiek eventu musza byc zawsze jakies problemy?? jednym z kilku jest mala ilosc botow a lagi takie ze masakra
     
  12. ...AssassiN...

    ...AssassiN... Okazjonalny autor

    Beznadzieja, lipa, kompromitacja misji nie da się zrobić, jeszcze te lagi, chyba za mało $$$ wpłyneło za pakiety na konto BP
     
  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tak, ponieważ to tradycja.
     
    QxVvVxQ lubi to.
  14. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    to ze tak grzecznie spytam. co bedzie jesli sie zacznie mundial i zimowy ?? na ile dni gra stanie??
     
  15. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Ta gra to jest jak tartak...
    Jak stoi, to nie rznie a jak rznie(po kieszeniach kupujacych pakiety) to nie stoi...

    Akcja specjalna „Zapoluj na Trio Posępnej Fali” obejmuje:
    - 4 statki specjalne, 1 zwykły i 3 bossów
    - Skrzynie akcji specjalnej
    - Wraki i mściwe wraki statków
    - 1 ranking
    - 1 design i 1 towarzysz: Koszmar Posępnej Fali i Królowa Duchów



    Tak tylko zapytam... Gdzie te wraki?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 listopada 2022
  16. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie będzie eventu z okazji mundialu.
     
  17. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Chyba lepiej jest oglądać mundial niż w to grać ;) przecież to oczywiste :D
     
  18. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Nie dość,że botów jak na lekarstwo w stosunku do graczy,brak wraków,to jeszcze co chwile wywala z mapy jak klikam na Aleksandro...... Nie mogę przyjąć misji nawet. Nie wiem,czy jest w nich coś ciekawego i opłaca się je robić,ale skoro już są,to pasuje,żeby działały...
     
  19. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    a czy posiadasz informacje dlaczego nie bedzie eventu mundialowego???
     
  20. Kafes999

    Kafes999 Czeladnik forum

    ogólnie event fajny ze względu na zdobycie czasowego wzmocnienia Gemini i skorpions z misji.
    szkoda że wraków nie ma ;/