Rozmowy Event " Zapoluj na Trio Posępnej Fali "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 8 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Acha,no to ciekawie,a misji przyjąć się nie da,bo robi logout z mapy po kliknięciu na zleceniodawcę. Super.......
     
  2. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    chyba brzydkie statki mamy i nie chcą nam dać misji, anie żaden błąd o którym nikt nie wie i go nie zgłosi :p
     
  3. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Już zgłosiłem do PT,że chodzi o wszystkich zleceniodawców.
    Ja mam ładny statek :p
     
    BA_PP187 lubi to.
  4. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    nie no problem musi leżeć po naszej stronie, bo w tej grze nigdy nie było jakichkolwiek błędów czy tym podobnych rzeczy:D:D
     
  5. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Czy to BP nie umie zrobić czegoś nie rozwalając innej rzeczy. Nie można przyjąć żadnej misji
     
  6. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Niektórzy gracze nie mogli przyjąć misji więc BP zamiast naprawić błąd, wyłączyła wszystkim graczom wszystkie misje a co tam jak się bawić to się bawić.
     
  7. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Programiści BP banda amatorów...
     
  8. *FREDDY_KRUEGER*

    *FREDDY_KRUEGER* Czeladnik forum

    Dalej misji eventowych nie można pobrać
     
  9. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    I dobrze. Skoro ja nie mogę zrobić misji żadnej,to dlaczego Wy macie robić? Napisałem do PT,że nie mogę zrobić żadnej misji wszędzie. Macie kapitanów,darowanych przez BP,niech Wam robią.