Rozmowy Event " Zemsta Typhona 2023 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 31 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_172.jpg

    Wojna Vashtak zmieniła Maxwella Nortona. Martwiąc się o swojego towarzysza, Alexandros zwraca się do ciebie o pomoc. Tymczasem Typhon i jego potworni krewni czają się w głębinach, napędzani starożytnymi mocami, których nie rozumie żaden pirat. Kto jest na tyle odważny, aby przeciwstawić się tym ciemnym siłom? Chwyć swój sprzęt i popłyń w stronę bogactwa i chwały!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ !

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    Nie ma informacji o pojawieniu się Ladona. A powinna chyba być.
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ladon nie jest admirałem, więc nie ma informacji o jego pojawieniu się - to nie jest błąd.
     
  4. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Załatw 1NPC Scylla... a gdzie takie cudeńko jest? I gdzie misja na Tajemniczy fragment?
     
  5. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Scylia na mini grze legowisko Ladona, a co do misji na Tajemniczy fragment to też chciałbym wiedzieć co dalej bo jej nie ma ?
     
  6. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Niby Tajemniczy fragment ma być dostępny z mapy grupowej hydry, tylko jest jedno ale, nie wpada ile zrobiłem grupówek trudno powiedzieć ale dziesiątki jeden tajemniczy fragment zdobyłem z misji, z grupówek mi nie wpada, jeśli ktoś dostał niech napisze, nie wiem czemu ma służyć tak dziwny i tajemniczy opis ewentu, jeśli tak naprawdę wszystkiego musimy się domyślać, opisy misji są tak nieczytelne że szkoda słów, czasami mam wrażenie że osoby odpowiedzialne za tworzenie ewentu i misji tak do końca sami nie wiedzą jak komunikować się z graczami, może pora zmienić te osoby wpuścić bardziej kreatywne które będą miały lepszy kontakt ze społecznością graczy.
    I mam małą prośbę do BA może przesłali byście zapytanie jak zdobyć Tajemniczy fragment czy z każdej grupówki, czy losowo bardzo rzadko, rzadko, często, bardzo często, czy może jest to błąd.
     
    janrobak lubi to.
  7. john009

    john009 Koneser forum

    jest błąd wejścia na mapę? bo od razu mnie wyrzuca i kasuje wejściówki ?
     
  8. kapitanred70[M00]

    kapitanred70[M00] Okazjonalny autor

    BA_PP187 moż ktoś kompetentny wypowiedział by się na temat możliwości zdobycia drugiego i trzeciego tajemniczego fragmentu,event się już kończy.
     
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Na ten moment brak informacji.
     
  10. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Ranking w w postrachu potworów, nie sprawiedliwie przyznaje nagrody można mieć taką samą liczbę punktów co inny gracz np. na 10 miejscu, gracz miał 840 punktów i tyle samo miałem ja czyli 840 jego uplasowało na 10 miejscu a mnie na 11 miejscu oczywiście ja dostałem mniejszą nagrodę a on większą, tylko dlatego że tak zdecydował system w jaki sposób i kogo umieścić z tą samą liczbą punków wyżej.
    Napisałem do pomocy technicznej, zobaczymy co z tego wyniknie, oczywiście w opisie ewentu nie ma wzmianki o takiej sytuacji, a wiadomo że dość często one się zdarzają, tu nie chodzi o tą jedną armatę tylko o uczciwe warunki rywalizacji, albo gracze rywalizują o miejsce albo system robi to za nich.

    PS. Dostałem odpowiedź (bez komentarza)
    Chyba naprawdę nie warto do nich pisać, to chyba była ostania wiadomość w jakiejkolwiek sprawie jaką napisałem do nich, szkoda mojego czasu.
    Natomiast nabrałem już pewności że pora ograniczyć do zera wspieranie tej gry, nie warto.
    Mam nadzieję że szybko wprowadzone zmiany w prawie europejskim dotyczące gier online wejdą w życie i każdy klient/gracz zyska wreszcie narzędzia które będą chronić jego prawa, bo w chili obecnej w tej dziedzinie to jest prawdziwy kogiel-mogiel.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 września 2023
  11. kapitanred70[M00]

    kapitanred70[M00] Okazjonalny autor

    jeśli jest taka sama ilość punktów to najprawdopodobniej bieże pod wzląd porządek alfabetyczny,tak kiedyś mi tłumaczyli e suporcie.
     
  12. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    Myślę że tak genialną myśl powinni zaimplementować chociażby we współzawodnictwie sportowym.
    Weźmy np taką Olimpiadę bądź Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce , np bieg na 100 m , 5 zawodników uzyska ten sam czas 9:89 i decyduje porządek alfabetyczny nazwiska kto wygrywa :D