Rozmowy Event " Zew czyśćca 2020 ! "

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 3 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !
    Akcja specjalna Zew czyśćca

    fb_ad_springplunder_sale_2020.jpg
    Akcja trwa od 5 do 10 marca

    Gdy ściany rzeczywistości zaczną spadać, czy jesteś gotowy ?!

    Zapraszamy do rozmów i do FAQ

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
  2. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Kolejny zenujący event patrzac na rzeczy które można zdobyć nie ma co sie dziwic ze coraz mniej w to graczy gra, ale pewnie wtej zrównoważonej pseudo grze będą w dziale płatności wypasione pakiety dla wielkich graczy, rzeczy nieosiągalnych przy normalnej grze
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2020
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jeżeli ktoś woli się mazgaić że nic się nie da zdobyć i liczy że coś dostanie za darmo to oczywiście nic nie zdobędzie i nic nie osiągnie.
     
  4. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    to lepiej inwestowac w gre pln by cos osiagnac ?
     
  5. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Kiedyś jaśnie przedstawiciele bp grali w tą grę i wiedzieli o czym piszą gracze, a dzisiaj przy takich odpowiedziach oderwanych od rzeczywistości widać na jakim poziomie jest gra w której event jest tylko w dziale płatności i to się przejawia na coraz mniejszą ilość graczy
     
    wrednygoryl lubi to.
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Drogi graczu z chęcią Cie poinformuję iż graczy jest dużo więcej niż np. rok czy dwa lata temu :) Do płacenia nikt nikogo nie zmusza, każdy robi to z własnej woli :)
     
  7. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Drogi BA nie wiem gdzie ty to widzisz, moze po statystyce zalogowania latających botów lub kajaków drugich kont logowanych do robienia sezonów.
    Do płacenia nikt nie zmusza fajny żart, jeśli ktoś chce w to grać to nawet nie jest w stanie zrobić misji lvl bez paru rzeczy z działu płatności , a co dopiero o jakiej kolwiek walce z innymi graczami zwykły gracz zdobywający te śmieci co dajecie w eventach nie jest w stanie nawet PV zbić wielkim graczom korzystającym z działu płatności kpina nie gra
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Mam magiczną kulę, która mi pokazuje wszystkie 36 serwerów i ilość nowych kont oraz graczy, którzy wrócili po długiej przerwie i nie narzekają tylko po prostu cieszą się gra bo ona od tego jest. A gdy przestaje cieszyć po prostu klikają magiczny przycisk logout :)
     
  9. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    A może wiesz że w sezonie są misje na topienie graczy i tu masz klucz do odpowiedzi dlaczego stare konta są logowane
     
  10. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    masz magiczna kule to fajnie ale nie mozecie jakos zglosic lagow na grze co niejednokrotnie jest wam mowione czy ta faorum czy na czacie nic do bani byle wam wynagrodzeni wpadały
     
  11. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    PB zaszalało limity na kulki no brawo 100 to i tak za duzo xd
     
  12. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Co z tego ,że oni zgłaszają,(lub nie) jak serwery są stare i infrastruktura pewnie też,bo z każdym eventem,czy większą ilością graczy na jednej mapie jest coraz gorzej,więcej lagów i zacięć....
     
  13. 007timon

    007timon Zaawansowany

    trochę też za mało jest npc Poczta :)
     
  14. largendo

    largendo Zaawansowany

    nie postarali się designerzy liczyłem na jakiś design pocztowy statku jakiegoś towarzysza w poprzednim evencie kupiłem sobie tylko jeden statek i towarzysza, które mi się podobało; po drugie jak skończyć sezon jak misje tylko na szkody a misje przecież też są coś z tym sezonem jest nie tak trzeba zebrać 640 herbów rozpadliny to na trzy misje dziennie ponad 200 dni tyle sezon nie trwa może go przedłużyć do 4 miesięcy podobnie jest z niektórymi innymi misjami np na 1,8 kk koron np. lub nie ma eventu na mojo nie wiem jak zebrać 15 k jak się robi i inne misje
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2020
    wrednygoryl lubi to.
  15. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Przecież to wszystko jest zrobione pod dział płatności, tak jak wiele rzeczy nie mozna zdobyć normalnie grając dlatego to jest żenada nie gra zlepek lagów, botów latajacych do pięt nie dorastająca staremu SF w którym wszystko mozna było zdobyć normalnie grając i jeszcze można było w jacpot sporo wygrać
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2020
  16. dorka

    dorka Okazjonalny autor

    sorki cm-y albo jestem mocno zakrencona albo trafiłam na inny opis gry o npc poczta niema ani zmianki więc prosze uaktualnić opis eventu bo jesteście do tyłu . pozdrawiam:)
     
  17. Daniellox91

    Daniellox91 Czeladnik forum

    mojo? wystarczy kilkac w kociolek... korony> troche npctow pobic i dziene misje:) 90 dni sezonu to jest (jak dla mnie obecnie) ok 1m koron (misje,npc,abordy) wiec nie wiem gdzie tu takie wielkie halo:)
     
  18. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Skrzynie Vanhu też zbierasz na morzu, fale w rozpadlinie 1-5 tez ci się uda ukończyc 1000 fal dziennie max po 10 przy 90 dniach to chyba trochę herbów braknie, herby tez zbierzesz 640 po 3 dziennie to max 270 ...
     
  19. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Skrzynie Vanhu na morzu? :O
     
  20. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    A gdzie jak wejdziesz na wyższy poziom w tej pseudo grze to odkryjesz na mapie morza ikonę z wózkiem a tam dla wielkich graczy bp przygotowało masę wielkich nieograniczonych wyzwań pakietów za zł normalnie nie do zdobycia normalnie grając
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.