Rozmowy Event " Zew czyśćca 2020 ! "

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 3 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 007timon

    007timon Zaawansowany

    Bardzo nudny event z jednego względu, nie ma w nim żadnego rankingu :) jakby jakiś był to przynajmniej ludzie by to z chęcią bili, a tak dla samych kulek czy nie wiem czego się nie opłaca :D
     
  2. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    ja nie narzekam z salwa 160k do bota eventowego nabilem 2 banki perel 1 banke konfetti
     
  3. 007timon

    007timon Zaawansowany

    perły i konfetti to nie wszystko jak ktoś ma ponad 10 mln konfetti z poprzednich lat, a na perły już nie zwraca uwagi to event nudą wieje jak się zrobiło sezonowe monetki :p
     
  4. Anonym

    Anonym Czeladnik forum

    Większość rankingów i tak jest dla autopilotów
     
  5. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Jeśli byłby ranking i punkty by były też za poczty to byś nie ubił do sezonu hp,wtedy dopiero by był płacz
     
  6. 007timon

    007timon Zaawansowany

    skoro 1'szego dnia do 20 mniej więcej zbiłem te 560 mln hp to czemu miałbym się bać że tego nie zbiję :p
     
  7. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Ludzie ranking to nie w tej pseudo grze tutaj na 90% kont latają boty 24h na dobę a wielcy programiści z bp nie potrafią sobie poradzić z tym i wieloma błędami, lagami i tylko dział płatności naprawiają
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2020
  8. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    wiadomo kiedy wymiana ?
     
  9. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Na tę chwilę nie mamy, żadnych informacji co do wymiany.
     
  10. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Event dawno zakończony, zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.