Rozmowy Event " Zimowa Batalia 2022 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 12 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_69.jpg

    Aegir, nordycki olbrzym morski, wybudził się ze snu, a burzliwe fale jego gniewu rozprzestrzeniły się na wszystkie zakątki Nautiki. Wezwanie i ostrzeżenie: odważne dusze tego świata muszą pokazać swoją wartość lub stawić czoła gniewowi wiecznych zimowych mórz. Zanurz się w świat przygód i połącz siły z naszymi greckimi i wikingowymi bohaterami w walce z tym potężnym wrogiem!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    i gdzie event?
     
  3. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    Też czekam ale nie wyszło im jak zawsze ;D
     
  4. toj0

    toj0 Zaawansowany

    "Jakie daty i godziny warto zapamiętać?
    Akcja specjalna rozpoczyna się o 12:00 14 stycznia, a kończy się o 12:00 26 stycznia"

    Zamiast pisać bezsensowne komentarze było w tym czasie przeszukać forum, to ja wracający po 7latach wiem kiedy się event zaczyna Xd
     
  5. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    Komentowalem o 12;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2022
  6. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Czy automaty z rankingu eventowego ( klepanie botow ) stracą swoje pozycje? :v

    bo ja nie mam szans siedzac 10h przy grze i klepaniu botow jak ktos sobie odpali automat i pojdzie od kompa :V
     
  7. toj0

    toj0 Zaawansowany

    Przecież jest napisane "Piątek o 11:04

    A masz dowody jakieś, że tak piszesz czy liczysz po prostu na szczęście :D
     
  8. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    na tym forum sa cuda wianki z czasem...
    1. Napisz posta
    2. sprawdz godzine w stopce
    3. Ponownie sprawdz godzine w stopce ale po kilku godzinach... albo najlepiej nastepnego dnia...:)

    Podpowiem: Post byl pisany o 12:04.
     
    toj0 lubi to.
  9. toj0

    toj0 Zaawansowany

    To czyli forum jest godzinę do przodu? Lenie czasu na zimowy nie przestawili, w takim razie mój błąd, sorry :D
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Macie źle ustawiona godzinę na forum. Kliknijcie na swój profil - - > podstawowe ustawienia.
     
    toj0 lubi to.
  11. toj0

    toj0 Zaawansowany

    Czy tylko mi tak słabo lecą te armaty z tych "kra" XD
     
  12. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Ja sie zastanawiam nad rankingiem eventowym, gracz z top 10 pływa od bota do bota aż poplywalem za nim przez 10 minut. Bił sobie bota, odpłynąłem i gdzieś daleko zauważyłem NPC eventowego. Wrocilem do gracza zbił swojego bota i akurat w tym kierunku popłynął co był tamten bot nawet jak go nie widział że tam coś płyneło

    BP coś będzie robiło z tym rankingiem czy automaty same w nim będą?
     
  13. Repering

    Repering Młodszy ekspert


    BA_PP187Board Administrator Napisał następującą rzecz:


    Ahoj Piraci!

    Nadchodzący restart ma na celu usuniecie z rankingów eventowych graczy używających botów. Niebawem zostanie również nadany debuff na 14 dni.

    Wasza Ekipa Seafight!

    a ja napiszę tak, skończcie dawać te śmieszne debuffy na 2 tygodnie tylko BANUJCIE TE BOTY!!!​
     
    Teletubis245777 lubi to.
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Event zakończony. Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.