Rozmowy Event " Zimowa Batalia 2023 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 13 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    Screenshot_29.jpg

    Akcja trwa od 13 do 26 stycznia

    Zapoluj na złodziei, którzy ukradli starożytne zwoje Wikingom i walcz z Aegirem, przygotowując się na nadchodzący rok! Wielu chce wiedzieć, co zapowiadają dokumenty, a najodważniejsi kapitanowie zostaną nagrodzeni, gdy będą walczyć o odkrycie więcej.

    Zapraszamy do rozmów i FAQ !

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. Teletubis245777

    Teletubis245777 Okazjonalny autor

    Po wyjsciu z grupowki nie mozna sie repać
     
    pucek782 lubi to.
  3. ๖ۣۜPor.Borewicz®

    ๖ۣۜPor.Borewicz® Czeladnik forum

    w ogóle tych npc mało.... przynajmniej dzików i łosi powinno być więcej,bo teraz to kilka strzałów i ich nie ma,tym bardziej,że automaty jeden za drugim do bota i ubić coś to graniczy z cudem.... Poza tym na tej grupówce,to słabe statki,tym bardziej bez zasięgu nie mają czego szukać bo czerwone kółko zaraz topi. Nie ma jak uderzyć w Aegira. Kry żeby znaleźć do misji jest ciężko,a co dopiero bezkresne. Nie będę latał pół dnia za dwoma krami bo raz,że nie mam tyle czasu,a dwa,to że mija się to z celem. Lepiej film oglądnąć w tym czasie niż tu tracić na to tyle czasu.
     
  4. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    dokładnie tak jak mówisz wczoraj na 22/2 to same praktycznie automaty lataly a nasze kochane BP nic z tym nie robi
     
  5. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    z czego lecą stare dokumenty? Z dzików?
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2023
  6. LADY.EWA

    LADY.EWA Okazjonalny autor

    Co to jest Bęben Vashtak ???
     
  7. pucek782

    pucek782 Młodszy ekspert

    Nie wiem jak u innych graczy ale ja też nie mogę się repnąć po wyjściu z grupowej:(czyli nie naprawione:(
     
  8. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    Automaty automaty automaty, sami grajcie w ten syf
     
    pucek782 lubi to.
  9. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Nie,z Baranów ;)
     
  10. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Ooops to jest plus , tylu nas jest :D
     
  11. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    W którym miejscu jeśli mam znajduje się ten design ze żmija?
     
  12. pucek782

    pucek782 Młodszy ekspert

    Na górze mapy,zestawinie i tam masz zmień design tam Ci pokarze jakie masz statki:)
     
  13. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    dlaczego po zrobieniu grupowej mapy nie mozna nic zrobic?
     
  14. URCTOS2

    URCTOS2 Czeladnik forum

    Wiadomo jaka jest szansa na trafienie armat po zatopieniu kry?
     
  15. KingOfGunshots

    KingOfGunshots Forumowy żółtodziób

    Ty jedna na milion :D
     
  16. URCTOS2

    URCTOS2 Czeladnik forum

    Zapewne :D. Mi osobiście wpadła 1 od początku eventu.
     
  17. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Dlatego lepiej było jak były osobne serwery przynajmniej mniej automatów było i łatwiej misje robić mimo, że sezon się ciężej wbijało ale było lepiej takie moje zdanie
     
  18. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Czy chociaż raz mogą pojawić sie poprawne informacje? Miał się event zakończyc o 12 w południe a trwa do północy. Akcja specjalna rozpoczyna się o 12:00 13 stycznia, a kończy się o 12:00 26 stycznia. Odpuściłem sobie wczoraj misje eventowe bo wiedziałem, że nie będę miał szans na zdobycie tych monet bo zabrakło by mi 1 misji, a teraz się okazuje że event trwa dłużej i mógłbym zdobyć te monety... Przecież to się już staje śmieszne co tu się wyprawia z tymi informacjami o eventach. Inaczej pisze na forum, a inaczej w tickecie akcji specjalnej na mapie morza :mad:. Informacje o przedłużeniach eventu powinny pojawiać się na forum wcześniej, a nie o 12 w południe gdy ma się event kończyć...
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Czy event jeszcze trwa ?:D
     
  20. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    A nie dobra to pirackiej bandery haha żle popatrzyłem :D
     
    BA_PP187 lubi to.