Rozmowy Event Zimowy 2022

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 29 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Euroazja27

    Euroazja27 Forumowy żółtodziób

    To jak już będziecie chcieli coś zgłaszać do dopiszcie też jedno zdanie na temat nagród w postaci safanad. Wprowadzili nagrody w postaci safanad, bardzo fajnie ale chyba jak zwykle coś im nie pykło z ilością. Za jeleniego wartownika lub strażnika leto ok 110 safanad a za mapę grupową około 200 ?!?! to chyba jakieś żarty ! Niech zwiększą ich ilośc do co najmniej połowy otrzymywanych monet yolong albo niech je usuną bo to jakaś kpina jest z graczy. Szczerze powiedziawszy już bym wolał ubić kilkanaście botów na mapach 41+ dla safandów bo szybciej i lepiej na tym wyjdę. Nie jest to jakaś ekskluzywna waluta aby dawać takie ochłapy. Nagrody w postaci monet yulong i safanadów powinny być takie same. Nie wiem czy ktoś z graczy i nie tylko ma podobne zdanie na ten temat, ale proszę Administrację o przesłanie do góry tej sugestii.
     
    Hulio1234 lubi to.
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Przesłana.
     
  3. Korallg

    Korallg Forumowy żółtodziób

    witam mam prosbe. Dla mnie malo zrozumiale jest wyjasnienie tej misji grupowej idz w zaswiaty, takze rposze o link do jakiegos filmiku. Łatwiej bedzie mi to rozkminic.
     
  4. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Automaty, królestwo automatów. Ile można ciągle o tym pisać mówić zgłaszać. Lata jeden na drugim.
     
    janrobak i -MordimerPL-ZPP lubią to.
  5. Polish_Soldier

    Polish_Soldier Okazjonalny autor

    niech mi ktoś powie do czego jest reputacja z misji?
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Aby móc przyjąć kolejne misje, które mają w wymaganiach posiadanie danej ilości reputacji.
     
  7. Polish_Soldier

    Polish_Soldier Okazjonalny autor

    a skąd gracze mają desing frosbite?
     
  8. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Na chwile obecną to i tak jest ich niewiele poczekaj do jutra to zobaczysz jaki będzie wysyp, mapy 41+ już są prawie całkowicie zajęte przez automaty, jutro reszta map, BP nic z tym nie zrobi bo jeszcze musi sprzedać trochę pakietów, więc debufy to raczej będą sporadyczne, może 0,01%, zostaje tylo pisać do BP szanse są niewielkie ale zawsze to coś.
     
    -MordimerPL-ZPP i wincks lubią to.
  9. Korallg

    Korallg Forumowy żółtodziób

    Jest moze jakis filmik jak grac na tej min mapie udaj sie w zaswiaty"?
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie ma.
     
  11. hanys111

    hanys111 Okazjonalny autor

    dolaczam sie do pytania
     
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ze wcześniejszych eventow.
     
  13. JanuszPL

    JanuszPL Forumowy żółtodziób

    Nie wiem jak jest teraz dlatego zapytam:

    1) Jeśli już mamy kawałek układanki za ranking z prezentem to za ponowne znalezienie się w top100 w tym rankingu dostajemy cukrowe pałeczki ?
    2) Jeśli TAK^ to ile ?
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    500 sztuk.
     
  15. _Edytka_™±™

    _Edytka_™±™ Czeladnik forum

    Coś zepsuli miałam 2 części nie mam żadnej?
     
  16. LADY.EWA

    LADY.EWA Okazjonalny autor

    Mi też znikneły puzzle. Map zimowych w krach mało . Żadnej mapy dla jednego gracza tylko grupowe . I pierniczków nazbierać to trzeba grać 48h na dobę.
     
  17. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Po aktualizacji w dniu dzisiejszym kalendarz wyzerowany, wszystkie drzwiczki zamknięte, oraz wszystkie puzzle zdobyte do czasu aktualizacji zabrane. Czyli nic nowego.
     
  18. JanuszPL

    JanuszPL Forumowy żółtodziób

    Dokładnie, błąd z kalendarzem i puzzlami u mnie też
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Trwają prace nad naprawa.
     
  20. JanuszPL

    JanuszPL Forumowy żółtodziób

    Kurcze, znuf coś nie tak i nie wiem o co chodzi, a mianowicie za ranking z prezentem z 6 grudnia dostałem puzel i za ranking z wczoraj (7.12) mam wpisane:
    2022-12-08 12:00:02
    Otrzymałeś 1 x Kawałek puzzla ze świętem Jul.

    Tyle że nadal mam 4 puzzle, a pałeczek także nie otrzymałem