Rozmowy Event Zimowy 2022

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 29 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zgłoś się do pomocy technicznej.
     
  2. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Błędy i lagi niesamowite.... Powtórka z tamtego roku. Zimowa Kraina Cudów weszła,to lagi nie tylko tam,ale na mapie morza też..... Na Krampusie też cięło,i ludziska nie chciały ruszyć z rogu w ogóle. Nie mówiąc już o tym,że takie cuda się działy,że dwa Krampusy pływały.
    Poziom trudności na Zimowej Krainie cudów też powala i ile byś nie zrobił fal,to pokazuje Twoje umiejętności nie były wystarczające.....
     
  3. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    2022-12-09 17:15:04
    Otrzymałeś 1 x Frostbite.
    2022-12-09 17:15:04
    Otrzymujesz 327 PD (pkt. doświadczenia).
     
  4. kolobolo2000

    kolobolo2000 Okazjonalny autor

    Dawniej był 1 mega serwer teraz 8 mega serwerów, a rankingi takie same:( Do tego ludzie mają sigmę i do połowy rankingów nie da się wejdź, bo są tam ludzie z pakietami do drugiej połowy rankingów tak samo bo jest obstawiona przez boty. Tu nawet grać się nie chce o dobry wynik do rankingu.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2022
    Ks.Natanek lubi to.
  5. Ks.Natanek

    Ks.Natanek Forumowy żółtodziób

    I lost connection......
     
  6. Teletubis245777

    Teletubis245777 Okazjonalny autor

    Kurcze, znuf coś nie tak - Janusz jak masz tak pisać to lepiej nie pisz
     
  7. JanuszPL

    JanuszPL Forumowy żółtodziób

    Faktycznie, dopiero teraz zauważyłem :D Co ja...
     
  8. Ks.Natanek

    Ks.Natanek Forumowy żółtodziób

    I lagi. Nawet mojo nie idzie wrzucić. Pływać się też nie da. A oni od jutra dają jeszcze dni łupieżców. Po prostu nic tylko płakać. Zarżnijcie ten server do zera,bo szkoda na to patrzeć i liczyć na normalność
     
  9. *****Dany*****

    *****Dany***** Czeladnik forum

    co z tym puzzlem za bałwana? Zdobyłem rano na wieczór zabrali :)
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zglos się do pomocy technicznej przesyłajac im wpis z dziennika pokładowego.
     
  11. Teletubis245777

    Teletubis245777 Okazjonalny autor

    Działa ta gra ?
     
  12. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Lagi takie, że jak napiszę że nie działa to nie skłamię...
     
  13. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Mnie ciekawi jak tą mape grupową Krampusa ludzie z czołówki zrobili w 1:13 minuty? o_O
     
  14. dirt96

    dirt96 Forumowy żółtodziób

    Z czego ci wpadła ta skorka ?
     
  15. hanys111

    hanys111 Okazjonalny autor

    Z błyskotek wpada tylko trzeba się trochę naszukac mi to zajęło 30 min ale życzę powodzenia i szczęścia w szybszym znalezieniu
     
  16. dirt96

    dirt96 Forumowy żółtodziób

    Dzięki za informacje
     
  17. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Odpowiedz od PT: tak dokładnie z tych pałeczek na mapie morza można otrzymać ten design, jednak istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo jego otrzymania. Pozdrawiam

    Więc jeżeli komuś nie leci frostbite to po prostu ma pecha
     
  18. kolobolo2000

    kolobolo2000 Okazjonalny autor

    Po prostu dobre i zgrane konta napakowane wzmocnieniem z sigmi i tp. I odrobinę farta .
     
  19. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    · Faza „Żmij z Midgardu” rozpoczyna się o 12:00 14 grudnia, a kończy o 12:00 21 grudnia.

    Gdzie ta faza? :)
     
  20. *****Dany*****

    *****Dany***** Czeladnik forum

    Ogolnie event trwa ile? gdzies okolo 30 dni? a tak naprawde to 15 dni to LAAAAGI, człowiek z pracy wraca i wieczorem zazwyczaj nie da sie plywać :)