Rozmowy Event " Żywioły zimy "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 29 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    2023-12-11 23:13:15 Otrzymałeś 1 x Diwa tańca śmierci.
    co to jest nigdzie tego nie widze?
     
  2. john009

    john009 Koneser forum

    co to znaczy : "otrzymałeś 1x gwiazda katalizująca" ??
     
  3. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    Towarzysz
     
    BA_PP187 lubi to.
  4. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    ok dziekuje w takim razie powiedz mi ile jeszcze misji do tej czerwonej skorki zalezy mi na kamieniach bardziej... i gdzie te misje wziac do juz od nikogo nie moge waziac ....nikt nic nie ma
     
  5. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    której czerwonej skórki? jeśli mówisz o tej, która przypomina 21 elitę no to jest do zdobycia na mapie grupowej. za misje póki co masz do zdobycia jedynie tą niebieską przypominającą design CD.
     
  6. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    tą niebieską CD mam. a tą czerwoną przypomina 21 elite nie mam, czyli mówisz ze wpada za zrobienie mapy grupowej i albo wpadnie po pozytywnym rozegraniu albo nie... czy tam na mapie z jakiegos bota wypada, bo tam co jakis czas pływa kilka sztuk, wiec jak to jest?
     
  7. bestrio

    bestrio Czeladnik forum

    a jakie misje musze wykonać żeby ją odblokować tą niebieska?
     
  8. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    najprawdopodobniej za zatopienie tego małego czerwonego statku wypada, sam dokładnie wiem, bo jeszcze nie udało mi się jej zdobyć.

    wszystkie misje eventowe na wodzie + wszystkie misje eventowe na atlantydzie. na wodzie jest ich dużo, natomiast pod wodą koło 5/6.
    jak wykonasz ostatnią pod wodą to u Eony (na wodzie) powinna pojawić ci się misja na design.
     
    bestrio lubi to.
  9. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Co to za cuda. Odliczanie do przeniesienia na mape gupową i klops. Odliczanie się skończyło herby zaebało a ja nadal na mapie morza. Pięknie BP. Jak zawsze coś...
     
  10. CiemNy

    CiemNy Zaawansowany

    powiedzcie czego ile trzeba miemc by te designy z grupowej zdobyc, staram sie i nic a sporo dziennie wchodze i gram
     
  11. =Juri=M00

    =Juri=M00 Forumowy żółtodziób

    siemka ta skorka wyskakuje z tych botow co wyskakuja jak ubijesz jakas ilosc botow wiec musisz bic te mniejsze boty o wyskakuja
     
  12. FrancaJP

    FrancaJP Okazjonalny autor

    Witam, co sie stało z mapą zimową ? przy 11 fali boty prawie mnie zatłukły na jednego hita a teraz po restarcie biją po 2k ? i jakby inna mapka była i inne boty
     
  13. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    Mape platka sniegu mozna otrzymac tylko raz czy jednak wiecej niz raz?
     
    =Juri=M00 lubi to.
  14. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    ok zdobyłem ta czerwoną skórke z tej mapy grupowej . i faktycznie wpadła mi po zabiciu tego czerwonego statku na mapie grupowej wiec powodzenia wszystkim zycze
     
  15. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Nie wiem od czego to zależy zbiłem na grupowej już chyba z 30 botów tych czerwonych, a może i więcej i jeszcze skórki nie mam... Jakie tam łby wchodzą na tą grupową 2 osoby bija a 2 czekają na boty :mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2023
  16. Black_Bies

    Black_Bies Forumowy żółtodziób

    Witam, to ja mam może takie pytanie, cxy ktoś z Was otrzymał kawałek puzzla za brutanego mistrza smoków czy raczej jest to temat nie osiągalny? Jeżeli osiagalny to dzieli wszystkich czy trzeba bota na HP wziąść czy na hita? Dziękuje za odpowiedź;-)
     
  17. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    50 razy na hp na pewno na hita tez cos wpadło i dalej nic.
     
  18. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Młodszy ekspert

    zmiencie cos z ta czescia bo to jest masakra

    jak czegos nie zrobia to ta grupowka nie a sensu
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 grudnia 2023
  19. CiemNy

    CiemNy Zaawansowany

    lipa straszna, nie do zdobycia
     
  20. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Wczoraj 5 razy wszedłem I ani razu przez tych dziadów nie zrobiłem bo zawsze jakiś stoi i czeka na boty zamiast bić