Rozmowy Event " Żywioły zimy "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 29 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    To przez restart serwera, ktory odbyl sie w tym samy czasie co zakonczenoe rankingu dziennego. BP wlasnie debatuje jak dopisac nagrody.
     
  2. **Profesor**

    **Profesor** Młodszy ekspert

    BA co z tym?? nie było mnie 2 dni. Teraz widzę że własnie np. bastionów poz.5 w ogóle nie wykupiłem po 15szt, teraz jest po jednej. Teraz jest błąd, czy wcześniej był błąd? ... dlaczego niektórzy mający więcej czasu w konkretnym momencie, jak błąd z 75 cukrowymi pałeczkami, mogą zyskać więcej, a innym później się odbiera taką możliwość?? jak już tak bylo to mogło tak zostać, a nie tak strasznie utrudniać grę, zwłaszcza nowym graczom

    nie informujecie o niczym, tak to inaczej by się pewnie sprawy poukładało wg priorytetów wiedząc, że po 15 armat będzie tylko do jakiegoś momentu ... . A tak to z myślą, że jeszcze dużo czasu do końca eventu na dorobienie się tego wyszedł fiask
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 grudnia 2023
  3. Stokrotka[®™®]

    Stokrotka[®™®] Forumowy żółtodziób

    Dlaczego za błędy Waszych programistów mają konsekwencje ciągle ponosić zwykli gracze? Zrobiliście błąd ze skrzynkami - za Wasz błąd płaca wszyscy , także ci których nawet wtedy nie było na grze... 15 armat - no w końcu jakiś dobry ewent dało BP, tak uważali wszyscy gracze...A teraz się okazuje, że to zwykła pomyłka , w dodatku armaty zabierzecie...A co teraz ma zrobić gracz, który kupił 4-ki władce nie wiedząc ,że to Wasza pomyłka - a niższe armaty poulepszał? Albo rozebrał ? Na czym ma pływać? W dodatku zero informacji , nawet zwykłego przepraszam....
     
    DarkShark, Emilpirat90 oraz bestrio lubią to.
  4. fryderykwielki

    fryderykwielki Naśladowca mistrzów

    To bezczelność. Pakiet jest ofertą. Ludzie skorzystali z oferty, a teraz co? Oddawajcie armaty?
     
  5. daj_kamienia

    daj_kamienia Czeladnik forum

    czyli co kupiłem władce poz.4 i bastiony ulepszyłem te gorsze armaty na wyższy poziom a teraz mi je zabiora i będę pływał na bastionach bo władce ulepszyłem idioci i tyle jesli mi nie zwrócą ulepszeń gorszego poziomu to konczę z grą bo nie zmienia sie zasad gry gdy już się rozpoczeła
     
    DarkShark lubi to.
  6. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    W sklepie biorąc towar przy którym jest zła cena i tak płacisz tyle ile było przy produkcie, a nie ile docelowo powinien kosztować.

    Z jednej strony rozumiem, bo pakiety były zbyt mocne i jest to też nie fair względem tych, którzy na te same armaty wydali parę miesięcy temu grube siano. z drugiej niefajne, że pakiety były dostępne tak długi czas i gracze poświęcili swój czas, aby bić npc i kupować armaty, a sam BP zmienił to dopiero w piątym dniu eventu. takie błędy naprawia się od razu, nie wspominając już nawet o tym, aby nie dopuścić do takiego kuriozalnego błędu.

    Może to też być forma marketingu, bo zobaczcie ile osób wróciło do gry kiedy dowiedzieli się o armatach. BP zobaczył wzrost graczy, dlatego tak długo nie zmieniał ceny.
     
  7. W-123

    W-123 Forumowy żółtodziób

    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2023
  8. daj_kamienia

    daj_kamienia Czeladnik forum

    prosze oddać mi władce 1-2-3 ktore uszlachetniłem je na 4 poziom bo co mam pływac na bastionach na zerowym poziomie? złodzieje!!!!!
     
    DarkShark, Emilpirat90 oraz bestrio lubią to.
  9. tymitun

    tymitun Czeladnik forum

  10. Sofii~

    Sofii~ Czeladnik forum

    To jest robienie sobie żartów z graczy, aby tak dalej to zniechęcicie tą resztke która została.
     
    janrobak lubi to.
  11. tymitun

    tymitun Czeladnik forum

    ODDAWAC ARMATY AUUUUUUUUU
     
    DarkShark lubi to.
  12. daj_kamienia

    daj_kamienia Czeladnik forum

    ZŁODZIEJE BP
     
    DarkShark i janrobak lubią to.
  13. El_Łabał

    El_Łabał Czeladnik forum

    Cukrowe pałeczki oddali za armaty, a pierniczki ?
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Cierpliwości, skrypt będzie działać kilka godzin zanim wszystko dopisze.
     
  15. tymitun

    tymitun Czeladnik forum

    oszukance kolejny raz walic ta gre
     
    ...AssassiN... i janrobak lubią to.
  16. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    A to jest ten stary design CD2 czy jakiś nowy?
     
  17. TYMON

    TYMON Czeladnik forum

    2 tys graczy na polaczonych serwerach- a tutaj walenie w-ch... to niech skrypta za tnace ostrza tez oddadza
     
  18. TYMON

    TYMON Czeladnik forum

    iodddawac paleczki cukrowe bo to jest walenie
     
  19. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    za takie akcje w normalnej pracy to ktos by juz byl w kolejce do rejestracji w urzedzie pracy co za syf :) gdyby to bylo zalozmy dzien mozna by przemilczec ale nie po 5 dniach sie ktos łaskawie budzi ze chyba cos jest nie tak :D dodatkowo wiadome jest jaka szansa jest na czesc układanki ze smoka poniewaz w opisie nagrod z tego bota niema tam zadnej wzmianki ?
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2023
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Kod - Wintercannons